Nowo-narodzony chrześcijanin nie może marnować swojego wolnego czasu

10

20 września 2015 - autor: G

Bardzo dobry wykład, który opowiada o tym, by nowo-narodzony chrześcijanin nie marnował swego wolnego czasu na czcze rzeczy, bo nie jest on do dowolnego zagospodarowania.

Pokazuje wysoką poprzeczkę Bożych wymagań dla wierzących.

Reklamy

10 thoughts on “Nowo-narodzony chrześcijanin nie może marnować swojego wolnego czasu

 1. Girion pisze:

  11:18 w filmiku
  „No kto z was się modlił do Maryi ostatnio? [w tle podśmiechy] Kto z was klęczał przed figurą?” 🙂

  Polubienie

 2. mgrabas pisze:

  wiesz dlaczego nie kupuję tego co mówi Paweł Chojecki?
  bo mówi o świecie zgodnie z antyputinowską, poprawnością polityczną syjonizmu – zapatrzony w USrael, a „nie widzi” tego, że ten kraj został zbudowany na krzywdzie rdzennej ludności i na masońskiim projekcie, którego owoce widzimy dziś coraz bardziej, a Chojecki zgodnym chórem z prowadzącym ten program użył kłamliwego słowa „zasiedlili”

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Ja też nie kupuję tego, co mówi Paweł Chojecki. On prezentuje tzw. syjonizm amerykański. Jeszcze ma czelność mówić, że to Rosja szkoli terrorystów islamskich i wysyła ich do Europy. Kompletne zwiedzenie.

   Jeśli ci kolonizatorzy zabijali Indian i jednocześnie byli „zbawionymi protestantami”, to niestety mamy rację, że protestantyzm to córki nierządnicy, czyli KRK.

   A na jej czole wypisane było imię: Tajemnica, wielki Babilon, matka nierządnic i obrzydliwości ziemi. Obj 17:5

   Jest jedna nierządnica – kościół rzymskokatolicki, która jest matką. Matka ta ma córki – też nierządnice. Wiadomo, o kogo chodzi? O sekty protestanckie.

   Ale nauczanie pastorka bardzo dobre, biblijne.

   Polubione przez 1 osoba

  • Jarząb pisze:

   He he, to studio doskonale pamiętam z prezentacji kury na stoliku podczas rozmowy z „Specjalistą od kur” Dobre to było naprawdę dobre 🙂

   Polubienie

 3. Fujiwara pisze:

  @Mrabas pewien błąd.

  W USA zawsze było dużo dużo ponownie narodzonych chrześcijan, którzy odegrali także pewną rolę w tworzeniu kraju (chociaż nie neguję roli Masonerii). Poczytaj sobie mój artykuł o wojnie secesyjnej lub kim był John Quincy Adams (zdziwisz się że trzecią historyczną partią polityczną w USA była…. Partia Antymasońska!).

  Mało osób wie jakich masakr dopuszczali się inspirowani przez duchy demoniczne Indianie. Jednym razem Komancze pojmali 16 letnią mieszkankę Teksasu, którą nieco później oddali władzą. Oddali ją z zmasakrowaną twarzą, opowiadającą że przez ten czas codziennie była zbiorowo gwałcona.

  Indianie Pawnee składali „Gwieździe Porannej” ofiarę z kobiety raz do roku.

  Polubienie

  • mgrabas pisze:

   do Fujiwary

   1.USraela nie założyli chrześcijanie tylko masoni
   2.gdyby biali ludzie nie wdarli się na tereny Indian, to by nie było tego zdarzenia z białą kobietą
   4.w imię czego masoneria jest napisana od dużej litery?
   5.jaką władzą Komancze oddali 16 letnią mieszkankę Teksasu?
   6.kto to jest Mrabas?

   Polubienie

 4. Fujiwara pisze:

  1. Państwo to nazywa się USA, nie USrael. Jestem całkiem pewny że nawet tajemne stowarzyszenia nie zmieniły jego nazwy. I nigdy nie negowałem faktu obecności masonów podczas tworzenia USA – fakt że większość „ojców założycieli” nimi była jest dokładnie potwierdzony. Jefferson był wysokiej rangi iluminatem, a Benjamin Franklin członkiem klubu hellfire który składał ofiary z ludzi.

  Zobacz sobie jednak: Anti – Masonic party, John Quincy Adams (otwarcie anty masoński prezydent i bardzo dobry Chrześcijanin, zamordowany przez masonów) czy mój artykuł o wojnie secesyjnej ( https://radtrap.wordpress.com/2015/07/09/konspiracja-wojny-secesyjnej/ )

  „I do conscientiously and sincerely believe that the Order of Freemasonry, if not the greatest, is one of the greatest moral and political evils under which the Union is now laboring … a conspiracy of the few against the equal rights of the many … Masonry ought forever to be abolished. It is wrong – essentially wrong – a seed of evil, which can never produce any good.” -US President John Quincy Adams, “Letters on Freemasonry” 1833

  Co do Washingtona, to nie wiem. Z jednej strony jest wiele poszlak że był masonem, z drugiej w bibliotece kongresu znajduje się ciekawy list który teraz zacytuję:

  Mount Vernon, October 24, 1798.

  Revd Sir: I have your favor of the 17th. instant before me; and my only motive to trouble you with the receipt of this letter, is to explain, and correct a mistake which I perceive the hurry in which I am obliged, often, to write letters, have led you into.

  It was not my intention to doubt that, the Doctrines of the Illuminati, and principles of Jacobinism had not spread in the United States. On the contrary, no one is more truly satisfied of this fact than I am.

  The idea that I meant to convey, was, that I did not believe that the Lodges of Free Masons in this Country had, as Societies, endeavoured to propagate the diabolical tenets of the first, or pernicious principles of the latter (if they are susceptible of seperation). That Individuals of them may have done it, or that the founder, or instrument employed to found, the Democratic Societies in the United States, may have had these objects; and actually had a seperation of the People from their Government in view, is too evident to be questioned.

  My occupations are such, that but little leisure is allowed me to read News Papers, or Books of any kind; the reading of letters, and preparing answers, absorb much of my time.

  Powiem wprost, nie wiem do końca jak było z Waszyngtonem.

  2. Częściej to indianie atakowali osady białych. Indianie nie mieli nawet własnych stałych siedzib więc trudno mówić o terytorium.

  4, 5, 6 – przepraszam, problemy z tabletem.

  Polubienie

  • mgrabas pisze:

   do Fujuwary

   dzięki za odpowiedź 🙂 sam wiem jak niewygodnie jest pisać za pomocą tableta
   piszę USrael, bo imperializm USA = interes Izraela i stąd tak, a nie inaczej, nazywam ten kraj: US[A]+[I]zrael=USrael, z resztą, nie tylko ja jeden, ale coraz więcej ludzi na świecie tak widzi USA, z którego podatków finansowany jest syjonistyczny sztuczny twór utworzony na terytorium Palestyny, wspierany przez syjonistów całego świata i masonerię, który ma czelność uzurpować sobie prawo do bycia nazywanym Izraelem, a składa się w większości z Chazarów udających tylko prawdziwych Żydów, jak z resztą całe żydostwo światowe (nazywane przez znawców tematu międzynarodowym żydem (MŻ) lub kompleksem J)

   Polubienie

 5. Fujiwara pisze:

  @mgrabas jest coś ciekawego w Biblii co chciałem ci polecić:

  Księga Zachariasza opisuje dzieje Izraela podczas końca czasów. W rozdziale 13 czytamy:

   IV. 8. Bo się stanie po téy wszystkiéy ziemi, mówi Pan, że dwie części w niéy wytracone będą i pomrą, a trzecia zostanie w niéy.
   9. I wwiodę i onę trzecią część do[4] ognia, a wypławię ie iako pławią śrebro, a doświadczać ich będę, iako doświadczaią złota; każdy będzie wzywał imienia mego, a Ia go wysłucham; rzekę: Tyś lud móy, a on rzecze: Tyś Pan[5] Bóg móy.

  Zastanawiało mnie dlaczego Bóg miał by wybić 2/3 Izraelitów? I doszedłem do wniosku że właśnie dla tego. Pod koniec czasu za pomocą nacierającej armii Antychrysta (z dużej litery bo mówię o osobie, biorąc pod uwagę że jest wielu „antychrystów”) Bóg wybije wszystkich którzy uzurpują sobie tytuł Żyda, a resztę zostawi.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: