Lider brytyjskiej Partii Pracy – Jeremy Corbyn – otwarcie mówi o swoich żydowskich korzeniach

1

21 września 2015 - autor: G

Najwidoczniej nowy lider brytyjskiej Partii Pracy – Jeremy Corbyn – ma „żydowski element” w jego rodzinie. Pozbyli się więc Żyda Eda Milibanda, a w jego miejsce postawili nowego faceta, który otwarcie mówi o tym, że ma żydowskie korzenie.corbyn-628x356

Trzeba przyznać, że wypowiedział się przeciwko Izraelowi, ale jeśli przechwala się swoimi żydowskimi korzeniami, to nie można mu ufać. Poza tym, wydaje się, że w pełni popiera nieograniczony napływ hord barbarzyńców z trzeciego świata do Wielkiej Brytanii.

Jak podaje „Jewish Chronicle”, w wywiadzie dla „Church Times”, Corbyn ujawnił, że w jego rodzinie był „żydowski element”.

Powiedział, że jego matka Naomi była czytającą Biblię agnostyczką, „wychowaną w środowisku religijnym, a jej brat był wikariuszem, jak również było sporo duchowieństwa w jej rodzinie”.

Lider Partii Pracy powiedział także: „Cofając się o dużo wstecz, obecny jest żydowski element w rodzinie, prawdopodobnie z Niemiec”.

Źródło: http://www.infostormer.com/new-uk-labour-party-leader-jeremy-corbyn-talks-about-his-jewish-ancestry/

Opr. Girion

Reklamy

One thought on “Lider brytyjskiej Partii Pracy – Jeremy Corbyn – otwarcie mówi o swoich żydowskich korzeniach

  1. Anne pisze:

    To jest w żydowskim interesie, to jest w interesie ludzkości, żeby biali doświadczyli ludobójstwa. Do kiedy białe dzieci nie będą palone żywcem, białe kobiety gwałcone, okaleczane i mordowane, i wszyscy biali mężczyźni których nie wymordowano nie będą patrzeć bezsilnie kiedy terroryzuje się ich ludzi, dopiero wtedy ludzkość będzie bardziej równa, gotowa dyskutować o przywilejach białych i rzekomym poczuciu niższości jakie mają mniejszości. – Ishmael Levitts.-Wolna Polska.Brak słów !!!!!

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: