Jak bardzo żydowskie jest Hollywood?

13

22 października 2015 - autor: G

W życiu nie byłem tak zasmucony z powodu sondażu. Tylko 22% Amerykanów wierzy, że „przemysł telewizyjny i filmowy jest w całkiem dużym stopniu prowadzony przez Żydów”.hollywood-jew_thumb-618x461

W 1964 r. było to około 50%. Anti-Defamation League, która wydała ten sondaż, widzi w tych liczbach zwycięstwo nad stereotypami. To pokazuje, jak głupi są Amerykanie. Żydzi całkowicie prowadzą Hollywood.

Jak bardzo żydowskie jest Hollywood? Gdy szefowie studia wyciągnęli całą stronę z reklamą w LA Times, list otwarty został podpisany przez:

 • Peter Chernin (Żyd) – prezydent News Corp.
 • Brad Grey (Żyd) – prezes Paramount Pictures.
 • Robert Iger (Żyd) – dyrektor naczelny Walt Disney Co.
 • Michael Lynton (niespodzianka, holenderski Żyd) – prezes Sony Pictures.
 • Barry Meyer (Żyd) – prezes Warner Bros.
 • Leslie Moonves (Żyd, jego wujek był pierwszym premierem Izraela) – dyrektor naczelny CBS Corp.
 • Harry Sloan (Żyd) – przewodniczący MGM.
 • Jeff Zucker (Żyd) – dyrektor naczelny NBC Universal.

Abe Foxman, przewodniczący ADL, powiedział:

To bardzo niebezpieczne stwierdzenie, że „Żydzi kontrolują Hollywood”. Co jest prawdą to to, że jest dużo Żydów w Hollywood. Wszystkie osiem głównych studiów filmowych jest prowadzonych przez mężczyzn, którzy przypadkiem są Żydami.

Źródło: http://articles.latimes.com/2008/dec/19/opinion/oe-stein19

Reklamy

13 thoughts on “Jak bardzo żydowskie jest Hollywood?

 1. krzych20 pisze:

  Bog obiecal Izraelita ,ze bedzie im blogoslawil po 1000czne pokolenie o ile beda szli Jego droga,jezeli obecni Zydzi maja korzenie od tamtych Izraelitow ,nic wiec dziwnego ,ze tak duzy procent z malej populacji, odnosi sukcesy i dominuja na calym swiecie na roznych poziomach,Bog poprostu realizuje to co obiecal.

  Polubienie

 2. krzych20 pisze:

  tak jak napisalem ,nie wszyscy Izraelici czynili to co jest sprawiedliwe w oczach Boga,jesli zejda z drogi ich przodkow spadnie na nich przeklenstwo do 4tego pokolenia,Bog Abrahama dal wolna wole i mozesz robic rzeczy dobre i zle ale potem za to rozliczy.

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Krzych20, ci ludzie nie mają nic wspólnego z biblijnymi Judejczykami [słowo ‚Żyd’ weszło do języka dopiero w XVII wieku chyba. Są to potomkowie Chazarów, Biblia opisuje ich tak:

   „ci, którzy podają się za Żydów, a nimi nie są, ale są synagogą szatana”

   Polubione przez 1 osoba

 3. krzych20 pisze:

  pytanie, gdzie sie podzialy pokolenia biblijnych izraelitow,czyzby zeszli na zla droge i Bog ich wytracil…. z tak malego zydowskiego spoleczenstwa jest tylu bogaczy ,przenikaja do najbogatszych kolporacji , mocarstw i tam rzadza, to kto sie nimi tak opiekuje…. bo nie sadze ,ze posiadaja wyzsze IQ od przecietnego czlowieka.

  Polubienie

 4. White Rabbit pisze:

  Przeraża mnie to jakie jest nastawienie ludzi do Żydów… Nawet Ci którzy poszukują prawdy, nie wierzą w kłamstwa globalnych mediów i nawet Ci którzy wierzą w Boga biblijnego i Jezusa Chrystusa tak bardzo nienawidzą Żydów.
  Szczególnie widać to u Polaków.
  W Objawieniu Jana 3:9 jest mniej więcej napisane, że: Oto Ja ci daję tych z synagogi szatana, spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami, a nie są nimi, lecz kłamią.
  Moim skromnym zdaniem Ci wszyscy którzy podają się za Żydów i widzimy ich owoce (aktorzy hollywoodzcy, piosenkarze itd ) oni tylko udają że są nimi, żeby zaszkodzić tym prawdziwym Żydom poddanym Bogu 😀
  Powinniśmy miłować wszystkich… szczególnie nieprzyjaciół oraz modlić się za nich, a nawet jesteśmy wysłani przez Boga jak apostołowie by dzielić się z nimi Dobrą Nowiną 😀
  Polecam dokument pt: „180” https://www.youtube.com/watch?v=7y2KsU_dhwI
  Historia zatacza koło 😀
  Bóg z Wami.

  Polubienie

 5. krzych20 pisze:

  Dzieki za linka, autor najpierw podkresla na czerwono,ze tylko rasa biala to izraelici,a pod koniec pisze ,ze azja wschodnia to tez izraelici.

  Polubienie

 6. krzych20 pisze:

  Hurra, jestem Izraelita 🙂

  Polubienie

 7. krzych20 pisze:

  Oj nie wiem ale zrobie sobie test i bede wiedzial:)

  Polubienie

 8. miron pisze:

  zdziwicie sie jeszcze mocno

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: