Kim jest kobieca kobieta?

1

23 lipca 2015 - autor: G

„Kobieca kobieta ma wpływ na wschód słońca na duszy mężczyzny”. Słowami pisarza Alexa Waugh’a, kobieta wciąga mężczyznę „w magiczny okrąg, gdzie wszystko jest świeższe i czystsze; gdzie jest pokój, ciepło i współczucie. Tworzy w nim chęć do czynienia jak najlepiej”.

Nic na tej ziemi nie jest tak dobre. Na tym kontynencie nic nie jest tak rzadkie.

Oficjalna, komunistyczna ideologia gender i feminizm, określiły, że kobiecość to „stereotyp” wymyślony przez mężczyzn, by je uciskać.

W feminizmie nie chodzi o równe prawa dla kobiet. To bandycka i przebiegła synteza marksizmu i lesbijstwa, użyta przez rządzące elity w celu podważenia jednostek i całego społeczeństwa. Działa to na społeczeństwo, jak AIDS na ciało ludzkie.

Ale mężczyźni też są winni. Zaakceptowaliśmy feministyczne kłamstwo, iż kobiety powinny być niezależne i powinny celować w karierę. Porzuciliśmy wiele delikatnych i kochających kobiet, które instynktownie chciały budować swoje życie przy mężczyźnie. Staliśmy się ciągle zajętymi, neurotycznymi pracoholikami, co gwarantuje nam zawód miłosny, rozwód i rozbicie rodziny.

Przez wspieranie tych kobiet, tak naprawdę szukamy naszej utraconej męskości. Wielu z nas jest zadowolonych, by uniknąć odpowiedzialności zarobkowania i przejąć opiekę nad domem. W każdym z tych przypadków dochodzi do frustracji i zatrzymania rozwoju.

By heteroseksualiści znaleźli spełnienie, każda płeć musi przyjąć jej instynktowną część. Stosunek płciowy jest metaforą: duch mężczyzny przenika kobietę i stają się jednym. Duch mężczyzny musi być aktywny, a kobiety – otwarty.

Wielu mężczyzn ignoruje chętne, kobiece kobiety, które mogą dostarczyć całość. Te kobiety nie mogą się rozwijać, my nie możemy się rozwijać, jeśli nie uznamy, nie obronimy i nie pokochamy je.

KIM JEST KOBIECA KOBIETA?

1. Kobieca kobieta jest motywowana przez miłość męża i dzieci. Jest sercem rodziny, oddana dobru męża i dzieci. To jest jej kariera. Kobieta, która jest zajęta innym, wymagającym zajęciem, nie może zwracać uwagi na jej rodzinę. Zwracanie uwagi to głównie miłość. W bajce „New Yorker” występuje dziecko, które ma na sobie maskę spawacza i używa lampy lutowniczej do napisania zdania: „Potrzebuję miłości”, na ścianie salonu. Jego matka mówi, że „on po prostu to robi, by zwrócić na siebie uwagę”.

2. Kobieca kobieta może mieć inną karierę, ale jest to drugi priorytet. Nie jest prowadzona przez osobistą ambicję. Lubię film pt. „Legalna Blondynka”, ponieważ bohaterka pokazała, że może robić karierę, ale po co się nią martwić? Miała ważniejszy cel: męża i rodzinę.

Kariera to feministyczne kłamstwo. Od kiedy kariera to źródło ludzkiego spełnienia? Co jest tak wspaniałego w bycie asystentem menadżera odnośnie kredytów w banku? Czy społeczeństwo oczekuje dostarczenia legionu chętnych feministek z ich „spełniającymi” karierami, by zrekompensować ich życie bez miłości?

3. Feministki nauczają kobiety, by były „silne i niezależne”. To nie jest kobiece. Mężczyzna odpowiada za kobiece potrzeby. My chcemy ratować kobiety od kłopotów i zdobyć jej względy. Ten archetyp jest wrodzony u kobiet. Kobieta chce być zdobyta przez mężczyznę.

Kobieca kobieta zależy od mężczyzny. To nie znaczy, że jest emocjonalną ofiarą losu. Jest dobra, ale nie udaje, że jest niezależna. Mężczyzna i kobieta potrzebują się wzajemnie, by być jednym. Tak długo, jak mam moją żonę, jestem samowystarczalny. Ona też.

4. Jak kobieta jest sercem rodziny, tak mężczyzna jest głową i barkami. Kobieca kobieta jest partnerem mężczyzny. Podejmują decyzje razem, ale ostateczne słowo należy do mężczyzny. Mężczyźni muszą patrzeć w przyszłość, muszą być kapitanami i nawigatorami. Najważniejszą decyzją kobiety jest wybór mężczyzny, którego będzie kochała i którego poślubi.

5. Kobieca kobieta jest skromna. Chce, by mężczyzna zwracał na „nią” uwagę, więc nie afiszuje się z jej seksualnością. Kobieta chce być kochana, jak nikt inny na świecie. Chce być „znana” w całej swej boskości. To dochodzi do skutku, gdy jest w pełni kochana.

6. Nie mówię, że wszystkie kobiety powinny zachować dziewictwo do ślubu, ale na pewno seks powinien być zarezerwowany dla szczerych, kochających i trwałych związków. Mężczyzna powinien przestać szukać seksu i zacząć szukać dobra kobiety.

7. Kobieca kobieta stara się zaspokoić swoje mężczyznę. Nie, nie było to jakoś nakazane, po prostu się tak wydaje. Kobieca kobieta generuje miłość przez jej dawanie. Wzmacnia swojego męża poprzez ufanie mu. Miłość jest wyrażana przez czyny i wysiłek. Pieczenie ciasta jest aktem miłości. Tak samo czynienie domu pięknym. Jesteśmy tak ślepi, zubożali i zdemoralizowani, że tego nie dostrzegamy? Dlaczego pozwoliliśmy feministkom piętnować prowadzenie domu? Kobiety byłby więcej niż szczęśliwe jako prowadzące dom, jeśliby otrzymały uznanie i docenienie, na które zasługują.

8. Kobieca kobieta ma wdzięk, piękno i mądrość. Wszystko to pochodzi od pozostania w zgodzie z jej duchem i brakiem parcia na wyczerpującą karierę, która wymaga męskich cech.

WNIOSEK

Podczas „Oprah” Show, trzy młode kobiety udzielały wywiadu. Mówiły o tym, że mają kłopoty odnośnie ich karier, a także z powodu nich oczekiwań rodzinnych. Były w rozsypce.

Oprah przekonywała ich, by „podążały za swoimi instynktami”. Nikt jednak nie wspomniał, że „podążanie za swoim instynktem” może wiązać się z posiadaniem dziecka. Nikt nie podąża już więcej za swoim instynktem. Robią to, co mówią im feministki. Czas na mężczyzn, by też słuchali swoich instynktów. Chcemy tworzyć rodziny, które są kochające, żywe i szczęśliwe.

Źródło: http://henrymakow.com/051201.html

Tłumaczenie: Girion

Reklamy

One thought on “Kim jest kobieca kobieta?

  1. Magdula pisze:

    Piękne opracowanie.
    Dziękuję 🙂

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: