Libertarianizm i „austriacka” szkoła ekonomii to oszukańcza, dialektyczna opozycja

21 Maj 2016 - autor: G

Libertarianizm to ruch żydowski, większość czołowych libertarian to Żydzi: Von Mises, Rothbard, Alissa Rosenbaum (Ayn Rand), Irwin (i Peter) Schiff. Libertarianizm, jak i jego bliźniacza siostra – „austriacka” szkoła ekonomiczna, zostały wymyślone przez Synagogę Szatana jako druga strona sporu dialektycznego z komunizmem.pobraneGłównym postulatem libertarian jest hasło: „zero ingerencji państwa w gospodarkę”.  Ci ludzie, tak jak oficjalna nauka ekonomii, całkowicie ignorują potęgę Synagogi Szatana.

Działanie takie przyjmuje niesłychanie naiwne podejście do problemu kontroli rynków przez prywatne interesy. Tacy ludzie zawsze będą wyjaśniać, że rządy nie powinny się mieszać do gospodarki ignorując monopolistyczne inklinacje wielkiego kapitału. To jest marzeniem miliarderów, oni i ich korporacje ponadnarodowe mogą dzięki temu podejściu oprzeć się jakiemukolwiek nadzorowi rządowemu.

Faktem jest, że rządy na całym świecie zostały podporządkowane prywatnym interesom, które na dodatek są bardzo homogeniczne. Ta międzynarodowa koncentracja władzy przeprowadzona przez ultra-bogate rodziny bankowe, przez Synagogę Szatana, na pewno jest problemem.

Rząd jest neutralną instytucją powiązaną z Narodem. Niemanipulowana opinia publiczna zawsze stanowi instrument nacisku. Jednak jeśli rząd oraz opinia publiczna są podporządkowane Synagodze Szatana, rząd może stać się instrumentem ucisku.

Niedługo nawet krajowy rząd stanie się zbędny, jak przekaże swoje kompetencje rządowi światowemu i światowej władzy monetarnej. Narody i rządy nigdy dobrowolnie nie zrezygnowałyby z suwerenności. To wszystko to zasługa Synagogi Szatana.

Na podstawie:

[1] http://wolna-polska.pl/wiadomosci/austriacka-szkola-ekonomiczna-sponsorzy-2013-07

[2] http://wolna-polska.pl/wiadomosci/austriacka-szkola-ekonomiczna-klamstwa-2013-07

Reklamy

  • 841,119 wyświetleń
%d blogerów lubi to: