Pojemnik z pomocą dla „uchodźców” był pełen broni i amunicji

8

13 września 2015 - autor: G

Pojemnik z pomocą dla muzułmańskich „uchodźców” przybyłych do Grecji. Zgadnij, co w nim było. Był pełen broni. Dlaczego media o tym nie mówią?

Reklamy

8 thoughts on “Pojemnik z pomocą dla „uchodźców” był pełen broni i amunicji

 1. lena pisze:

  media w ogóle nie mówią co naprawdę dzieje się w Grecji! to koniec Europy jaką znamy! sytuacja jest nieodwracalna. Wiedzą i widzą to ci, którzy patrzą na to na co dzień. Sytuacja w Grecji jest katastrofalna i jest tylko kwestią czasu wybuch zamieszek i to krwawych!

  Polubienie

  • lena pisze:

   dopiszę tylko, że uchodźcy, którzy w rzeczywistości są zorganizowanym wojskiem, już teraz jawnie i wrzeszcząc odgrażają się, że zniszczą wszystko, gdzie się pojawią. Dżihad słychać wszędzie gdzie się pojawili, nie kryją się ze swoją wrogością! A zdjęcia matek z dziećmi są obrzydliwą manipulacją bo kobiet z dziećmi prawie nie widać! starszych osób również! to są fanatycy w sile wieku gotowi do walki! Oby Bóg się nad nami zlitował bo rzeki chrześcijańskiej krwi są już jak najbardziej realne!

   Polubienie

 2. Anne pisze:

  Rosja otacza się szczelnym kordonem. „To może być prawdziwa beczka prochu” [WYWIAD]

  – Rosyjskie władze zdają sobie dobrze sprawę z rosnącego zagrożenia ze strony Państwa Islamskiego. Trwają już pewne przygotowania, ale trudno się dziwić, że Rosjanie boją się scenariusza ataków terrorystycznych – powiedziała Anna Dyner.
  Czy w tym całym zamieszaniu ,nie chodzi głównie o Rosje…więcej na Onecie.Z Bogiem kochani.

  Polubienie

 3. Anne pisze:

  Spójrzcie z jakimi państwami graniczy Rosja-niewykluczona jest droga lądowa i morska ,moge się mylić ,czas pokaże.Z Bogiem kochani.

  Polubienie

 4. zaciekawiony pisze:

  Statek płynął z Turcji do Libii, znalazł się w greckim porcie bo zatrzymała go grecka straż przybrzeżna w odległości 20 mil od Krety i zawróciła aby poddać kontroli. W papierach było wpisane że kontenery zawierają materiały budowlane.
  http://www.reuters.com/article/2015/09/02/us-libya-security-greece-arms-idUSKCN0R20V220150902

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,481 wyświetleń
%d blogerów lubi to: