39 korporacji, które wspierają finansowo Planned Parenthood (organizację, która handluje organami abortowanych dzieci)

11

23 lipca 2015 - autor: G

Jeden z najważniejszych lekarzy organizacji Planned Parenthood opisał, jak biznes aborcyjny sprzedaje części ciał abortowanych dzieci. Dr. Deborah Nucatola przyznała nawet, że dokonują aborcji podczas częściowego urodzenia po to, by wydobyć nienaruszone cześci ciała.

01

Nucatola, jako szef działu usług medyczne PPFA przyznała, że nadzoruje medyczne praktyki we wszystkich oddziałach Planned Parenthood od 2009 r. Sama szkoli nowych doktorów-aborcjonistów i przeprowadza zabiegi w klinice w Los Angeles.

Przyznała, że używa się nielegalnej aborcji podczas częściowego urodzenia w celu uzyskania części ciała, które nadają się do sprzedaży. Jest świadoma odpowiedzialności za to, a także podejmuje kroki, by to zatuszować.

Oto fragmenty nagrania:

Powiedziałabym, że wiele osób chce wątrobę. I z tego powodu, większość dostawców wykonuje tą sprawę pod kontrolą USG.

[…]

Jesteśmy bardzo dobrzy w wyciąganiu serca, płuc, wątroby, ponieważ to wiemy, ja nie mam zamiaru tego zgniatać, zamierzam w zasadzie zgnieść poniżej, zgnieść powyżej, zamierzam patrzeć, czy da się to wyciągnąć nienaruszone.

CAŁE NAGRANIE:

Ponad 25% rocznego przychodu organizacji [1,3 miliarda dolarów] pochodzi z prywatnych darowizn, wliczając w to składki korporacyjne. Oto 39 korporacji, które bezpośrednio wspierają finansowo Planned Parenthood:

 1. Adobe
 2. American Cancer Society
 3. American Express
 4. AT&T
 5. Avon
 6. Bank of America
 7. Bath & Body Works
 8. Ben & Jerry’s
 9. Clorox
 10. Coca-Cola
 11. Converse
 12. Deutsche Bank
 13. Dockers
 14. Energizer
 15. Expedia
 16. ExxonMobil
 17. Fannie Mae
 18. Groupon
 19. Intuit
 20. Johnson & Johnson
 21. La Senza
 22. Levi Strauss
 23. Liberty Mutual
 24. Macy’s
 25. March of Dimes
 26. Microsoft
 27. Morgan Stanley
 28. Nike
 29. Oracle
 30. PepsiCo
 31. Pfizer
 32. Progressive
 33. Starbucks
 34. Susan G. Komen
 35. Tostitos
 36. Unilever
 37. United Way
 38. Verizon
 39. Wells Fargo

Źródło: http://dailysignal.com/2015/07/21/meet-the-41-companies-that-donate-directly-to-planned-parenthood/

Opracowanie: Girion

Reklamy

11 thoughts on “39 korporacji, które wspierają finansowo Planned Parenthood (organizację, która handluje organami abortowanych dzieci)

 1. Volverine pisze:

  NIech was piekło pochłonie , sztańskie pomioty!!!!

  Polubienie

  • Maciej pisze:

   Masz na myśli ludzi z tych organizacji?
   Chrześcijanin nie może się tak wyrażać, mamy błogosławić, a nie przeklinać.
   Faktem jest, że to co robią to bestialstwo, ale nie oceniajmy ludzi, tylko ich czyny.
   Pamiętaj, oni nie znają Boga i żyją w zaślepieniu pychą i bogactwem, gdyby się nawrócili byliby jak my, a możliwe, że niektórzy mogliby być od nas lepsi i bardziej bojaźliwi przed Bogiem.
   Szalom!

   Polubienie

  • Krzysztof p pisze:

   Kto we współczesnym nie zna Boga? Tylko ten , który Go świadomie odrzuca dla własnej wygody. Bóg dla współczesnego człowieka, pracującego w którejkolwiek z tych organizacji jest dostępny poprzez słowo głoszone m.in. przez internet. Dostępne po kliknięciu w kilka klawiszy.

   Polubienie

 2. Wojtek pisze:

  w linku źródłowym jest 38 i nie mam tam Coca-Coli. (Co mnie nie dziwi, bo to firma Świadków Jehowy).

  Polubienie

 3. nie jestem specjalnie wierząca inie chodzi tu o wiarę tylko o człowieczeństwo całkiem jak zbrodniarze wojenni i tak powinni być karani i napiętnowani

  Polubienie

  • Maciej pisze:

   Czy to do mnie? Ten komentarz nie jest odpowiedzią,więc nie mam pewności, ale brzmi, jakby był do mnie, więc napiszę tak, jakby był do mojego poprzedniego komentarza i jakbyś była Volverine, bo nie wiem 🙂

   Oczywiście, takie zachowania powinny być karane z najwyższą surowością, ale ponieważ jest to chrześcijański blog, więc piszę tu tak, jakby normą było chrześcijańskie zachowanie, więc pomimo że jest to bardzo paskudne bestialstwo, to potępianie ludzi nie należy do nas.
   Oczywiście, nie bronię takiego zachowania, ale chodzi o samo „niech ich piekło pochłonie”, jest to stawanie w miejsce Pana i przypisywanie sobie prawa do osądzania nad życiem wiecznym i zbawieniem człowieka.
   „Co cesarskie cesarzowi, co boskie Bogu”, czyli powinni dostać karę doczesną nadaną przez sąd proporcjonalną do winy, ale my nie możemy stawiać się w miejsce Boga i mówić kto ma być zbawiony a kto nie, bo każdy ma szansę i nie powinniśmy skreślać.
   Natomiast jeśli chodzi o twoją wypowiedź, że nie chodzi tu o wiarę:
   „Jeśli nie żyjesz tak jak wierzysz, to zaczniesz wierzyć tak, jak żyjesz.”
   Wiara człowieka powinna być jednym z najważniejszych czynników decydujących o zachowaniu człowieka. To wiara człowieka określa jego zachowanie.
   Szalom!

   Polubienie

 4. WOJCIECH pisze:

  ALE PRZECIEŻ MOŻNA WYRAZIĆ SWOJE ZDANIE , ŻE TO NIE ETYCZNE I GODNE POTĘPIENIA, BO JAK KAŻDY NIE BĘDZIE REAGOWAŁ NA TAKIE RZECZY TO ŚWIAT STANIE SIĘ PIEKŁEM NA ZIEMI I ZAPOMNIMY O MORALNOŚCI, A TYCH ZBRODNIARZY I TAK BÓG OSĄDZI…

  Polubienie

  • Maciej pisze:

   Oczywiście że trzeba reagować na takie rzeczy, ale nie można potępiać człowieka, bo KAŻDY zasłużył na śmierć w Gehennie. Napisałem wcześniej o tym, że to co oni robią to bestialstwo, ale nie wolno nam po prostu mówić, kogo ma się wtrącić do Gehenny, a kogo nie.
   Szalom!

   Polubienie

 5. Paweł pisze:

  @Maciej
  Widzę, że należy pan do sekty baptystów – to przykre, że jest pan poza jedynym prawdziwym Kościołem – Rzymsko-katolickim, który założył Pan Jezus Chrystus i oparł na Opoce – Piotrze, i poza którym nie mam zbawienia. Ale jeszcze bardziej przykre, że bezczelnie bluźni pan na Najświętszą Maryję Pannę i bluźnierczo zestawia Jej wizerunek z diabolicznymi, masońskimi symbolami. A Pan Bóg nie pozwoli, aby Jego Najświętsza Matka była znieważana!
  Radzę to przemyśleć i nawrócić się.
  O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy…. a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego.

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Maciej nie należy do żadnego formalnego zgromadzenia. Za to ty należysz do największej sekty, która ma taką władzę, że nie pozwala się głośno nazywać sektą…

   A Pan Bóg nie pozwoli, aby Jego Najświętsza Matka była znieważana!

   Bóg nie miał matki, ty bałwochwalco…

   O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy…. a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego.

   They see me trollin’…

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: