Ks. Natanek paraduje z bałwochwalczym obrazem Boga Ojca

10 listopada 2015 - autor: G

Bez tytułu

Pomijając fakt, że na tym ołtarzu jest tyle tego naładowane, że pewnie za niedługo się zawali, to najważniejsze jest tutaj łamanie przykazania o nie czynieniu podobizn Boga.

I znowu rzekł: „Nie będziesz mógł oglądać mojego oblicza, gdyż żaden człowiek nie może oglądać mojego oblicza i pozostać przy życiu„. Wj 33:20

Dlaczego akurat obraz starca z siwą brodą? Czyżby autor obrazu widział Boga i pozostał przy życiu?

Co robi trójkąt za głową ‚boga’? Otóż ma to związek z doktryną wyznawaną przez kościół katolicki – doktryną Trójcy Świętej. Oto inny, pogański obraz:

Za głową ‚Boga Ojca’ jest trójkąt (piramida), za głową ‚Jezusa’ jest krzyż celtycki (solarny), a za gołębicą (symbol Ducha Św.) są promienie solarne i coś w rodzaju słońca. Całość ocieka pogańską symboliką.

Mianowicie, Trójca = 3 osoby boskie. Trójkąt = 3 boki, 3 wierzchołki, 3 kąty wewnętrzne. Oto powód, dla którego do wyjaśnienia tej doktryny użyto trójkąta:

mid_23594Tej samej symboliki używają okultyści;

Illuminati-1

green_5W związku z tym, że doktryna trójcy nie znajduje oparcia w Biblii, a jest wynikiem ‚tradycji kościoła’ – czy możemy spodziewać się zwiedzenia związanego z trójcą/liczbą 3/trójkątem (piramidą)?

Reklamy

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: