Żydowska medialna ośmiornica

31 sierpnia 2015 - autor: G

Wyjaśnienie: Żyd (Full Jew) – matka lub obydwoje rodziców są żydami. Pół-Żyd (Half Jew) – ojciec Żyd, matka nie jest Żydówką, lub jak to oni nazywają „sziksa”. Krypto-Żyd (Crypto Jew) – dowody żydowskiego pochodzenia celowo ukryte. Nazwisko zmienione w pewnym momencie w przeszłości. Szabes Goje (Shabbos Goy) – grzecznie nazywani „filo-semitami”, tak naprawdę są nie-żydami (gojami), chętnymi do pracy dla syjonistycznych interesów, by sporo zarobić.

zionist-media

Żadna wiadomość nie przedostanie się do społeczeństwa bez kontroli naszej. Protokoły Mędrców Syjonu 12:3

TOP-MANAGEMENT-I-JAN-2012

Zauważ: ci ludzie wzięli ogromny udział w promowaniu „różnorodności” i praniu mózgów białych ludzi polityką multi-kulti.

2222221111111111111111jewishjewish3

Amerykanie nie mają bladego pojęcia, kto znajduje się na ekranie. Biała karnacja i nie-żydowsko brzmiące nazwisko to duży impuls dla Żyda robiącego za „dziennikarza”.

NEWS-JEWS-A-6-12NEWS-JEWS-B-6-12

jewishhh

CNBC (kanał biznesowy) – Żydzi mówią do owiec:

biznes

Eksperci/komentatorzy: mówią nam, jak mamy myśleć…

pundits

pundits2

pundits3

Małżeństwo z Żydem/Żydówką daje duży impuls w karierze. Poniżej wybitni szabes-goje i osoby, które weszły w związek małżeński w celu zdobycia tej posady.

SHABBOS-GOYS-JAN-20121

Jeżeli obecnie potrafiliśmy zawładnąć mózgami społeczeństw gojów do tego stopnia, że wszystkie prawie patrzą na zdarzenia światowe przez kolorowe szybki okularów, które my im zakładamy, jeżeli obecnie nie istnieją dla nas w żadnym państwie przeszkody tamujące drogę do tak zwanych przez głupotę gojów tajemnic państwowych – to także będzie wówczas, kiedy zostaniemy uznanymi władcami świata w osobie naszego władcy wszechświatowego. Protokoły Mędrców Syjonu 12:3

Źródło: http://www.localterror.com/the-jew-media-octopus/

Reklamy

  • 841,119 wyświetleń
%d blogerów lubi to: