Warszawski zjazd na cześć Lecha Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty

1

23 grudnia 2015 - autor: G

21.12.2015 r. w poniedziałek w Warszawie odbył się zjazd na cześć syjonisty L.Kaczynskiego i jego syjonistycznej spuścizny w polityce zagranicznej. W konferencji „Solidarność, suwerenność, bezpieczeństwo. Lech Kaczyński a Europa Środkowa i Wschodnia” wziął udział prezydent Estonii Toomas H. Ilves oraz byli prezydenci: Litwy – Valdas Adamkus, Czech – Václav Klaus, Gruzji – Micheil Saakaszwili oraz Rumunii – Traian Basescu.

237546

Pozostali prezydenci mieli chyba ważniejsze zajęcia niż fetowanie jakiejś tam rocznicy swojego syjonistycznego pobratymca.

Spiż dla L. Kaczyńskiego – natychmiast!

pomnik Kaczyńskiego z poniatowskim

Oto co powiedzieli:

▪ Były kapciowy L.Kaczyńskiego, prezydent III Żydo-RP, A. Duda:

Prezydent Lech Kaczyński zasiał ziarno, które właśnie wschodzi. – Pięknie wzeszło, nie ma co: poparcie dla syjonistycznego terroryzmu, dla ukraińskiego żydo-banderyzmu i totalna wrogość do Słowian – do Rosji. Na polskiej ziemi uprawia się żydowską, antypolską politykę – takie ziarno siał syjonista L. Kaczyński, a kontynuują A. Duda, J. Kaczyński, PiS, PO i cała reszta kne-sejmu III Żydo-RP.

▪ Václav Klaus (były prezydent Czech):

Obaj za zagrożenie uważaliśmy Brukselę i Moskwę, z tym że ja za większe Brukselę, a on mimo wszystko Moskwę.

sakaszwiliKaczyński  kaczyński_Gruzja

▪ Saakaszwili przypominał, jak Kaczyński w czasie konfliktu rosyjsko-gruzińskiego podjechał pod granicę, gdzie na posterunku stali pijani Rosjanie – pamiętajmy, że jest to informacja z żydowskiej gadzinówki Michnika. – Jak zaczęli strzelać, mój ochroniarz rzucił mnie na ziemię, a prezydent Kaczyński stał, kule latały, a on nawet się uśmiechał. – Taki to bohater – pomnikowy bohater.

1394121705_dbuwex_600

▪ Prezes PiS, J. Kaczyński:

Polityka jego brata opierała się na przeświadczeniu, że kraje naszej części Europy muszą współdziałać, a gwarantem bezpieczeństwa są Stany Zjednoczone.– główny eksporter światowego, syjonistycznego terroryzmu. I dalej: Fundamentem polityki Lecha Kaczyńskiego była dbałość o politykę obronną i energetyczną. – dzięki tej dbałości polska armia prawie nie istnieje, a niebawem nie będzie Polsce wolno korzystać z własnego węgla jako surowca energetycznego.

Wypowiedzi polityków za: http://wyborcza.pl/1,75478,19382549,warszawski-zjazd-prezydentow-na-czesc-lecha-kaczynskiego.html#ixzz3v8SXiaFq

marzec_68

Z pewnością nie wszyscy wiedzą, że L. Kaczyński przyznał wysokie państwowe odznaczenia całej żydowskiej, syjonistycznej, antypolskiej hołocie określanej mianem pokolenia marca 68’.

Poniżej ważniejsze, antypolskie osiągnięcia syjonisty L. Kaczyńskiego, prezydenta III Żydo-RP

Requiem dla prezydenta    

Kwiecień 2010

Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym żydo-medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

Panie Prezydencie – pamiętamy.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

Polski Narodzie – pamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

Polski Narodzie – zapamiętaj.

Prezydencie Lechu Kaczyński

Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

Autorstwo: Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/12/23/warszawski-zjazd-na-czesc-l-kaczynskiego-tworzenie-kultu-syjonisty-i-syjonizmu/

Reklamy

One thought on “Warszawski zjazd na cześć Lecha Kaczyńskiego – tworzenie kultu syjonisty

  1. krzych20 pisze:

    menora symbol nienawisci? o ile wiem ,to sam Bog Izraela ja zaprojektowal – siedmio ramienna.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: