Zwiedzeni, zmanipulowani ludzie organizują „Marsz poparcia dla Izraela”

2

30 grudnia 2015 - autor: G

Protestantyzm = Syjonizm. To jest baza ciągłego wspierania Izraela przez Stany Zjednoczone. Jak wiadomo, w USA większość ‚chrześcijańską’ stanowią protestanci. Wszystko wyrosło na gruncie błędnej analizy proroctw biblijnych, które mówią, że dzisiejsze państwo Izrael to Izrael biblijny. Ludzie ci zmanipulowani przez kościoły wspierają obecny porządek rzeczy.

Odbył się w Warszawie „Marsz poparcia dla Izraela”, składający się głównie z organizacji ewangelicznych.

http://chnnews.pl/index.php/pl/kraj/item/3081-chrzescijanie-organizuja-w-warszawie-marsz-poparcia-dla-izraela-podano-szczegoly-wideo.html

Kto wziął udział?

Wśród organizacji wspierających marsz są: Ruch „Polska dla Jezusa”, Fundacja „Polania” z Krakowa, Kościół Chrześcijan Wiary Ewangelicznej „Nowe Jeruzalem” w Radzyniu Podlaskim, Kościół Misja „Nowy początek” w Skarżysku-Kamiennej, Zbór Zielonoświątkowy „Eklezja” w Gdyni, Kościół Chrześcijański „Wieczernik” w Kielcach, Kościół „Droga” w Warszawie i Kościół Jezusa Chrystusa „Syjon” w Rzeszowie.

Ci ludzie pozbawieni są prawdy. Dlatego gdzie są ci, którzy mówią, że „nie trzeba znać ‚teorii spiskowych'”? Otóż moi drodzy, to te „głupie teorie spiskowe” pozwoliły poznać prawdę. Bo kto dowie się z mainstream’owych mediów, że Rothschild był założycielem Izraela? Że taki był cel II Wojny Światowej? Że atak na WTC 11 września 2001 r. był fałszywą flagą? Że Izrael/USA zbroją i szkolą terrorystów z ISIS?

Skutki każdy widzi.

 

Reklamy

2 thoughts on “Zwiedzeni, zmanipulowani ludzie organizują „Marsz poparcia dla Izraela”

 1. nag an pisze:

  Szkoda,,że protestantyzm przyciąga coraz wjecej ludzi którzy myślą że uciekają od fałszywego krk a wpadają w jeszcze większe błoto…

  Polubienie

 2. Anne pisze:

  Masz rację Girionie ,odkrywaja trochę prawdy aby zdobyć zaufanie a następnie wciągają ich w jeszcze większe zwiedzenie .Frustracja i gniew tych którzy byli do tej pory oszukiwani ,odrzucili jedne kłamstwo ,może przerodzić się w wojnę .Kiedyś analizowałą pewną organizację ,a dlaczego ? ponieważ im zaufałam ..szczytny cel ….poleciłam ją pewnej osobie św.pamięci ,udał sie tam ,po powrocie ,oznajmił mi iż aby tam wejść należy położyć na tacy ,a chciał tylko porady duchowej .Był biedną osobą .Zwątpił.I co się okazuje ,porywają ludzi ,kultywując bałwochwalstwo ,stoją w miejscu ,nigdy nie osiągną celu ponieważ są zwodzeni przez przywódce tego ruchu który wie a moze i nawet i chce aby to nigdy nie nastąpiło.Czy chodzi tu tylko o finansowanie przez wiernych tej instytucji//? ….Z Bogiem.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: