Bergoglio kłania się swym talmudycznym przełożonym

23

11 września 2015 - autor: G

Prezydent Izraela – Re’uwen Riwlin – złożył wizytę papieżowi Franciszkowi w Rzymie. Towarzyszyła mu jego sekretarka – Rivkah – ortodoksyjna Żydówka. Kiedy jakaś osoba pozdrawia papieża, ściska jego dłoń i kłania się mu.

Pope Bows to Antichrist

Kiedy przyszła kolej na sekretarkę, powiedziała, że ze względów religijnych nie uściśnie jego dłoni i nie pokłoni się mu, ponieważ nosi on krzyż. Wtedy papież zakrył swoją dłonią krzyż i sam ukłonił się Żydówce.

Źródło: http://revisionistreview.blogspot.com/2015/09/pope-francis-shows-whos-boss.html

Reklamy

23 thoughts on “Bergoglio kłania się swym talmudycznym przełożonym

 1. mgrabas pisze:

  Papież Franciszek, Bergoglio i jego masońskie gesty na balkonie

  Apostata Franciszek – sługą antychrysta

  Bergoglio całuje żydów po rękach

  Polubienie

 2. Girion pisze:

  UWAGA.

  Piotr Bein, autor bloga piotr.bein.wordpress.com i grypa666.wordpress.com u Henry’ego Makowa:

  Co o nim wiemy?

  Taki sam człowiek, jak Andrzej Szubert, Żyd udający Słowianina-poganina. Mają ci ludzie jeden cel – siać ferment.

  Polubienie

  • mgrabas pisze:

   przedstawianie Piotra Beina i Andrzeja Szuberta jako żydów jest skrajną nieuczciwością
   obydwu ich znam osobiście i nie znam nikogo tak bardzo oddanego obnażaniu i zwalczaniu syjonizmu jak właśnie ich, za co są właśnie przez żydostwo i łowców czarownic są kłamliwie atakowani, włóczeni po sądach, zastraszani itd.

   prześladowanie i niszczenie kogokolwiek ze względu na pochodzenie, religię, wygląd itp., a nie za to co faktycznie ktoś sobą reprezentuje, przez to co mówi czy robi, jest najgorszą postacią rasizmu i nie ma nic wspólnego z prawdą, ani z miłością do Jezusa Chrystusa i bliźnich

   Polubienie

  • Girion pisze:

   Nie wiesz, że jest coś takiego, jak tzw. V kolumna?

   Bein wspiera Putina jako „walczącego” z NWO. Śmiać się?

   Co do Szuberta: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/

   Pozdro

   Oceniam przez to, co robią i stwierdzam, że są szkodnikami, jak juz wielu zauważyło, m.in. admin Wolnej-Polski.pl, są to dywersanci.

   Tak, plują na żydostwo, ale ukrywają prawdę, czy to popierając Putina, czy nazywając Biblię „bajkami dla hebrajskich pastuchów”. To się nazywa celowa manipulacja.

   Polubienie

  • opolczykpl pisze:

   Girion” napisał:

   „Co do Szuberta: https://opolczykpl.wordpress.com/2015/08/06/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/
   „…czy nazywając Biblię „bajkami dla hebrajskich pastuchów”

   Wykaż co w tym tekście jest kłamstwem czy dezinformacją. Demaskuję w nim żydowski rasizm wywodzący się z żydowskiej bilblii. Jak widać jesteś zaślepionym jahwistą, któremu nie podoba się krytyczne pisanie o żydo-biblii i demaskowanie jej zbrodniczości i rasizmu, nawet jeśli jest prawdą. Przy czym nigdzie nie nazwałem biblii bajką dla żydowskich pastuchów co mi zarzucasz. Choć w sumie tak jest – są to żydowskie brednie „objawione” przez oszustów wymyślone. Dające ówczesnym kapłanom nieograniczoną władzę nad „żydowskimi pastuchami”. Służyły i służą ogłupianiu ludzi i zniewalaniu ich umysłów tępą wiarą w żydowskie biblijne brednie nazywane „prawdą objawioną”.

   Polubienie

  • Girion pisze:

   Panie Andrzeju!

   Ciężko będzie pana przekonać, że Biblia jest prawdziwa i jest Słowem Bożym na jej podstawie, gdyż uważa pan, że jest to zbiór tekstów zmyślonych przez jakieś „parchy żydowskie” w celu kontroli nad światem.

   Postaram się jednak to zrobić.

   Jeśli uznajemy Biblię, to musimy uznać ją całą – od samego początku. Najpierw był Adam i Ewa, i wtedy było 100% populacji ludzkiej „po stronie” Boga – potem wystąpił grzech i pewna część ludzi odwróciła się od swojego Ojca. Potem nastąpił potop – gdzie ten „nadjordański tyran” wymordował prawie wszystkich ludzi i ocalił tylko Noego i jego rodzinę. Wtedy znów 100% populacji było „po stronie” Boga Ojca.

   Niestety, znowu pewna część się od niego odwróciła. Pewnie ktoś sobie powie: „czemu ten Bóg zabił tyle ludzi?”. Powie, że miłosierny Bóg nigdy by tak nie zrobił, że to co zrobił jest okrutne i złe. Pismo daje odpowiedź na te zarzuty:

   „A jednak Izraelici mówią: „Sposób postępowania Pana nie jest słuszny”. Czy mój sposób postępowania nie jest słuszny, domu Izraela, czy to nie wasze postępowanie jest przewrotne?” Ez 18:29

   Należy się więc spytać, co ci ludzie zrobili. Bóg musiał działać. Może serca tych ludzi były tak zatwardziała, że nie dało się ich uratować? Musiał coś robić, by uratować lud, który został przy Nim, czyli Izrael.

   Teraz zarzuty w pana artykule.

   ” Sam zaś rabin Owadia Josef powiedział tylko to – co stoi w żydowskiej biblii Tanach : […] zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.
   Izajasza 61, 5-6″

   Co tam sama Biblia Tanach mówi?

   „Ktokolwiek jest sprawiedliwy i przestrzega prawa i sprawiedliwości, kto […] nie uprawia lichwy, nie żąda odsetek. ” Ez 18:5-8

   Czy ten rabin, skoro żyje w dzisiejszym Izraelu, ma tego świadomość?

   Ponadto, ci ludzie, którzy roszczą sobie prawo do bycia „narodem wybranym” to zwykli oszuści. Nie są potomkami biblijnych Judejczyków (w Biblii nie ma słowa „Żyd”: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jezus-nie-byl-zydem-2015-07), tylko chazarami. Nie mają z nimi nic wspólnego.

   Natomiast co do biblijnych Izraelitów – Biblia mówi o zaginionych pokoleniach Izraela.

   http://www.zbawienie.com/10-pokolen.htm

   Są to ogólnie biali ludzie, w tym Słowianie. Więc jest duże prawdopodobieństwo, że jest pan Izraelitą biblijnym, jeśli naprawdę jesteś pan Słowianinem.

   A co do podbijania ziem przez Izrael (odnosnie tych cytatów biblijnych), Bóg miał takie prawo, bo to On stworzył ziemię i wszystko, miał też Swój lud, który się podzielił – jedna część wciąż przy Nim trwała, a druga odeszła od Niego i zwróciła się ku bałwochwalstwu. Tej drugiej części nie dało się nawrócić przez zatwardziałość serc, więc jedyną droga było unicestwienie, bo ci ludzie atakowali i próbowali odsunąć Izraelitów od Niego.

   Więc raczej proszę się zastanowić o własnym postępowaniu, jakby każdy żył zgodnie z X przykazaniami wtedy, to byłby raj na ziemi. I wtedy Bóg by nie musiał interweniować.

   Polubienie

 3. mgrabas pisze:

  ludzie tacy jak Bein, Szubert, ale nie tylko, również i prawdziwi Żydzi tacy jak Norman Filkenstein, David Duke, izraelska młodzież przeciw syjonizmowi, są V kolumną, ale właśnie antysyjonizmu

  wbrew wszechobecnej, także w Polsce, żydowskiej propagandzie, prawda jest taka, że Putin, Chiny i kraje arabskie (BRICS) są ostatnim bastionem broniącym się przed globalistycznym imperializmemem amerykańskim (czytaj imperializmem judeocentrycznego kompleksu, którego stolicą jest obecny Izrael, Nowy York i Watykan – dążącego do ogólnoświatowego NWO i depopulacji narodów nieżydowskich, a szczególnie prawdziwych chrześcijan, czyli depopulacji 95% ludzkości) i dlatego jest taka medialna nagonka na Rosję i narody słowiańskie, na których terytoria ostatnio są transporowani islamscy terroryści bez żadnej kontroli!

  P.S.te „jarmułki” na głowach Szuberta i Beina (na powyższym filmie z YT) to haftowane serwetki – są one widoczne na zdjęciach ze spotkań „mędrców antysyjonu” u Szuberta w Pforzheimie, specjalnie były uwiecznione w „relacjach fotograficznych” z tych „wydarzeń”, parodiujących żydowskie spotkania grupy Bilderberg, tak jak świecznik z 3 świeczkami był parodią żydowskiej menory – wszystko po to by żydostwu dać wyrażny komunikat o treści: że my, Polacy, Słowianie, nie boimy się was, my się śmiejemy z waszej potęgi na glinianych nogach!
  http://grypa666.wordpress.com/2011/10/28/ii-konferencja-w-szwarcwaldzie/
  http://grypa666.wordpress.com/2012/06/04/iii-konferencja-medrcow-antysyjonu-w-szwarcwaldzie/

  Polubienie

 4. Girion pisze:

  mgrabas,

  Nie wiem, co między tymi gośćmi robi Kadaffi… Myślisz, że ja o tym nie wiem? O tym wszystkim?

  Jaka jest różnica między Kadaffim a Putinem? Kadaffi nie miał w swoim państwie banku centralnego Rothschildów… dlatego „pieski” = Stany zaatakowały jego kraj.

  Natomiast Putin to inna piłka. Świadczy to o tym, że nawet w kontrolowanym kraju znajda się przywódcy z jajami… a myślisz, że w UE jest inaczej? Czemu przywódcy Czech i Węgier mają jaja odnośnie imigrantów, a Polacy (znaczy się: polskojęzyczni koczownicy) nie?

  Poczytaj tutaj na blogu, jest masa artykułów odnośnie terrorystycznej działalności USA.

  Cytuję.
  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/06/09/ile-krajow-na-swiecie-nie-ma-banku-centralnego/

  Na przykład, spójrz co się stało w niektórych krajach, które nie zostały uznane za „zintegrowane” w „globalnej społeczności”.

  • W 2001 r. Stany Zjednoczone zaatakowały Afganistan. W 2003 r. został założony Da Afghanistan Bank (kto wybrał nazwę?) prezydenckim dekretem. Oto strona internetowa centralnego banku Afganistanu. Teraz ten kraj ma nowoczesny, centralny bank, jak reszta nas.
  • W 2003 r. Stany Zjednoczone zaatakowały Irak. Na początku 2004 r. został założony bank centralny Iraku, by zarządzał walutą Iraku i w celu integracji z globalnym systemem finansowym.
  • W 2011 r. Stany Zjednoczone zbombardowały Libię. Zanim jeszcze obalono Muammara Kadafiego, USA pomogły libijskim rebeliantom założyć bank centralny i utworzyć narodowy koncern naftowy.
  Centralne banki są zaprojektowane, by wciągnąć narody w spiralę długu, którego się nie da spłacić. Nie ma na to matematycznych możliwości.

  Jak zatem Stany mają zaatakować Rosję i założyć tam bank centralny, jak on tam dawno jest?

  Natomiast w ogóle nie odniosłeś się do podanych wyżej linków odnośnie banku BRICS, który ponoć miał być niezależny, a jest prowadzony przez ludzi USA i jezuitów, a także o powiązaniach Putina z Rothschildami.

  Co do twojej wypowiedzi: tak, nawet w tym okropnym świecie znajdą się przywódcy, którzy potrafią zadbać o swych obywateli.

  Polubienie

 5. adi pisze:

  Opolczyk – a wiesz to? – https://www.youtube.com/watch?v=SLQZ2AtJTrA
  jesteś zwiedziony albo dezinformujesz, rasizm syjonistyczny wynika z talmudyzmu i dodatków rabinicznych, nie z Prawa Tory czy Ewangelii.

  Polubienie

  • opolczykpl pisze:

   „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
   Powtórzonego prawa 7, 2

   Czy to nie rasizm na tle etnicznym/narodowym?

   „Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego. Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela” Mateusz 10,5-6

   Co tam poganie czy Samarytanie. Liczy się tylko „dom Izraela”.

   „Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela… Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom i rzucać psom” Mateusz 15,24-26

   Dla obrzezanego Galilejczyka „owce z domu Izraela” to ludzie (dzieci) a poganie (Kananejka) to psy (zwierzęta). Wiem wiem, ostatecznie uleczył jej córkę. Ale tylko dlatego, że pogańska „suka” żałośnie wyła. Początkowo nawet nie chciał jej przyjąć. Przecież nie będzie pogańskim psom rzucał chleba przeznaczonego dla żydowskich dzieci.

   Kończę tę dyskusję. Z ludźmi zaślepionymi żydowskimi bredniami, uważającymi je za „prawdę objawioną” jakakolwiek dyskusja to strata czasu. Ja na te żydowskie brednie nie dam się nabrać.

   Polubienie

  • mgrabas pisze:

   cóż, ja podchodzę do Biblii zdroworozsądkowo
   nie traktuję dosłownie wszystkiego słowo w słowo, tylko szukam sensu w obrazach, za którymi jest wiele mądrości
   odrzucanie Biblii, a szczególnie słów Jezusa, byłoby wylaniem dziecka z kąpielą
   owszem, jest możliwe zniekształcenie treści Biblii, podczas tłumaczenia, jak i możliwe są również specjalnie tendencyjne przekłady i poprawki, trzeba mieć tego świadomość
   można wierzyć lub nie w istnienie Jezusa, w mądrość Jego słów i pójść za Nim, albo pójść za innymi przewodnikami, tylko dokąd?
   ja Mu wierzę, bo On nigdy nikogo nie namawiał do zabicia drugiego człowieka, wręcz przeciwnie, pokazywał jak żyć i jak pochylać się nad życiem
   Jezus nie był żydem, Jego Matka wywodziła się z moabitki, a nie żydówki, a Ojciec też raczej nie był żydem, z resztą Jezus w wielu swych wypowiedziach dystansował się od żydów, ich mentalności i tym im podpadł, że w końcu Go zabili rękami rzymian
   również sami żydzi świadczyli o Jezusie, że nie był królem żydowskim, napis na krzyżu „król żydowski” umieszczono na rozkaz rzymianina, pomimo sprzeciwów żydów

   Jak nie traktujesz gadającego węża dosłownie i tego, co się stało w raju, to nie ma sensu wiara w Jezusa, bo po coś chyba on przyszedł, co nie? Żeby zgładzić to, co spowodował gadający wąż i Adam i Ewa./ G.

   Polubienie

  • Girion pisze:

   opolczykpl

   Przypominam, że po potopie (jeśli się wierzy, że rzeczywiscie był), wszyscy ludzie byli wierni Bogu, dopiero potem pojawiło się odstępstwo i odejście od prawdziwej wiary.

   „Dom Izraela” to ludzie wierni Bogu. Poganie to bałwochwalcy czczący różnych ‚bogów’, przedmioty i odprawiający ‚gusła’.

   Jakbyś się zachował? Pomógłbyś swoim ukochanym dzieciom, którzy szanują ciebie, czy raczej dzieciom, którzy ci bluźnią, mówią, że „nie istniejesz dla nich”, którzy twierdzą, że to nie ty jesteś ich ojcem, którzy plują na ciebie? Komu byś pomógł w pierwszej kolejności? [Odnosi się do do słów Jezusa]

   Ponadto:

   5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą. 6 Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań. Wj 20:5-6

   Karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia, ale okazuje łaskę do tysięcznego pokolenia tym, którzy przestrzegają Jego przykazań. Z tego wynika brak pomocy poganom, którzy pewnie sami w sobie nie zawinili, ale występek [odstępstwo od prawdziwego Boga] ich ojców to spowodował.

   Czy wg ateistów to jest sprawiedliwe? Oczywiście, że nie. Ale:

   A jednak Izraelici mówią: „Sposób postępowania Pana nie jest słuszny”. Czy mój sposób postępowania nie jest słuszny, domu Izraela, czy to nie wasze postępowanie jest przewrotne? Ez 18:29

   Nie nam to oceniać. Każdy ma szansę się nawrócić. I Kananejka i poganin.

   27 Bo wy wszyscy, którzy zostaliście ochrzczeni w Chrystusie, przyoblekliście się w Chrystusa. 28 Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. 29 Jeżeli zaś należycie do Chrystusa, to jesteście też potomstwem Abrahama i zgodnie z obietnicą – dziedzicami. Gal 3:27-29

   Co do lichwy. A nie jest tak, że jak się sprzedaje jakieś produkty, to nie raz komuś z rodziny daje się „darmowy transport”, a obcemu nie? Taka sytuacja jest dopuszczalna, bo dba się o ród/rodzinę/plemię. Co nie znaczy, że zniewalanie CAŁYCH narodów za jej pomocą jest dobre.

   Cała sytuacja jest do zrozumienia dla kogoś, kto rzeczywiście uznaje Biblię i opis stworzenia, a nie twierdzi, że nie wiadomo skąd na Madagaskarze pojawili sie jacyś ludzie, którzy powstali w wyniku ewolucji z małpy. I tak samo niezależnie pojawili się ludzie tzw. „Słowianie”, „Chińczycy” itd.

   Polecam obejrzeć na YT wykłady Kenta Hovinda. I polecam nie ufać teorii ewolucji masona Ch. Darwina. Najbardziej ateizm „promują” środowiska żydowskie, a teoria wielkiego wybuchu i „ogroooomnego” wszechświata z miliardami galaktyk znajduje swe źródło w żydowskiej kabale.

   I polecam nie mieszać Kościoła rzymskokatolickiego, ani jakiejkolwiek ziemskiej organizacji z Biblią. Tak też robią ateiści.

   Wolę wierzyć Biblii, niż sprzedajnym „nałkowcom”, kupionym przez korporacje i „starszych braci”.

   Nie chce pan wierzyć, to nie. Ja kończę w tym momencie tę dyskusję. Pozdrowienia.

   Polubienie

 6. adi pisze:

  Biblios (66 ksiąg) to jest Słowo Boże, biblistyka, archeologia, profetyzm, i masa szczególików stoi równo za Bożym objawieniem.

  Dziesiatki analiz, niepodważalne: https://www.youtube.com/channel/UCzt5gFimivXK9kZrWGSwsiw

  http://mieczducha888.blogspot.com/2015/01/logos-dowody-dla-najwiekszych.htm

  Opinie oparte na antypatii, ateo-dogmaty i wszelkie zaklinanie faktów nic nie znaczy w świetle prawdy.

  Polubienie

 7. opolczykpl pisze:

  Panie Girion

  „Ciężko będzie pana przekonać, że Biblia jest prawdziwa”

  Jest to niewykonalne i niemożliwe. A to dlatego, że ja kieruję się wiedzą i rozumem a nie ślepą wiarą.

  „gdyż uważa pan, że jest to zbiór tekstów zmyślonych przez jakieś „parchy żydowskie” w celu kontroli nad światem.”

  Dokładnie tak jest.

  „Najpierw był Adam i Ewa”

  I gadający wąż. Wyssana z palca mdława bajka dla zahukanych dzieci. Do tego kazirodcza. Żydo-biblia wstydliwie pomija nasuwające się pytanie – z kim płodziły potomstwo dzieci Adama i Ewy? Jest np w biblii: „Kain zbliżył się do swej żony…”. Ale to mogła być wyłącznie jego rodzona siostra. Bo innych kobiet (poza matką) nie było. Wnukowie (wyssanych z palca) Adama i Ewy też nie mieli wielkiego wyboru – rodzeństwo lub kuzynostwo pierwszego stopnia. Tak więc historia biblijna zaczyna się masowym kazirodztwem. A aby było śmieszniej w „księdze kapłańskiej” kazirodztwo jest zabronione.

  „Potem nastąpił potop”

  Kolejna bajka, zerżnięta zresztą z mitologii Sumeru (mit o Gilgameszu). Potopu, który rzekomo zalał całą planetę nigdy nie było, choć mit ten znany jest na wszystkich kontynentach. Po pierwsze, w atmosferze nie było i nie ma tyle wody, aby zatopić całą powierzchnię Ziemi łącznie z najwyższymi górami. Po drugie, gdyby była i zalała planetę, nie miałaby gdzie „spłynąć”, gdyż wraz z padającym deszczem podnosił się poziom wszystkich oceanów i mórz. Mit wziął się stąd, że na wszystkich kontynentach wysoko w górach ludzie znajdowali muszelki i skamieliny żyjątek wodnych. A że nie mieli pojęcia o trwających miliony lat procesach górotwórczych, które sprawiają, że tereny zalane kiedyś morzami wypiętrzały później się tworząc wysokie góry jedyne rozwiązanie widzieli w „potopie” który zalał całą planetę – i zaniósł muszelki na szczyty wysokich gór.

  „Czy mój sposób postępowania nie jest słuszny, domu Izraela, czy to nie wasze postępowanie jest przewrotne?” Ez 18:29”

  Wart Pac Pałaca. Przewrotności „dom Izraela” uczył się od plemiennego pustynnego demona JHWH/Jahwe. Najpierw zmusił ich do kazirodztwa (potomstwo Adama i Ewy) a potem kazirodztwa zakazał. Dał przykazanie „nie będziesz zabijał” a chwilę potem zapędzał ich do rzezi i czystek etnicznych.

  „Ktokolwiek jest sprawiedliwy i przestrzega prawa i sprawiedliwości, kto […] nie uprawia lichwy, nie żąda odsetek. ” Ez 18:5-8

  A w Torze u Mojżesza jest: „Obcemu możesz pożyczać na lichwiarskie odsetki, ale twemu bratu nie będziesz pożyczał na lichwiarskie odsetki, aby ci błogosławił Pan, Bóg twój, w każdym twoim przedsięwzięciu, w ziemi, do której wchodzisz, aby ją wziąć w posiadanie.” (5 Mojż. 23: 21)
  Z tego wynika, że „dom Izraela” miał z woli JHWH/Jahwe podwójną moralność – inną wobec „swoich” i inną wobec obcych.

  „Czy ten rabin, skoro żyje w dzisiejszym Izraelu, ma tego świadomość?”

  Oczywiście że ma – stosuje biblijną zasadą – inna moralność wobec „domu Izraela”, inna wobec nieobrzezanych nieczystych wieprzy – gojów.

  „Ponadto, ci ludzie, którzy roszczą sobie prawo do bycia „narodem wybranym” to zwykli oszuści. Nie są potomkami biblijnych Judejczyków (w Biblii nie ma słowa „Żyd”: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jezus-nie-byl-zydem-2015-07), tylko chazarami. Nie mają z nimi nic wspólnego.”

  Brednie „wolnejpluskwy” nie zasługują na uwagę – Joszue/Jezus był galilejskim żydem/Żydem. Gdyby nim nie był, nie miałby wstępu do synagog, do świątyni w Jerozolimie, nie byłby obrzezany i nie sądziłby go Sanhedryn. I nie obchodziłby święta paschy. I tłumy by nie witały go okrzykami „Hosanna Synowi Dawida!” No chyba że Dawida uznamy za nie-żyda. I napis na krzyżu/belce nie byłby… „król żydowski”.
  Co do Żydów, „narodu wybranego”, Judejczyków (Galilejczyków) i Chazarów panuje totalne niezrozumienie istoty judaizmu. Był (i jest) on żydowską „religią narodową” – tylko dla żydów/Żydów. Niemniej dopuszczał konwersję. Każdy wyznawca judaizmu jest, a konwertyta staje się żydem – czyli wyznawcą judaizmu. A będąc lub stając się żydem, wyznawcą judaizmu jest się lub zostaje się członkiem „narodu wybranego” czyli Żydem. Chazar po konwersji na judaizm jest więc żydem i Żydem.
  A że w żydo-biblii termin Żyd nie występuje niczego to nie zmienia. Są różne jego synonimy – jak choćby „dom Izraela”, Izraelici, „naród wybrany” czy Hebrajczycy. Ale każdy wie, że idzie o Żydów.

  „Biblia mówi o zaginionych pokoleniach Izraela.”

  Takie same brednie jak te o raju, potopie, niewoli egipskiej czy Synaju. Nawet uczciwi badacze żydowscy przyznają, że ichnia biblia to stek bajek i bzdur.
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

  „Są to ogólnie biali ludzie, w tym Słowianie. Więc jest duże prawdopodobieństwo, że jest pan Izraelitą biblijnym, jeśli naprawdę jesteś pan Słowianinem.”

  Jestem Słowianinem, po mieczu pochodzę ze Słowian Połabskich, podbitych i niestety zniemczonych i skatoliczonych (stąd „niemieckie” nazwisko). Ale nie dam sobie wmówić żydowskich bredni, jakoby Słowianie byli „Izraelitami”.

  „A co do podbijania ziem przez Izrael (odnosnie tych cytatów biblijnych), Bóg miał takie prawo…”

  Ale przez to przestawał być bogiem sprawiedliwym i dobrym i stawał się zwyrodnialcem i psychopatą. Bo tylko zwyrodniały ojciec wybiera sobie ulubione dziecko i pomaga mu mordować i ograbiać rodzeństwo.

  ” jakby każdy żył zgodnie z X przykazaniami wtedy, to byłby raj na ziemi”

  I znów te wyssane z palca „przykazania”. Proszę zwrócić uwagę na to – ile razy już po rzekomym ich wręczeniu biblijny psychopata zapędzał „dom Izraela” do masowych rzezi i czystek etnicznych. A w przykazaniach stało – „Nie będziesz zabijał”. Po co więc dawać takie przykazanie a potem zapędzać „naród wybrany” do masowych rzezi i ludobójstwa?

  Na koniec jeszcze uwaga odnośnie żydowskich „przykazań”. W jednej z żydo-katolickich kronik znalazłem taki fragment dotyczący pogańskich Słowian z Wolinu:

  “…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”

  Słowianie nie znali żydowskiego dekalogu. A mimo to byli ludem uczciwym, nie znającym złodziejstwa i oszustw. Nauczyli się ich po siłowym ich „nawróceniu”, mimo dekalogowego „nie będziesz kradł”.
  Tak więc uczciwość i etyka nie mają nic wspólnego z „X przykazaniami”. Bez nich świat pogański był uczciwszy.
  Ludzkości nie jest potrzebny żydowski dekalog i narzucone z zewnątrz nakazy i zakazy. Potrzebne jest zwykła ludzka uczciwość.

  „I wtedy Bóg by nie musiał interweniować.”

  Owe „interwencje” to właśnie żydowskie zbrodnicze bajki. Mające za zadanie trzymanie owieczek w strachu przed mściwym plemiennym pustynnym demonem JHWH/Jahwe i jego „naziemnym” personelem – kapłanami.

  Polubienie

 8. Anne pisze:

  …taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”-Opolczyk masz rację.Nazwa słowianin pochodzi od słowa ,ponieważ ich słowo miało wartość ,byli słowni ,raz dane słowo było jak umowa na papierze w obecnych czasach.Hazardziści swoje majątki przegrywając nie zawierali umów pisemnych ,wszystko było na słowo.W dzisiejszych czasach istnieje powiedzenie -nic nie załatwisz na gębę-wszystko musi być na papierku ,o czym to świadczy….Girionie dlaczego usuwasz komentarze…….Z Bogiem kochani.

  Nie usuwam żadnych komentarzy. / G.

  Polubione przez 1 osoba

 9. mgrabas pisze:

  Girion: „Jak nie traktujesz gadającego węża dosłownie i tego, co się stało w raju, to nie ma sensu wiara w Jezusa, bo po coś chyba on przyszedł, co nie? Żeby zgładzić to, co spowodował gadający wąż i Adam i Ewa./ G.”

  jeśli czegoś nie dostrzegasz, czy to znaczy, że tego czegoś nie ma?
  można, czytając Biblię, szukać i poznawać Boga, albo można skupiać się na samych słowach, o nie się spierać, albo na swoich myślach, a Biblią się tylko podpierać i oddalać się od poznania Boga, nawet całkowicie…

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,843 wyświetleń
%d blogerów lubi to: