PiS – syjonistyczna partia, cz. II

10

21 listopada 2015 - autor: G

PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO, gdyż o ile drugie z tych stronnictw sejmowych jest całkiem bezideowe, o tyle PiS jest proatlantycki, proamerykański oraz ,,antykomunistyczny” z przekonania. Po dojściu do władzy przeciwatlantystów w Polsce, partia ta musi zostać zdelegalizowana w pierwszym rzucie, gdyż podszywa się pod wartości patriotyczne oraz konserwatywne, myląc tym samym nieuświadomionych politycznie ludzi.

pis_zydziCzęść I: https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/05/13/pis-syjonistyczna-partia/

#1 Jarosław Kaczyński stwierdził publicznie, iż cieszy się z Oscara dla „Idy”, czyli filmu utrwalającego na świecie stereotyp Polaków jako katów żydowskich ofiar.

Kaczyński powiedział:

Nie widziałem filmu, ale dużo czytałem w tej sprawie. Cieszę się jako Polak z sukcesu, natomiast cieszyłbym się nieporównanie bardziej, gdyby Oscara zdobył np. film o rotmistrzu Pileckim, albo o rodzinie Ulmów, bo to byłby także wkład w dobrze rozumianą polską politykę historyczną.

#2 Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro oraz cały PiS są zdania, że należy wydać Amerykanom najwybitniejszego polskiego reżysera Romana Polańskiego, który jako jedyny reżyser w ostatnim dwudziestoleciu wyłamał się z antypolskiej polityki historycznej i w filmie o holokauście przedstawił Polaków w dobrym świetle. Może to dlatego z taką gorliwością po tylu latach Amerykanie go ścigają, bo Polański po prostu podpadł swojej diasporze i nie zrobił głośnego filmu o „polskich winach” w czasie II wojny światowej?

#3 Beata Szydło brała udział w programie szkoleniowym organizowanym przez amerykański odpowiednik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który kształci przyszłych liderów politycznych w „zaprzyjaźnionych” krajach. „The International Visitor Leadership” to szkolenia prowadzone przez Departament Stanu USA, do których wybierane są wyłącznie osoby mające szansę w przyszłości zostać liderami w dziedzinach polityki, mediów czy biznesu. Jak czytamy na stronie Ambasady USA, do programu nie można się zgłosić, tylko trzeba być wytypowanym przez stronę amerykańską.

#4 Wiceministrem MSZ w rządzie PiS został Jan Dziedziczak, autor poniższych słów:

W swoich wypowiedziach nigdy nie ukrywałem, że w konflikcie izraelsko-palestyńskim jestem po stronie Izraela. Przyczyn jest wiele: poczynając od przyczyn związanych ze „zderzeniem cywilizacji” – Izrael jest bramą dla radykalnego islamu do naszej cywilizacji, przez bycie na arenie międzynarodowej w jednym obozie ze Stanami Zjednoczonymi, a nie z W. Putinem, po zrozumienie, zwłaszcza jako poseł z kraju, który tyle lat był pod zaborami, ze naród żydowski ma prawo do swojego państwa – aby nie musiał tułać się po całym świecie – my Polacy wiemy to dobrze, bo wielu Żydów było kiedyś na naszych ziemiach. Dziś mają swój Izrael, nie muszą nigdzie uciekać, nie muszą uciekać np. do Polski. Wspierajmy go zatem dyplomatycznie w procesie bliskowschodnim.

#5 Witold Waszczykowski, szef MSZ w rządzie PiS, popiera utworzenie europejskiej armii.

Europejska polityka obronna jest wielce wskazana. Problem w tym, że nie ma w Unii wspólnej definicji zagrożeń. (…) PiS wiosną tego roku pozytywnie odpowiedział na apel Jeana-Claude’a Junckera w sprawie budowy europejskiej armii.

Armia europejska to definitywny koniec suwerenności Polski.

#6 Przywódca ADL, Jonathan Greenblatt, wystosował list do Beaty Szydło, w którym napisał: „Chociaż ta wypowiedź (Macierewicza) pochodzi sprzed wielu lat, wskazuje ona na głęboki i zajadły antysemityzm. Wierzymy, że nie pozwoliłaby Pani, by ktokolwiek o takich przekonaniach był członkiem Pani rządu”. Chodzi o wypowiedź Macierewicza w Radiu Maryja w 2002 r. na temat Protokołów Mędrców Syjonu, który miał powiedzieć, że „doświadczenie pokazuje, iż takie (opisane w ‚Protokołach Mędrców Syjonu’ – red.) żydowskie grupy istnieją”. Przewodniczący rady Związków Wyznaniowych Gmin Żydowskich, Krzysztof Izdebski, powiedział Jerusalem Post, że Macierewicz przeprosił później za uwagi, stwierdzając, że „przyjmuje bez wątpliwości”, że Protokoły są „fałszywe”.

#7 Oto, jak Macierewicz odpowiedział (a w zasadzie nie odpowiedział, tylko kompletnie przemilczał temat) na pytanie radiosłuchacza odnośnie żydowskiej loży B’nai B’rith:

#8 W marcu 2012 roku zmarł we Francji Jan Winczakiewicz – poeta i malarz,  wolnomularz loży „Kopernik”, mason 32. stopnia wtajemniczenia, prywatnie wuj Antoniego Macierewicza. Poseł Macierewicz zabrał głos na pogrzebie krewnego i mówił o swoich kontaktach z Bratem Janem i o jego patriotyzmie. W imieniu wszystkich Braci złożona została wiązanka kwiatów z napisem na szarfie: „CZ.°. L .°. COPERNIC”, ponadto nagrobek zdobi trójkąt masoński.

#9 Nowy szef MSWiA, Mariusz Błaszczak, w imieniu Polski poparł dalsze prace nad anty-obywatelskim projektem, w dodatku firmowanym przez znaną z inteligencji i błyskotliwości komisarz Bieńkowską – chodzi o rozbrojenie Polaków. Przeciwko były jedynie dwa kraje: Czechy i Finlandia.

Reklamy

10 thoughts on “PiS – syjonistyczna partia, cz. II

 1. Jarząb pisze:

  Mam coś ostatnio wrażenie że blog ten wprowadza więcej zamentu jak prawdy, bo co jak co ale na obecny czas formacja PiS zdaje się być najlepszą opcją.
  chyba że wolicie żyć w panstwie afer i korupcji oraz dna moralnego to wybierajcie PO, PSL, Petru, i innych Palikotów …

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Nie rozumiesz, że wybór między PiS a PO to wybór między dżumą a cholerą? Któraś z tych chorób jest łagodniejsza w objawach, ale i na to i na to się umiera.

   Faktem jest, że dla chrześcijan i ogólnie dla ludzi, lepiej żeby rządził PiS, bo będą się trzymać jakoś katolickiej nauki i nie będą robić grubych afer, ale to i tak nie pomoże przed zagładą kraju, bo są pro-syjonistyczni i pro-amerykańscy, co doprowadzi nas do wojny.

   Polubienie

  • Jarząb pisze:

   Nie rozumiem.
   PO to poskomuna, uklady układziki.
   A PiS niech se bedzie pro izraelsko-amerykanski, niech tylko stoi na strazy prawa własności, co obiecali poprzez utrudnienie zachodnim obywatelom nabywanie polskiej ziemi.
   Co do wojny, to ona sie własnie odbywa, to jest wojna bez wojny w sensie militarnym, obejrzyjcie sobie wykład faceta o nazwisku Jurij Bezmienov pt „Jak napaść na panstwo” Ta degengrolada i rozpizdziel jaki się dokonał w ostatnich latach jest odzwierciedleniem tego co opowiadał Bezmienov.

   Polubienie

  • Girion pisze:

   Zakładając, że jesteś w wieku poborowym, ciekawe czy będzie ci tak dobrze, jak „nastąpi mobilizacja państw NATO” i wezmą Cię na wojenkę z Rosją/”za Ukrainę”…

   Sam osobiście znam paru ‚patryjotów’ od kieliszka wódki i zdrowasiek [właśnie głosujących na PiS], którzy bardzo chętnie by ‚prali ruska’.

   Polubienie

  • Jarząb pisze:

   Rosja nie porwie się na otwarty konflikt zbrojny z NATO,Rosja najlepiej czuje się w działaniach dywersyjnych, a z kolei aby nas to NATO wsparło to musimy mieć w miarę silną armię i co najważniejsze dobrze zarządzaną, np czołgi stacjonują przy zachodniej granicy a gdzie powinny ?, nikt przez 25 lat nie wywarł odpowiednich działań by je przemobilizować na wschód, takich kuriozalnych sytuacji znalazłoby się więcej.
   Poza tym Ty też masz wplyw na los swój i swoich znajomych, jesli nie czytałeś to przeczytaj ksiazeczkę pt” Zmieniaj historię poprzez modlitwe i post” oraz wygogluj sobie artykuł pt „Post i modlitwa – siła atomowa Boga”

   Polubienie

  • Girion pisze:

   A NATO nie czuje się dobrze w działaniach dywersyjnych? Czemu ‚oczyszczasz’ tych zbrodniarzy z NATO i USA?

   Polubienie

 2. Janek pisze:

  Niestety masz racje Girionie

  Polubienie

 3. Fujiwara pisze:

  http://natemat.pl/101281,serbski-znachor-zobaczyl-zdjecie-jaroslawa-kaczynskiego-wizja-go-przerazila

  „Lew Gerszman przedstawia się jako jeden z 2 tys. białych magów, którzy z 8 tysiącami czarnych magów nieustannie walczą o przyszłość świata. Absurd? Nie dla serbskich mediów, gdzie znachor występuje regularnie.

  Teraz jednak Gerszman zaliczył swoje 15 minut sławy w polskiej telewizji dzięki zbadaniu aury otaczającej trzech polskich polityków: Donalda Tuska, Janusza Palikota i oczywiście Jarosława Kaczyńskiego.

  Premier w ogóle maga nie zainteresował. Szef Twojego Ruchu został jedynie określony jako mający związki z „medycyną niekonwencjonalną”. Za to Jarosław Kaczyński…

  Co tak przeraziło znachora, że odskoczyło od zdjęcia jak oparzony?

  – On jest otoczony przez magów [czarnych – red.]. To ktoś z najbliższego otoczenia. Współpracownicy albo rodzina – stwierdził dodając, że szczegóły może przekazać tylko samemu zainteresowanemu.

  Sprawa jest niebagatelna. Z usług czarnej magii zdaniem Gerszmana korzysta między innymi rząd Rosji. ”

  Pamiętajcie: Swój swojego pozna. A czasem by złapać złodzieja potrzebny jest inny złodziej.

  Polubienie

 4. Achilles pisze:

  Jastrzab dobrze gada polac jemu.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: