Czerwona nitka kabały u Putina

2

19 Maj 2016 - autor: G

Prawosławny działacz i bloger, Dmitrij Enteo, zwrócił uwagę na zdjęcia z reportażu telewizyjnego TV1 o spotkaniu, w dniu 18 maja, prezydenta Federacji Rosyjskiej Władimira Putina z prezydentem Indonezji, na których to zdjęciach na prawej ręce szefa „kremlowców” wyraźnie widać czerwoną nitkę.

puy in

Tę nitkę można dostrzec w reportażu o spotkaniu Władimira Putina na końcowym posiedzeniu z szefem Ministerstwa Obrony i przedstawicielami kompleksu przemysłowo-obronnego, w dniu 13 maja.

Jak wiadomo, czerwona nitka jest żydowsko-kabalistycznym talizmanem w postaci czerwonej, wełnianej nici, która jest zawiązywana wokół nadgarstka. Zaleca się ażeby nitkę zawiązywała bliska osoba i żeby koniecznie zrobiła siedem węzełków.

aaaa3-600x337

Ważne jest także ażeby nitka była zakupiona za pieniądze a nie utkana własnymi rękoma. Zakłada się, że ten talizman może ochronić przed zawiścią i „złym okiem” (ayin harah).

Na początku XXI wieku czerwona nitka zyskała popularnść wśród amerykańskich gwiazd show-business’u (Britney Spears, Madonna) i zaczęła symbolizować zainteresowanie Kabałą. To zainteresowanie dotarło także i do Rosji.

Rodzi się pytanie. Po co prezydent, przedstawiający się jako „prawosławny”, demonstruje całemu światu kabalistyczny znak i czyjego „złego oka” się obawia?

Za: http://www.rusimperia.info/news/id27446.html

Data publikacji: 19.05.2016

Nadesłał Borys

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/putin-nosi-kabalistyczna-nic-czerwona-na-przegubie-dloni-2016-05

 

Reklamy

2 thoughts on “Czerwona nitka kabały u Putina

  1. mgrabas pisze:

    wydaje mi się, że kabaliści to chyba noszą czerwoną nitkę na lewej ręce?

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 840,838 wyświetleń
%d blogerów lubi to: