Solidarni w niszczeniu Leppera, Samoobrony i Polski

1

30 sierpnia 2015 - autor: G

Opublikowany jeden z ostatnich wywiadów z Andrzejem Lepperem przed jego zamordowaniem identyfikuje główne grupy, którymi się posłużyli i posługują w dalszym ciągu globalni mocodawcy – odpowiedzialni za proces likwidacji Polski, państwa Polaków i Ojczyzny narodu polskiego.

Sprzedajni dziennikarze (media), skorumpowani politycy (okrągłostołowi), liberalni hierarchowie KK (judeochrześcijańskie i masońskie skrzydło Episkopatu Polski), oligarchiczni przedsiębiorcy (uwłaszczeni na majątku ogólnonarodowym w wyniku paserskiej praktyki okrągłostołowców i wykonujący agenturalne zlecenia lichwiarsko-spekulacyjnego kapitału międzynarodowego).

Złamanie konstrukcji i sieci wzajemnych powiązań wyżej wymienionego czworokąta w wyniku samoorganizacji i koniecznej samoobrony narodu jest drogą do odzyskania państwa polskiego i prowadzenia suwerennej polityki gospodarczej, społecznej i międzynarodowej.

PZ

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/29/solidarni-w-niszczeniu-leppera-samoobrony-i-polski/

Reklamy

One thought on “Solidarni w niszczeniu Leppera, Samoobrony i Polski

 1. nag an pisze:

  Lepper szkodzil okupantom Polski,posunął się za daleko.

  Polska od dawna jest skazana na biedę, korupcję,zniewolenie- zaczęło się w XV wieku,wtedy kiedy spalono Jana Husa- człowieka który nie bał się potępić herezji Watykanu.

  Jego głównym wrogiem był Zygmunt Luksemburski (prawnuk Kazimierza Wielkiego),który to wstawił do godła rzeszy dwugłowego orła(symbol masonski).

  Jedynie Polska delegacja broniła Husa na soborze, potem
  nie było u nas wojen religijnych i prześladowań,w przeciwieństwie do Europy,nie było też krolobojstw(poza jedynym nieudanym z XVII wieku).

  Globalisci(we wczesnej fazie,ale NWO już było powoli wdrażane) nie mogli do tego dopuścić.

  3 państwa z czego 2 miały dwugłowego orła w herbie (masonski symbol)podrzuciły nam „elitę” wywodząca się z masonerii na czele z Augustem Poniatowskim,a kiedy owa „elita” okazała się nieposluszna- dokonano rozbiory ratując przy tym rewolucyjną i masońska Francję,która przyczyniła się do utworzenia linii Paryz-Londyn-Waszyngton promującej liberalizm,nihilizm,ateizm i masonerię.

  Na 80% gdyby nie konstytucja 3 maja,Targowica i powstanie kościuszkowskie rewolucyjna Francja padłaby.

  Potem ententa uznała wprawdzie komitet narodowy Polski,ale i tak pomogła masońskiej sanacji objąć władze w nowym państwie- albo sanacja,albo Polski nie ma.

  W 1938 kolejny mason- Mościcki na wzór Poniatowskiego okazał się nieposluszny- tym razem rozwiązał B,nai B’rith Polin(czy jakoś tak) i co się stało później wiemy i trwa to do dziś.

  No,i ustanowienie „Maryji” królem Polski w XVII wieku czego nie zniosl nikt.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: