Coraz więcej osób nie szczepi dzieci, efekt ujawniania szkodliwości szczepionek

4

27 października 2015 - autor: G

Bandyci z Big Farmy, będącej w koszernych rękach, oraz ich pomagierzy z Sanepidu, straszą matki karami finansowym i nawrotem chorób zakaźnych. Ta zbrodnicza, koszerna banda, której zadaniem jest zorganizowane ludobójstwo nasze populacji, jest bezsilna wobec ujawnienia szkodliwości szczepionek, w których możesz znaleźć rtęć, aluminium i płyn do czyszczenia klozetu.6a00d834515c5469e201b8d102d0f1970cSanepid grozi karami, a sądy oddalają ich powództwo. Idą po bandzie, na bezczelnego próbują zastraszyć rodziców. Efekt jest taki, że kampania informacyjna, jaką podjęliśmy się jako jedna z niezależnych gazet, przynosi efekt w postaci odmowy szczepienia dzieci, co ratuje im zdrowie i nie rzadko życie. Ustawa o przymusowych szczepieniach narusza cztery Akty Konstytucji RP, ale co tam Konstytucja, interesy żydowskich producentów są ważniejsze. W Polsce rodzi się około 300 tysięcy dzieci rocznie, pomnożone około 400 PLN za szczepionkę, razy ilość szczepień, daje miliardowe dochody rok w rok za aplikację trucizny.

Żaden producent nie daje gwarancji na swój wyrób, a w przypadku wad i powikłań za nic nie odpowiada, tak jak lekarz, który z pełną świadomością aplikuje truciznę, żeby go z pracy nie wyrzucili. Kiedy rodzice żądają od lekarza podpisania Oświadczenia o nie szkodliwości szczepionki i wypłaty odszkodowania za powikłania i szkody na zdrowiu, wtedy ten rozwścieczony grozi im konsekwencjami. Kiedy zdroworozsądkowy rodzic się zorientuje, że jest to zwykły bandytyzm pod pozorami prawa w obawie o zdrowie swojego dziecka, odmawia szczepienia, bo konsekwencje powikłań będzie ponosić do końca życia. Chrońcie swoje dzieci, bo chcą okaleczyć naszą populację, a dzieci są naszym największym skarbem. Stado pokręconych debili, pederastów, homoseksualistów i innych dewiatów, czy psychopatów, nie udźwignie odpowiedzialności jako naród, co jest równoznaczne z wymarciem naszej populacji w czwartym pokoleniu.

Źródło: https://www.facebook.com/BiuletynNaszaRacja/posts/561041630710497

Reklamy

4 thoughts on “Coraz więcej osób nie szczepi dzieci, efekt ujawniania szkodliwości szczepionek

 1. Krav pisze:

  Te temat to jakaś plaga, ja odłożyłem wizytę u lekarza, bo wiem co mnie czeka, moja żona boi się chodzić do przychodni przez ten niewolniczy system. Nasze państwo zrobiło z nas niewolników, nawet rodzić nie może decydować o swoim dziecku tylko jakiś urząd masakra.

  Polubienie

 2. chłop ze wsi pisze:

  ludzie. Czy wasza wiedza ogranicza się tylko do nauki pisania do tego troche na bakier z ortografią ?
  Rozumiem wątpliwości . Ale pewnie jesteście na tyle młodzi że nie widzieliście na własne oczy dziecka po Heine Medina. Samo przeszło ? A może jednak szczepionki?
  Moje dzieci przeszły cały katalog szczepień

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: