Czy szatan może opętać ateistów?

1

4 listopada 2015 - autor: G

Pod poniższym demotywatorem znajdował się komentarz: „Opętania są zawsze nagłaśniane i zajmuje się nimi kościół. Nigdy nie przeprowadzali czarów anty-szatanowych na ateiście, bo wśród ateistów to nie występuje. Człowiek, który myśli, nie uwierzy, że mogło go coś opętać”.1429896062_wj68wq_600Ja mam inne zdanie na ten temat. Ateista jest już stracony i przeznaczony na zagładę, bo nie wierzy w Boga. Jaki cel miałby szatan w opętaniu go? Po co miałby to robić? Byłoby to nieopłacalne, bo jeśli ateista doznałby opętania, to pewnie otworzyłyby mu się oczy i zacząłby szukać prawdy. A tak, wszyscy są zadowoleni, i ateista – bo nie wierzy we „wyimaginowanego boga”, i szatan – bo kolejna dusza odrzuciła Boga i idzie na potępienie. Po co naruszać ten obustronny ‚deal’?

Natomiast wiele osób, które szukają prawdy, podczas nawracania się doświadczają pokus i demonicznych działalności. Wtedy działanie szatana ma sens i cel.

Obecnie ateizm jest mocno promowany przez środowisko ‚naukowe’ oraz środowiska lewicowe. Oto relacja z marszu ateistów…

Większość tych ludzi jest zaczadzona nienawiścią do kościoła rzymskokatolickiego, dlatego lepszą nazwą tego marszu byłby „marsz antyklerykałów”. Widzimy tam parę gejów [przecież ‚naukowo’ udowodniono, że homoseksualizm jest całkiem normalny!], a także prof. Hartmana [Wiceprzewodniczącego B’nai B’rith, żydowskiej loży masońskiej w Polsce – czy ci ateiści zdurnieli do reszty?! Wierzyć w jakieś żydowskie bajki?]. To tylko Polska.

Znany ateista – prof. Richard Dawkins – powiedział następujące słowa:

W odniesieniu do tych znaczeń [słowa] ‘człowiek’, które są istotne dla moralności aborcji, płód jest mniej człowiekiem niż dorosła świnia.

W myśl tych słów na całym świecie dokonano grubo ponad miliard aborcji  od 1980 roku. Po co szatan miałby się manifestować takim ludziom? Przecież oni są już skończeni…

Reklamy

One thought on “Czy szatan może opętać ateistów?

  1. adi pisze:

    no tak, psychologia – ateista wuchodząc z „załozenia” że nie ma duchowości – wszystko spłyca do psychologicznego języka – psyche natomiast to od dusza. Manifestacja umysłowa ducha ludzikego.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: