Franciszek: Eucharystia zaspokaja każdy głód

4

16 listopada 2015 - autor: G

Dla Franciszka eucharystia jest wszystkim, co może zaspokoić najgłębsze głody i pragnienia ludzkości, jest źródłem nadziei, radości i zapału w prowadzeniu innych do Chrystusa.

„Ludzie na całym świecie potrzebują pożywienia. I nie chodzi po prostu o pokarm, by zaspokoić fizyczny głód. Komunia z Panem jest zawsze komunią z naszymi braćmi i siostrami. I dlatego osoba, która jest karmiona ciałem i krwią Chrystusa, nie może pozostać niewzruszona cierpieniem brata, który czuje niedostatek i głód”, powiedział papież.

„Oprócz jedzenia, ludzie są głodni miłości, nieśmiertelności, miłości, opieki, przebaczenia i miłosierdzia”.

Wszystkie te pragnienia znajdują spełnienie w jednej rzeczy, w „chlebie, który zstąpił z nieba”. Franciszek podkreślił, że „Jezus jest chlebem żywym, który daje życie światu”.

Źródło: http://www.angelusnews.com/news/vatican/for-pope-francis-the-eucharist-satisfies-our-every-hunger-9449/#.VkpEJb9yXIV

Komentarz: Obrzydliwe i bluźniercze słowa z ust przedstawiciela szatana w tym upadłym świecie.

Reklamy

4 thoughts on “Franciszek: Eucharystia zaspokaja każdy głód

 1. Cupak pisze:

  Cała esencja zwiedzenia, połączenie nauki Pisma Świętego z kultem solarnym.
  Okrągły opłatek umieszczany w monstrancji wskazuje na Słońce. Sam okrągły opłatek to symbol wszystko widzącego oka, które jest produkowane jako pokarm oświecenia. Człowiek jedzący go, karmi się symbolicznie fałszywym oświeceniem czyli zwiedzeniem. Tak jest właśnie celebrowane to co zrobił szatan w Edenie czyli oświecił ludzi że Bóg ich więzi. Ludzie jedzą to jako znak swojego oddania dla Lucka i akceptacji jego kontroli nad ich życiem.

  Wygnanie ludzi z Edenu przez Boga jest jednym z ich największych świąt i jest nazwane Bożym Narodzeniem czyli Saturnalia, bo świętowany jest dzień w którym Adam i Ewa przekazali władzę nad światem Lucyferowi i wprowadzili całą ludzkość w pułapkę czasu i śmierci (sześcianu Saturna / greckiego Kronosa) przed którym ostrzegał ich Bóg.

  „A kobieta odpowiedziała wężowi: Możemy jeść owoce z drzew ogrodu, tylko o owocu drzewa, które jest w środku ogrodu, rzekł Bóg: Nie wolno wam z niego jeść ani się go dotykać, abyście nie umarli. Na to rzekł wąż do kobiety: Na pewno nie umrzecie, lecz Bóg wie, że gdy tylko zjecie z niego, otworzą się wam oczy i będziecie jak Bóg, znający dobro i zło.” Rodzaju 3:2-5

  Od tamtej pory diabeł kontroluje człowieka strachem przed śmiercią oraz pożądliwościami cielesnego życia, które jest krótkie i pełne cierpienia.

  Dlatego wigilia z ang. to Eve = Ewa, bo Ewa poprzedza upadek człowieka, a więc jest czasem oczekiwania na narodziny Lucyfera, który jest symbolicznie Słońcem, którego przesilenie wypada 23 grudnia.

  W Chrystusie, szatan traci swoją władzę, bo czas i śmierć zostają zniszczone na krzyżu. Krzyż jest rozłożonym sześcianem, czyli pułapką. Człowiek dzięki Jezusowi odzyskuje wieczne życie w przyjaźni z Bogiem czyli to co utracił w Edenie.

  https://napoczatkuslowo.wordpress.com/2015/11/16/kto-jest-gwiazda-poranna/

  Polubienie

  • Cupak pisze:

   *Miało być: krzyż jest rozłożonym sześcianem czyli wyjściem z pułapki czasu i śmierci.

   Polubienie

  • Cupak pisze:

   Okrągły opłatek jaki daje kapłan Nierządnicy do zjedzenia jest symbolem zakazanego owocu jaki zjadła Ewa, a nie chleba życia, którym jest Chrystus.
   Opłatek symbolicznie jest wyjmowany ze Słońca (monstrancja) i dawany ludziom, jak fałszywe oświecenie, zakazany owoc.

   Polubienie

 2. adi pisze:

  tiaa, a oni ten chleb rozdają, jedynie uprawnieni ponoć dystrybutorzy 🙂

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,374 wyświetleń
%d blogerów lubi to: