Założyciele Zakonu Jezuitów byli hiszpańskimi Marranos (krypto-Żydami)

31 października 2015 - autor: G

Pierwsi jezuici byli krypto-Żydami. Ignacy Loyola sam był krypto-Żydem okultystycznej kabały. Krypto-Żyd to osoba, która przechodzi na nową religię i na zewnątrz ją praktykuje, a tak naprawdę sekretnie utrzymuje stare, żydowskie praktyki. Jego rodzice byli Marranos, a w czasie jego urodzin, rodzina Loyoli była bardzo bogata.jesuits3-720x320

Jako młody człowiek został członkiem żydowskiego Zakonu Illuminatów w Hiszpanii. Dla ukrycia swoich żydowskich praktyk, został rzymskim katolikiem. W 1539 r. przeniósł się do Rzymu i założył tam Zakon Jezuitów, który stał się najbardziej krwawym i najbardziej prześladującym zakonem. W 1540 r. papież Paweł III zatwierdził powstanie zakonu. W momencie śmierci Loyoli w 1556 r., było więcej niż tysiąc członków ugrupowania w różnych krajach.

Sekretarz Loyoli, Polanco, był pochodzenia żydowskiego, był również jedyną osobą przy jego śmierci.

James Lainez, który zastąpił Loyolę i został drugim generałem zakonu, również był pochodzenia żydowskiego. Żydzi trafiali do Zakonu Jezuitów w obfitej ilości.

Emanuel de Lacunza nie był wyjątkiem. Tak naprawdę zmienił swoje dane, był krypto-Żydem, rabinem o nazwisku Josaphat Ben Ezra. Lacunza pisał również, że podczas Tysiąclecie po ucisku, żydowskie ofiary ze zwierząt będą przywrócone wraz z katolicką Eucharystią.

Zakon jezuicki to tak naprawdę zakon żydowski, działający pod przykrywką katolicyzmu, więc nawet gdyby byli na szczycie piramidy zła, to wciąż jest to żydowska konspiracja (dialektyka Hegla – kontroluj obie strony).

Zakon Jezuitów to organizacja żydowska od samego początku. Cała piątka założycieli była Marranos:

  • Ignacy Loyola – założyciel (krypto-Żyd)
  • Alfonso Salmeron – krypto-Żyd
  • Nicolas Bodadilla – krypto-Żyd
  • Simao Rodriguez – krypto-Żyd
  • Diego Lainez – krypto-Żyd

Oficjalnie byli katolikami, lecz potajemnie wciąż praktykowali judaizm – ten znany nam z Talmudu i kabały.

Na podstawie: https://luis40pr.wordpress.com/2013/10/12/jews-control-the-jesuits/

Opracowanie: Girion

Reklamy

  • 841,119 wyświetleń
%d blogerów lubi to: