Zakłamanie i obłuda…

4

22 grudnia 2015 - autor: G

Oglądając ten filmik, miejcie pod ręką ten artykuł. Jak określiłem w tytule – „zakłamanie i obłuda” – ten człowiek pewnie tylko dlatego jest w katolicyzmie, bo zborów protestanckich są „miliony” i nie wie, „do którego się zapisać”… Próby bronienia tych nauk momentami brzmią komicznie, jeśli się ma jakieś rozeznanie biblijne.

Reklamy

4 thoughts on “Zakłamanie i obłuda…

 1. Jozef pisze:

  Tego pana filozofa już spotkałem w internecie, ciekawy jestem u którego biskupa pobiera gażę za te prymitywne wypociny.

  Polubienie

 2. były ,,adept'' new age pisze:

  Tego człowieka nie w sposób jest słuchać jak i jego kolegi ,,po fachu” z YT.,,dobra nowina”,gdzie z kolei ten drugi przewyższa pierwszego w swojej gestykulacji,nie rozumienia do końca kontekstu wypowiedzi wersetów,wpajaniu ,,na siłę”,że w KRK jest zbawienie,że kult maryjny jest biblijny i całą resztę innych katolickich dogmatów,które nawet koło Biblii nigdy,,nie stały”.
  Odłamów chrześcijańskich jest kilkadziesiąt tys.na całym świecie i nie wiadomo,do którego się przyłączyć tak jakby od tego miało zależeć zbawienie.
  Zbawienie nie zależy od przynależności do kościoła jako instytucji,zboru czy organizacji chrześcijańskeij.
  Zbawienie zależne jest od relacji jaką ma się z Jezusem Chrystusem na podst.Pisma Świętego,które jest kryterium i wyznacznikiem życia chrześcijańskiego.
  Żadna inna religia na świecie nie jest dzisiaj tak podzielona jak jest podzielone chrześcijaństwo.
  Ale uważne czytanie Biblii z modlitwą w wierze,zaprzestanie ślepego polegania na pasterzach (bo są tacy,którzy rozpraszają) itp.są kluczem aby nie dać się zwieść i wtrącić w ogień.

  Polubienie

 3. adi pisze:

  Prawda to prawda i to nie zależy od ludzkich ustrojów organizacyjnych, jednolitość instytucjonalna KRK nie uchroniła przed błędami, ale nawet prześladowała innych chrześcijan.
  „ten człowiek pewnie tylko dlatego jest w katolicyzmie, bo zborów protestanckich są „miliony” i nie wie, „do którego się zapisać”… Próby bronienia tych nauk momentami brzmią komicznie, jeśli się ma jakieś rozeznanie biblijne.” – tak, katolicy po prostu często „boją się” sceny ewangelicznej – bo tam trzeba mieć rozeznanie i być czujnym, KRK to zastępuje swoją strukturą kleru – przyjdz posłuchaj nas i do następnego :), tzn zastępuje ale nic nie rozwiązuje…

  Uważajcie też na propagandowy kanał „kłamstwa protestantów” gdzie wycinają fragmenty z filmów i manipulują aby oskarżać wszystkich spoza KRK- jako protestantów, o homoseksualizm etc

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,375 wyświetleń
%d blogerów lubi to: