Putin chwali żydowską społeczność

6

13 września 2015 - autor: G

Pomimo faktu, że lubię część tego, co Putin zrobił dla Rosji, obrzydliwe jest patrzenie na to, jak schlebia tym Żydom. Nie ma powodu, by chwalić cokolwiek u żydowskiej społeczności. 

putin-with-evil-yid

Prezydent Rosji Władimir Putin wyraził swój podziw w stosunku do społeczności żydowskiej w Rosji w dzień nowego roku (Rosh Haszana), pisząc list do naczelnego rabina Rosji – Berela Lazara.

Putin pisze:

Dla każdego Żyda, Rosz Haszana nie jest to tylko czcią dla bezcennego, duchowego i historycznego dziedzictwa ojców. W tych dniach jest zwyczajem dla każdej osoby, aby ocenić moralny wynik jej działania, aby zaplanować dobre uczynki, przebaczać i zadośćuczynić za zniewagi. I oczywiście, w ramach przygotowań do święta, pomagać krewnym, służyć i wspierać każdego w potrzebie.

Przez setki lat wartości żydowskie były przesiąknięte wzniosłymi celami – zjednoczenia ludzi, aby wzmocnić wiarę i wzajemne zrozumienie. Religijne organizacje żydowskie w Rosji stosują się do tej starożytnej tradycji, pracując bez wytchnienia, aby zwiększyć spokój w społeczności, aby poprawić relacje między różnymi ludźmi, rozwijać owocną debatę z innych tradycyjnymi religiami, jednocześnie zaciekle konfrontując wszelkie przejawy antysemityzmu i nienawiści do obcych.

Organizacje żydowskie są bardzo aktywne w działalności charytatywnej i edukacji – wszystko w interesie publicznym. Życzę rosyjskim żydom szczęśliwych i słodkich lat, dobrego stanu zdrowia, szczęścia i dobrobytu.

Tłum. Girion

Źródło: http://www.dailyslave.com/vladimir-putin-praises-jewish-community-and-poses-in-photo-with-evil-kike/#prettyPhoto

Reklamy

6 thoughts on “Putin chwali żydowską społeczność

 1. opolczykpl pisze:

  Prezydent Putin chwali żydowską społeczność, Żydzi udają, że się z tego cieszą, a równocześnie Putin odsuwa Żydów od piastowania ważnych stanowisk w państwie i wywłaszcza żydowskich szabrowników-oligarchów pchających się do polityki. Gdy Duma wprowadziła prawo zabraniające „innostrańcom” (chodziło o Żydów) piastowanie ważnych stanowisk w Rosji agentka Bilderbergów Merkel natychmiast poleciała na Kreml protestując przeciwko blokowaniu Żydom zajmowania ważnych pozycji w Rosji. Putin zbył ją lekceważąco mówiąc, że Rosjanie (i Polacy) w Izraelu nie mogą pełnić żadnych ważnych funkcji, dlaczego więc w Rosji Żydzi mieliby mieć do tego prawo. Mówi o tym Albin Siwak (ok 10 minuty):

  A kiedyś telewizja rosyjska wyemitowała wypowiedź Putina, który zmusił żydowskiego fabrykanta strasząc go upaństwowieniem jego firmy do wypłaty zaległych pensji słowami: „z wami Żydami nie ujedzie się bez bata ” (minuta 1:30):

  Prezydent Putin ma wystarczająco dużo problemów na głowie i nie na rękę by mu było, gdyby zaczęto go atakować o „antysemityzm”. Aby się przed tym zabezpieczyć kokietuje i chwali Żydów – co go nic nie kosztuje – blokując im jednocześnie wpływy w Rosji.
  W polityce są działania realne mające wpływ na stan państwa i działania „na pokaz” nie mające żadnych widocznych skutków na stan państwa. W postępowaniu prezydenta Putina wobec Żydów jednoznacznie widać, że jego działania realne wcale Żydom nie przypadają do smaku. A za jego działania na pokaz (chwalenie Żydów) niczego oni nie kupią.

  Polubienie

 2. opolczykpl pisze:

  Sprawa banków centralnych i banku BRISC

  „Jak wiemy, banki centralne Chin, Rosji, Indii, Brazylii, a także RPA, są w posiadaniu klanu Rothschildów.”

  Niby tak, ale nie do końca. Obecna szefowa Banku Centralnego Rosji to bliska i zaufana współpracownica prezydenta Putina.
  http://forsal.pl/artykuly/862526,kobieta-ktorej-putin-ufa-bezgranicznie-jak-nabiullina-uratowala-rosyjska-gospodarke.html
  I to on przeforsował ją na to stanowisko. A w ubiegłym roku w październiku wymusił na banku centralnym odprowadzanie 75 % zysków do budżetu federalnego.
  http://ria.ru/economy/20141006/1027149621.html
  Czy to nie jest genialne – bank centralny Rosji teoretycznie jest własnością Rothschildów, kieruje nim „człowiek” Putina, a 3/4 zysków ląduje w putinowskim budżecie federalnym. Rothschildowi zostają ochłapy (25%). Przy czym im więcej zysku wypracuje ów „rothschildowski” bank, tym lepiej…dla Putina i budżetu federalnego.
  Podejrzewam, że w Chinach władze trzymają bank centralny przynajmniej tak samo za pysk, jak Putin. Niedawna próba załamania chińskiej gospodarki celowo wywołaną przez żydo-banksterów paniką na chińskiej giełdzie nie wypaliła. Właśnie dlatego, że władze Chin trzymają sektor bankowy mocno za pysk. Rothschild nie ma tam wiele do gadania.

  Bank BRISC

  Kundapur Vaman Kamath to przede wszystkim „chlopak z Delhi”, a nie z Davos. To samo dotyczy Paulo Nogueira Batistay – to człowiek z Rio a nie z MFW.
  Przedstawiciele BRISC przez dziesięciolecia uczestniczyli w różnych rotschildowskich, banksterskich instytucjach. Uczyli się, obserwowali, zdobywali doświadczenie i przy okazji rozpracowywali przeciwnika. Batista publicznie krytykował MFW i jego funkcjonowanie. Już zapowiedział, że z funkcji w MFW rezygnuje.
  Tacy właśnie ludzie, z doświadczeniem i znający funkcjonowanie banksterskiego systemu finansowego będą wiedzieli, jak z nim konkurować. I wygrać.

  Ten drugi link to zwykła wyssana z palca, naiwna „układanka” nie mająca wiele wspólnego z faktami i rzeczywistością.

  Polubienie

 3. […] Pająk myli dwie epoki – smutę jelcynowską i Rosję Putinowską. Prezydent Putin wszędzie tam, gdzie nic to go nie kosztuje, kokietuje społeczność żydowską w Rosji. https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/09/13/putin-chwali-zydowska-spolecznosc/ […]

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,838 wyświetleń
%d blogerów lubi to: