Atak terrorystyczny w Brukseli w święto Isztar

23 marca 2016 - autor: G

Poniżej artykuł za: vigilinclinaverat.wordpress.com

Belgium France Attacks

Belgia, kolejny atak na wolność, czyli święto Ishtar.

Jak to wszystko ładnie się układa, w Belgi odnaleziono fałszywego przywódcę ( Osoba Salah Abdeslam – nie istnieje, ale miło, że tworzycie nowe postacie w dramacie wymyślonego życia. ) zamachów fałszywej flagi we Francji, i natychmiast w ekspresowym tępie, jak na zamówienie telewizji i rządu, następuje fałszywy atak bombowy.

Kolejny sposób na odebranie swobód obywatelskich i wytworzenie międzynarodowego, europejskiego państwa policyjnego. Widzicie policjantów z obcych krajów, obce armie i otwierające się biura CIA, FBI, Mossadu, FSB …, lepiej dobrze popatrzcie …

Dziesięc etapów utworzenia państwa policyjnego.

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/02/przerazajaca-armia-new-world-order.html

http://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/fema-100-miast-ktore-zostana.html

Strach na święta, ustawy antyterrorystyczne do koszyczka, co ten chory rząd, dla was robi, chwytając was w pułapkę manipulacji. ?!

Historia manipulacji.

Manipulowanie świadomością.

 
Zwiększona ilość obcych wojsk i funkcjonariuszy w Polsce, właśnie o tym rozmawia się na zamkniętej konferencji sztabu kryzysowego.

I co, panowie politycy, wasze handlowe państwo jest fikcją …

Wszystko widzimy, słyszymy i dopisujemy do listy waszych zbrodni przeciw narodowi polskiemu.

Atak „żołnierzy”, zwerbowanych przez CIA i Mossad, wiąże się nieodłącznie z okultyzmem – prawem elit do zarządzania tłumem niewolników.

 
Atak nastąpił 22.03, 7 to liczba perfekcji, w czasie równonocy wiosennej – pomniejszego sabatu, wymagającego ofiar z ludzi (21-22 marca) – (21-22) czerwca.

21-22 marca – święto Isztar. Babilońskie święto płodności. Odpowiedniki Isztar w innych kulturach:

1. Babilon – Ishtar (Easter) Bogini Księżyca

2. Katolicyzm – Dziewica Maryja (Królowa Niebios)

3. Chiny – Shingmoo

4. Druidzi – Virgo Paritura

5. Egipt – Isis

6. Efezjanie – Dianna

7. Etruskowie – Nutria

8. Pogańscy Germanowie – Hertha

9. Grecy – Afrodyta/Ceres

10. Indie – Isi/Indrani

11. Starożytni Izraelici cel grupa A-Bra/h/m – Ashtaroth (Królowa Niebios)

12. Krishna – Devaki

13. Rzym – Venus/Fortuna

14. Skandynawowie – Disa

15. Sumeryjczycy – Nana

Za dwa dni 24.03, dojdzie do różnych dziwnych morderstw (w tym : zginą osoby uznane dziś za zmarłe, niekiedy przypominać to będzie samobójstwa), szczególnie jeśli na tą okazje kogoś porwano, uprowadzono, czy zniewolono.

 
Z racji tego, że grupka debili na waszych rządowych usługach, próbuje mnie zniszczyć, za pomocą sądów, zmieniam kolejny raz miejsce zamieszkania, na pogodną Palestynę. Boicie się osoby, którą chcieliście i chcecie zabić, inwalidy, który celnie mierzy razy …

Szczególnie boli was fakt, skutecznego rozpracowywania waszych manipulacji i dezinformacji, przez co musicie zwielokrotnić środki na dezinformacje medialną…

 
http://ligaswiata.blogspot.com/2016/03/antysemityzm-nie-istnieje.html

http://swiatowaliga.blogspot.com/2016/03/polityka-fikcji-czyli-dlaczego-nie.html

http://depopulacja.blogspot.com/2016/02/zabojcy-zrobia-wszystko-abys-uwierzy-w.html

 
Stosuje się, w stosunku do mnie, typowe środki zastraszenia, przemocy psychicznej, elektronicznej, próby zniszczenia mojego wizerunku, pracy i prawdy zawartej w tekstach. Wystraszono się faktów na temat utrzymywanych w sekrecie grup A-Bra/h/m i Rusa.

Tak, podaje je jako trzecia osoba na świecie, i zaczynamy globalny przekaz informacji, niszczącej dezinformacje na temat Żydów, Słowian, czy religijnej i politycznej nagonki, mającej was śpiące społeczeństwo skłócać, podzielić i zniszczyć.

 
Kiedy wrócę do polski, śmierć zbierze swój plon, w drodze do zwycięstwa prawdy nad zakłamaniem. W Polsce widać już, pierwsze oddechy odradzającej się Lechii …

Niedługo, przedstawię wam tajemnice trzymane przez głównych projektantów tego bajzlu, dążącego do wojny, która wybuchnie przez wasz nieświadomy udział w prywatnych siłach zbrojnych.

 
Nie dajcie sobą manipulować, można walczyć za coś, a nie dla kogoś i za coś, co nie istnieje : bowiem państwo handlowe i religia nie istnieją, są fetyszem kontrolującym zniewolonych ludzi.

Nie ma żadnego, zagrożenia ze strony arabskich ekstremistów, jedyne zagrożenie pochodzi ze strony rządów kreujących wizje wojny z terroryzmem.

 
Macie mózgi, myślcie, łączcie elementy które nie wchodzą wam same w ręce, lecz te, które logicznie do siebie pasują.

Postaw sobie tezę, która nie ma antytezy. I zobaczysz, że prawda jest prosta, i nie wymaga niszczenia ludzi przez konflikt rasowy, religijny, polityczny i społeczny … Odwagi …

 
(Czy chcecie, czy nie chcecie jesteście niewolnikami skupionymi dookoła kasty kapłanów i władców, składanymi na ołtarzach ofiarnych nauki, wojny i religii.)

Pozdrawiam z Palestyny …

Liga Świata

Dydymus

P.s Dwa lata temu :https://plus.google.com/+LigaŚwiata/posts/SZhVfVLeZdd

Reklamy

  • 840,838 wyświetleń
%d blogerów lubi to: