Komorowski i Wałęsa – syjonistyczne kundle na smyczy USA i Izraela

1

5 sierpnia 2015 - autor: G

Polityczno-ortograficzny matoł, Bronisław Komorowski i donosiciel Wałęso-Bolek wręczyli córce zamordowanego „rosyjskiego opozycjonisty”, Borysa Niemcowa, Żannie Niemcowej, Nagrodę Solidarności im. Lecha Wałęsy.

Nagroda Solidarności im. Lecha Wałęsy – to nagroda za wybitne zasługi w kolaboracji z syjonistycznym okupantem, z Międzynarodowym Żydem, w niszczeniu własnego państwa i narodu – taka jest prawdziwa wymowa tej nagrody, bo też i tacy właśnie osobnicy są nią nagradzani.

Na „uroczystości wręczania nagrody” – raczej na politycznej hucpie realizowanej na zamówienie Międzynarodowego Żyda z Waszyngtonu -, Wałęso-Bolek powiedział m.in.:

„Przekonanie Rosji do przełamania podziałów i rozwiązywania problemów argumentami, nie czołgami, byłoby wielkim zwycięstwem Solidarności.”

„Na pewno do zmian w Rosji kiedyś dojdzie. Ale musimy trochę popracować, by znaleźć argumenty, które wprowadzą nas wszystkich na ten tok myślenia.”

Za: http://http://fakty.interia.pl/polska/news-bronislaw-komorowski-wreczyl-nagrode-solidarnosci-zannie-nie,nId,1863631

Jaką trzeba być kanalią, żeby publicznie, bezczelnie fałszować rzeczywistość. Przecież nie da się już ukryć, że za żydo-rebelię na kijowskim Majdanie, za wojenne ludobójstwo żydo-reżimu Poroszenki-Jaceniuka winę ponosi wyłącznie Międzynarodowy Żyd, jej inspirator i mocodawca – nikt inny.
A tu syjonistyczna kanalia, donosiciel, z wizerunkiem matki Boskiej w klapie – katolik -?, stojący już nad grobem, kłamie bez najmniejszych skrupułów.

Borys Niemcow – rosyjski opozycjonista

11024619_1784631781763037_4438424445442948147_n

safe_image.php

A skoro mówimy o nagrodach dla walczących o wolność opozycjonistów, poniżej inny nagrodzony opozycjonista, Michaił Chodorkowski.

z15935461Q,Michail-Borisowicz-Chodorkowski-Czlowiekiem-Roku-2Żydowski złodziej człowiekiem roku żydowskiej gadzinówki Michnika

Przy okazji warto dodać, że żydo-rząd PiS w 2006 r. wywianował Chodorkowskiego kilkoma miliardami dolarów amerykańskich, wyjętymi z kieszeni polskich podatników.

Na żądanie międzynarodowego żydostwa z USA zwalczającego Rosję i jej firmy paliwowe, żydo-rząd PiS nakazał PKN Orlen dokonać zakupu od firmy Jukos (własność Chodorowskiego) rafinerii w Możejkach, która przynosi straty polskiej rafinerii. Straty te pokrywają Polacy w cenie paliwa.

Żydowski złodziej został człowiekiem roku gadzinówki Michnika, a żydowska gadzinówka Michnika została uhonorowana odznaczeniem najwyższego urzędnika żydo-systemu III RP, prezydenta III RP, niejakiego Bronisława K.

ALeqM5jTDuQc7z_Oiit-xBaubTt8tXuu6QPrezydent Bronisław K.: „Gazeta Wyborcza była zaangażowana w walkę o wolność”.

Autor: Dariusz Kosiur

Źródło: https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/08/04/komorowski-walesa-syjonistyczne-kundle-na-smyczy-usa-izrael/

Reklamy

One thought on “Komorowski i Wałęsa – syjonistyczne kundle na smyczy USA i Izraela

  1. adi pisze:

    Niemcow stał się męczennikiem interesów zachodniej kliki dlatego będą go czcić, to jest chore.
    z tym kiczem trzeba zrobić to https://www.youtube.com/watch?v=7wkbQPdi1i0

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: