14 sposobów, by chronić twoją rodzinę przed programem NWO

5

20 lipca 2015 - autor: G

Cena ignorancji w sprawie programu NWO jest bardzo kosztowna. Upadek z któregokolwiek stopnia piramidy złudzenia może skończyć się tragicznie – możesz zostać bez grosza przy duszy, możesz stracić swoją własność, możesz ciężko zachorować, a nawet umrzeć. Oto moje, płynące z serca rady, jak przeżyć w tych nieprzewidywalnych, aczkolwiek najbliższych czasach.

new-world

#1. Przestań zwracać uwagę na sponsorowane przez korporacje wiadomości z mainstreamowych mediów.

Wyłącz telewizję (Tel-Lie-Vision). Szukaj prawdy w mediach alternatywnych. Naucz się rozróżniać prawdę od dezinformacji w przypadku internetu.

#2. Nie głosuj na żadną z wielkich partii politycznych.

Przez głosowanie na jedną z tych partii, dajesz im tylko władzę, by dalej prowadzali plan NWO. Przestań wierzyć w walkę Republikanów z Demokratami. Przestań wierzyć w walkę PIS-u z PO.

Nie ma znaczenia, kto wygra wybory. Wszyscy oni są w całości wspierani i finansowani przez elity. Więc, ktokolwiek wygra, i tak będzie służył swym panom. Ich nie obchodzi twoje zdanie.

#3. Dokonaj detoksykacji swoje ciała.

Użyj specjalnych produktów spożywczych oraz suplementów, by pozbyć się toksyn, które zbierałeś przez całe życie. Przywróć zdrowie i uchroń organizm usuwając fluor, chlor, brom, metale ciężkie, promieniowanie i inne szkodliwe substancje.

#4. Pij czystą, lub filtrowaną wodę.

Unikaj impregnowanej chemicznie wody z kranu, lub wody w plastikowych butelkach. Używaj filtrów, które wykorzystują odwróconą osmozę do filtrowania wody. Pij odpowiednie ilości.

#5. Spożywaj organiczne jedzenie.

Jedz dużo organicznych owoców, warzyw, nasion i orzechów… Nie przejmuj się dodatkowymi kosztami. Jest to opłacalne na dłuższą metę.

#6. Unikaj śmieciowego jedzenia.

Unikaj fast-foodów z dużą zawartością cukru, soli, tłuszczów trans… dla ochrony przed chorobami. Naszprycowane chemią, przetworzone, a także napromieniowane jedzenie powinno być wyrzucone. Także GMO.

Unikaj używania mikrofalówek, a także aluminiowych naczyń. Nie gotuj jedzenia wysokimi temperaturami zbyt długo. Ekstremalnie wysokie temperatury powodują, że pokarm traci cenne wartości odżywcze w wyniku denaturacji.

#7. Używaj naturalnych/organicznych produktów do higieny osobistej.

Unikniesz w ten sposób szkodliwych chemikaliów znajdujących się w takich produktach, m.in.:

 • Dezodoranty – Mirystynian Izopropylu
 • Szminka – Metakrylan Polimetylu
 • Perfumy – Aldehyd Benzoesowy

#8. Unikaj fal niskiej częstotliwości (częstotliwości promieniowania elektromagnetycznego).

Do tej listy zaliczają się: telefony komórkowe, fale Wi-Fi, mikrofalówki, skanery rentgenowskie, sprzęty mammograficzne do badania raka piersi… i kompaktowe oświetlenie fluorescencyjne (wykorzystanie LED [dioda elektroluminescencyjna], jasne lub białe oświetlenie).

Oczywiście nie dajesz się nabrać na sponsorowane przez korporacje „badania”, które twierdzą, iż EMF i ich źródła aplikacji są okej.

Każdy osobnik z chociaż kilkoma komórkami w mózgu może to poskładać w całość i stwierdzić, że częste i długotrwałe narażenie na EMF powodują szereg chorób związanych z rakiem, układem nerwowym i hormonalnym.

#9. Unikaj szczepionek i szczepień.

Szczepionki nie są bezpieczne i okazały się być nieskuteczne. Możesz zostać poważnie chory, mieć uszkodzenia mózgu, a nawet umrzeć. Big Pharma poprzez skorumpowanych polityków i media chce zgarnąć jak najwięcej pieniędzy bez patrzenia się na nasze zdrowie.

#10. Nie daj się zaciągnąć do wojska.

Nie bądź frajerem na usługach elit, których celem jest tworzenie ustawionych wojen, by doprowadzić do skutku program depopulacji, przy okazji jeszcze się bogacąc.

#11. Usuń toksyczne, amalgamatowe wypełnienia.

Wypełnienia z rtęciowych amalgamatów powodują uszkodzenia mózgu, niższe IQ, a także przyczyniają się do depresji. Znajdź zaufanego dentystę, który usunie je i zastąpi bezpiecznymi alternatywami, takimi jak cyrkon. Nie wspieraj dentystów, którzy popierają fluoryzację. Chorobom zębów można zapobiec stosując odpowiednie odżywianie – np. użycie oleju kokosowego jako płynu do płukania ust, ponieważ zawiera przeciwbakteryjny kwas laurynowy.

#12. Dokonaj zapasów wody i jedzenia.

W przypadku kryzysu zaopatrz się w wodę i pokarm na kilka tygodni z nadzieją, że cała sytuacja wróci do normalności. Kryzysem może być np. upadek waluty, fałszywa wojna, HAARP czyli „High-frequency Active Auroral Research Program” (Aktywna Aureola Wysokiej Częstotliwości Fal), celem wprowadzenia chaosu między obywatelami.

#13. Utrzymaj samowystarczalność.

Hoduj własną żywność. Istnieje wiele doskonałych stron internetowych, które doradzają, jak to zrobić. Powiedziałem, że samowystarczalność, zwłaszcza jeśli chodzi o produkowanie własnej żywności, jest głównym czynnikiem w działających społecznościach. Rozeznanie i jedność to inne czynniki.

Czy masz wystarczająco dużo środków pieniężnych w trybie gotowości fizycznej w przypadku awarii? Może warto rozważyć przekształcenie niektórych swoich ciężko zarobionych pieniędzy na złoto lub srebro?

Spróbuj znaleźć alternatywne źródła energii do zasilania domu. Może panele słoneczne lub generatory wiatrowe?

#14. Uświadamiaj innych.

Na podstawie: http://www.newparadigm.ws/14-ways-to-protect-you-your-family-and-friends-from-the-nwo-agenda/

Opr. Girion

Reklamy

5 thoughts on “14 sposobów, by chronić twoją rodzinę przed programem NWO

 1. Przemyslaw Mach pisze:

  ja mam 2 plomby amalgatowe z tego względu że mnie nie stać na inne a po za tym nfz innych nie refunduje a zdaje sobie sprawę że są szkodliwe chociaż ostatnio słyszałem że amalgamat jest już bez rtęci

  Polubienie

 2. cntcsr pisze:

  punkt 8. skanery rentgenowskie działają na niskich częstotliwościach ? serio ?

  Polubienie

 3. Adam pisze:

  Girion, nie od dziś wiadomo, że mój czy Twój głos na daną partię nic nie znaczy. Głosowanie, możliwość wyboru to fikcja dla mięsa armatniego.

  Polubienie

  • Maciej pisze:

   Nie ważne jest czy to działa czy nie. Chodzi o samą intencję, o poparcie dla tego zła, a głosując tylko wspierasz ich statystyki i zaplanowane zwycięstwo.
   Szalom!

   Polubienie

 4. Darek pisze:

  W USA zostały przeprowadzone na dużej ilości wojskowych badania z wykorzystaniem zaawansowanych technik diagnostycznych i programów opracowujących syntetyczne wnioski z badań nad wpływem picia wody z odwróconej osmozy. Przebadano kilka tysięcy marynarzy pijących właśnie taką wodę podczas służby na statkach oraz kilka tysięcy żołnierzy z bazy wojskowej, którzy nie pili tej wody. Wniosek z tych badań był następujący: przekroczenie 30% wody z odwróconej osmozy w całości wypijanej wody jest szkodliwe dla zdrowia! Wielu ma niedorzeczne podejście w poszukiwaniu informacji, a mianowicie myślą, że wszystko znajdą w internecie. Tylko, że w danej dziedzinie specjalistycznej trzeba jeszcze mieć minimum wykształcenia, aby móc odróżnić prawdę od fałszu.

  Przede wszystkim woda z odwróconej osmozy jest kwaśna i ma pH ok. 6, a więc jej picie prowadzi do zakwaszenia i tym samym przyczynia się do powstawania wielu chorób, głównie nowotworów (zdrowe ciało ma pH od 7,35 do 7,45, czyli lekko zasadowe, zaś komórki nowotworowe mają pH poniżej 6). Ponadto ma szkodliwy potencjał utleniający, czyli dodatni Współczynnik Oksydacyjno-Redukcujny (wysysa elektrony z ciała). I na koniec wypijanie wody całkowicie oczyszconej ze wszyskiego, skutkuje utratą pierwiastków przez ciało w wyniku ponownego wchlaniania jonów różnych pierwistków przez super czystą wodę do pierwotnego stanu nasycenia. Jeżeli nie wierzycie, to przebadajcie. Nie potraficie sami, poproście o to chemików. A jak już przekonacie się, ostrzegajcie innych przed odwróconą osmozą – amerykańską technologią. Ja piję wodę alkaliczną na pusty żołądek i na godzinę przed jedzeniem mającą ORP minus 800, która podnosi wytrzymałość ciała o 50% – jak doping z górnej półki, ale korzystny dla zdrowia. Więcej inormacji na: http://www.wodaalkaliczna.kangenzdrowie.pl

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: