Żydowski lewak cieszy się z wymierania Niemiec

1 listopada 2015 - autor: G

Dr. Gregor Gysi jest obecnym liderem partii o nazwie Lewica [Die Linke], obecnie trzeciej największej partii w Niemczech. W 2013 osiągnęli 4 miliony głosów [8,6%] w wyborach. Niemcy mają obecnie najmniejszy wskaźnik urodzeń na świecie. Oznacza to, że wkrótce będą mniejszością w swoim kraju, i, jeśli trendy się nie zmienią, będą skazani na wyginięcie. Oto wypowiedź tego polityka:

Panie i Panowie, niniejszym zachęcam was do uczestnictwa w proteście „Żyj lepiej bez nazistów – różnorodność jest naszą przyszłością” 6 czerwca o godz. 10 w Neuruppin. Musimy stanąć przeciwko nazistom. Z powodu naszej historii pomiędzy 1933 a 1945 r. jesteśmy zobligowani do traktowania uchodźców odpowiednio. Również musimy ocalić ich życie w Mediterranian. Musi się pojawić legalna [niebiurokratyczna] droga, by dostać azyl w Europie. Kraje takie jak Polska – bardzo katolickie, przy okazji – muszą być chętne, by zaakceptować [więcej] uchodźców. O, i przy okazji: Co roku umiera więcej tubylczych Niemców, aniżeli się ich rodzi. To bardzo pomyślne. Dlatego, że naziści nie są bardzo dobrzy w posiadaniu potomstwa. To [upadek Niemców] jest to, dlaczego tak bardzo jesteśmy zależni od imigracji z obcych krajów. Do zobaczenia na proteście. Do widzenia!

Przy okazji, ten człowiek nie jest Niemcem. Jest Żydem. Nawet nie identyfikuje się jako Niemiec, więc to pozwala mu wyśmiewać wymieranie narodu niemieckiego.

Dwa pokolenia mocnego prania mózgu sprawiło, że Niemcy czują do siebie wstręt – są albo szczęśliwi, albo jest im obojętne własne wyginięcie. Pojawiają się świadome decyzje, by nie mieć dzieci. Powody mogą mieć różne pochodzenie, niektóre leżą w innych krajach europejskich, niektóre w Ameryce, ale główne to: wybieranie kariery ponad posiadanie dzieci, poczucie winy za „przeludnianie” świata, albo produkcja „złych, białych Niemców”, wzrost feminizmu i gloryfikacja homoseksualizmu, rezygnacja [„Nie chcę umieścić mojego dziecka w tej szalonej przyszłości”], odlot białych do innych krajów lub multikulturowe idee, jak celowe posiadanie dzieci z innymi rasami, by „rasizm” mógł w końcu zginąć. Niemcy nie mają dumy w swoim dziedzictwie. Oto powód, dla którego ten człowiek otrzymuje aplauz – mówi Niemcom, co dokładnie chcą usłyszeć: są źli, wymierają i zasługują na to, by wyginąć i być zastąpionym.

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=riQh4Qpvxm4

Tłum. Girion

Reklamy

  • 840,481 wyświetleń
%d blogerów lubi to: