Dlaczego syjoniści popularyzują bałwochwalstwo w Polsce?

6

2 września 2015 - autor: G

Gdybym był wrogiem polaków, to nie chciałbym, by ten naród dążył do prawdy. Miałbym na celu demoralizowanie i ogłupianie tego ludu, a także trzymanie go w kłamstwie. Dokładnie tak robią „polskie” gazety.

Fakt to tabloid celujący w najniższy target, jego właścicielem jest niemiecki koncern medialny Axel Spring AG, otwarcie popierający działania syjonistycznego Izraela. W gazetach koncernu wielokrotnie obozy koncentracyjne były nazywanie „polskimi”.

Oto, co znajdujemy jako „dodatek” do gazetki:

fakt„Podaruj dziecku do szkoły. Sam noś go zawsze przy sobie” – oto, co chcą nam powiedzieć o medaliku z Aniołem Stróżem dołączonym do gazety.

Podczas gdy każda treść gazety jest kontrolowana i cenzurowana przez właścicieli, czyli syjonistyczny Axel Spring AG, ten sam koncern pozwala na wydanie jako dodatku medalika z Aniołem Stróżem. Czy nie brzmi podejrzanie?

Oczywiście, że tak. Są pewne osoby, które jeśli czegoś chcą dla ludzkości i uważają to za „dobro”, to tak naprawdę jest na odwrót, jest to zło.

Weźmy przykład. Dyrektor generalny Goldman Sachs – Lloyd Blankfein – uznał równość dla osób LGBT za priorytet. Widzimy, że osoby, które mocno wspierają dany postulat dla „dobra” ludzkości, a jednocześnie mają coś wspólnego z syjonizmem i bankierstwem, tak naprawdę działają na szkodę ludzi, a ten postulat to tak właściwie zło w najczystszej postaci.

Ryszard Petru, człowiek, który wskoczył do polskiej polityki ni stąd, ni zowąd, a w latach 2001-2004 pracował dla Banku Światowego, teraz popiera JOW-y i związki partnerskie. Wiedząc, z jakiej „branży” on pochodzi, samo mi się pokazuje, że te postulaty nie są dla nas dobre.

Teraz odpowiedz sobie: czy syjonistyczny właściciel Faktu pozwoliłby, żeby jego czytelnicy wzrastali w prawdzie? Czy raczej, by zostali ogłupieni i zgorszeni? Odpowiedź sama się nasuwa.

Mało tego, ta sama gazeta podaje też takie artykuliki, oto ich tytuły:

 • Te nogi należą do seksbomby! Uwierzysz?
 • Kwaśniewska w bikini. Ma się czym pochwalić.

Z chrześcijaństwem ma to niewiele wspólnego…

Ta śmieszna gazetka z polecenia syjonistów ma zniszczyć polaków poprzez zaszczepienie im:

 • fałszywych wiadomości
 • plotkarstwa
 • rozwiązłości seksualnej
 • okultyzmu (obecne w gazecie horoskopy)
 • bałwochwalstwa

Tak, bałwochwalstwo ma charakter destrukcyjny.

Dlatego że poznawszy Boga, nie chwalili [go] jako Boga ani [mu] nie dziękowali, lecz znikczemnieli w swoich myślach i zaćmiło się ich bezrozumne serce. Podając się za mądrych, zgłupieli; I zamienili chwałę niezniszczalnego Boga na podobieństwo obrazu zniszczalnego człowieka, ptaków, czworonożnych [zwierząt] i gadów. Dlatego też Bóg wydał ich nieczystości przez pożądliwości ich serc, aby hańbili swoje ciała między sobą. [Oni to] zamienili prawdę Bożą w kłamstwo i czcili stworzenie, i służyli [jemu] raczej niż Stworzycielowi, który jest błogosławiony na wieki. Amen. Dlatego wydał ich Bóg haniebnym namiętnościom, gdyż nawet ich kobiety zamieniły naturalne współżycie na przeciwne naturze. Także mężczyźni, opuściwszy naturalne współżycie z kobietą, zapałali w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyzna z mężczyzną, popełniając haniebne czyny i ponosząc na sobie samych należną za swój błąd zapłatę. A skoro im się nie spodobało zachowanie poznania Boga, wydał ich Bóg [na pastwę] wypaczonego umysłu, aby robili to, co nie wypada; Będąc napełnieni wszelką nieprawością, nierządem, przewrotnością, chciwością, złośliwością; pełni zazdrości, morderstwa, sporu, podstępu, złych obyczajów; Plotkarze, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złych rzeczy, nieposłuszni rodzicom; Bezrozumni, niedotrzymujący słowa, bez naturalnej miłości, nieprzejednani [i] bez miłosierdzia. Rz 1:21-31

Bałwochwalstwo jest także głupotą.

Głupi jest każdy człowiek i bez rozumu, na wstyd naraża się każdy złotnik z powodu bałwana, gdyż złudą są i bez życia jego odlane bożki. Jer 10:14

Czy nie lepiej jest sterować takimi ludźmi? Jest to celowo planowana akcja, która ma za zadanie promować bałwochwalstwo, które jest niszczące. Jest to także logicznych dowód na to, że idolatria to zło w czystej postaci, bo który wróg chce dobra dla swej ofiary?

Reklamy

6 thoughts on “Dlaczego syjoniści popularyzują bałwochwalstwo w Polsce?

 1. Voyk pisze:

  Poruszałem w pracy temat modlitwy do obrazów (wielokrotnie) i ludzie albo nie widzą w tym nic złego, albo nie wiedzą do czego to prowadzi, albo reagują złością.
  Wg mnie wynika to z braku wiary i zaufania Bogu oraz nieznajomości Biblii.
  Tak jakby nie wierzyli w Miłość Stwórcy i szukali kogoś, kto Go w moim imieniu… przebłaga?

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Ale oni nie modlą się od „obrazuf”, ale one im tylko przypominają o Maryi, Jezusie i świętych…

   Polubienie

  • Voyk pisze:

   … których wyglądu nikt nie zna. Ale jakoś do nich ten argument nie przemówił.

   Najlepszy był pan, który podawał się za katolika.
   Na koniec rozmowy zaprosił mnie do kościoła, żeby porozmawiać, poznać… a później poinformował koleżankę, że jestem… nawiedzony 😀

   Polubienie

  • Magdula pisze:

   A ja bezustannie słyszę. że modlą się „przed” a nie „do” 🙂
   O naiwności..

   Polubienie

 2. Anne. pisze:

  Dobry atrykuł Girionie…wspomne jeszcze o różańcu,który również jest modny w grupach kościelnych..mówi się jeśli jeden nie pomoże odmów podwójny pompejański..do czego zmierzam-polecam obejrzeć film dokumentalny o pompejach ,zwróćcie uwage na malowidła na ścianach ,rozwiązłość ,czcili bożków a co powstało po latach w pompejach….sanktuarium.Z Bogiem.

  Polubienie

 3. Krav pisze:

  Problem obrazów, rzeźb itp. jest złożony. Ludzie najzwyczajniej nie rozróżniają bałwochwalstwa, a spowodowane jest to systemem edukacji w szkole, który jest fatalny i zakłamany, badania i wszelkie analizy są prowadzone w sposób nie rzetelny co skutkuje drukowaniem błędnych książek, a dalej kształtowaniem błędnych założeń. Niejednokrotnie zwracałem uwagę na przykazanie o bałwochwalstwie i zawsze zderzałem się ze ścianą. Ludzie nie widzą nic złego w obrazach, bo mają wyobrażenie tylko i wyłącznie bałwochwalcze z mitologii, czy historii starożytnych cywilizacji jak Egipt, gdzie czczono jakieś gado-zwierzęco-człowieczo-itp. istoty. Dlatego też przy takich założeniach nie przebijemy głową muru. Jedyne co przychodzi mi do głowy by dodatkowo wzmocnić Boży zakaz czynienia bałwanów itp to: wykład dotyczący złotego cielca, który dokładnie odsłania dzisiejsze bałwochwalstwo na podstawie cielca, który był uważany za prawdziwego Boga, który wyprowadził Izraelitów z Egiptu, dokładnie to samo tylko w przeniesieniu na obrazu ludzi jest dziś praktykowane:

  oraz fragment pisma:

  Rz 1:(23) I zamienili chwałę nieśmiertelnego Boga na obrazy przedstawiające śmiertelnego człowieka, a nawet ptaki, czworonożne zwierzęta i płazy; (24) dlatego też wydał ich Bóg na łup pożądliwości ich serc ku nieczystości, aby bezcześcili ciała swoje między sobą, (25) ponieważ zamienili Boga prawdziwego na fałszywego i oddawali cześć, i służyli stworzeniu zamiast Stwórcy, który jest błogosławiony na wieki. Amen. (26) Dlatego wydał ich Bóg na łup sromotnych namiętności; kobiety ich bowiem zamieniły przyrodzone obcowanie na obcowanie przeciwne naturze, (27) podobnie też mężczyźni zaniechali przyrodzonego obcowania z kobietą, zapałali jedni ku drugim żądzą, mężczyźni z mężczyznami popełniając sromotę i ponosząc na sobie samych należną za ich zboczenie karę. (28) A ponieważ nie uważali za wskazane uznać Boga, przeto wydał ich Bóg na pastwę niecnych zmysłów, aby czynili to, co nie przystoi; (29) są oni pełni wszelkiej nieprawości, złości, chciwości, nikczemności, pełni są również zazdrości, morderstwa, zwady, podstępu, podłości; (30) potwarcy, oszczercy, nienawidzący Boga, zuchwali, pyszni, chełpliwi, wynalazcy złego, rodzicom nieposłuszni; (31) nierozumni, niestali, bez serca, bez litości; (32) oni, którzy znają orzeczenie Boże, że ci, którzy to czynią, winni są śmierci, nie tylko to czynią, ale jeszcze pochwalają tych, którzy to czynią.

  Girion jak wykłady o trójcy?

  Pozdrawiam,
  Krav

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: