Ted Sokalski: Rydzyk przystąpił do masonerii, jest rycerzem Kolumba

4

18 lipca 2015 - autor: G

Ted Sokalski – Stowarzyszenie Katolików Świeckich pod patronatem Jezusa Chrystusa Króla. Komandor katolików świeckich, Polaków z Chicago napisał list otwarty do ojca Tadeusza Rydzyka. W liście stawiane są zarzuty pod jego adresem i kierunku, w jakim zmierza jego całe dzieło.

4103203-ojciec-tadeusz-rydzyk-900-674

Oto fragment listu:

Tu w Chicago masoni – także spośród duchowieństwa – śmieją się nam katolikom świeckim w twarz, że „…i ojciec Rydzyk przystąpił do masonerii – jest rycerzem Kolumba!” Jak wiesz, drogi Ojcze, polscy katolicy świeccy w polonijnym Chicago prowadzą walkę nakazaną nam przez naszego Zbawiciela i Króla z sługami Lucyfera. Ma ona postać i dzieł modlitewnych – stąd tak popularne u nas Margaretki za naszych kapłanów. Ma także postać publikacji, mailingu i innych form uświadamiających śmiertelne niebezpieczeństwo, jakim jest podporządkowanie się takim sługom i ich podstępnym organizacjom. Od dawna zwróciliśmy uwagę na „rycerzy Kolumba”. Wszak w ich emblematach mamy i rozciętą piramidę, i symbole rewolucji francuskiej – a relacje osób, które tam nieświadome niebezpieczeństwa należały, są zatrważające. Zresztą, jest to sprawa powszechnie znana – nawet ostatnie drukowane wydanie Encyklopedia Britannica definiowało „rycerzy Kolumba” jako organizację masońską dla katolików.

Pytam otwarcie i wprost – czy jest to prawda? Pytam wobec Polonii całego świata i Rodaków w kraju – i czekam na odpowiedź!

A gdyby była to prawda, gdybyś tak uczynił, gorąco zachęcam do zerwania tych więzów i do wierności tylko Panu Bogu! W końcu każdy może popełnić błąd – i może go naprawić.

Oto mapka Polski, na której znajduje się rozmieszczenie oddziałów Rycerzy Kolumba.

kolumbww

Rycerze Kolumb mają stopnie, tak samo jak Masoni. Jednak jest różnica, masoneria ma 33 stopnie, a Rycerze Kolumba mają 4… Oto logo organizacji:

rycere

Oto emblemat faszyzmu wycięty z logo Rycerzy Kolumba:

clremblm3

Symbolika to pochodzi ze starożytnego Rzymu, składa się z pęczka prętów i topora, związanych razem. Włoski dowódca – Benito Mussolini (członek Zakonu Rycerzy Maltańskich) – porównał swoich zwolenników do tych prętów. Każdy pręt osobno jest słaby, ale razem stanowią siłę:

fasces

Taka sama symbolika znajduje się na pieczęci Senatu Stanów Zjednoczonych:

Senate_Sealsvg

Oto emblemat 4-tego stopnia:

FourthDegreeLogo

Widzimy odwróconego gołębia. To nikczemny symbol, używany przez organizację Ordo Templi Orientis (O.T.O.), założoną przez satanistę Aleistera Crowleya w 1904 r. Oto ich pieczęć:

OTO_Seal3

Istnieje jeszcze symbolika kości i czaszki. Oto loża Rycerzy Kolumba w Nowym Jorku:

officers400x

Oto emblemat Rycerzy Kolumba o nazwie Chancellor (kanclerz), na którym widać symbolikę kości i czaszki:

skull

Co ciekawe, na swojej oficjalnej stronie tłumaczą, że czaszka i kości oznaczają „śmiertelność człowieka”. Symbolika wiele mówi.

Źródła:

http://piensdei.pl/list-otwarty-do-ojca-dyrektora-tadeusza-rydzyka/

http://www.kofc.org/un/en/resources/service/council/emblems.pdf

http://www.spirituallysmart.com/blue_mass.html

Opracowanie: Girion

Reklamy

4 thoughts on “Ted Sokalski: Rydzyk przystąpił do masonerii, jest rycerzem Kolumba

 1. abcd pisze:

  IHS – Sovereign Military Order of Malta (SMOM)


  Polubienie

 2. abcd pisze:

  KOREKTA
  Regnum Emporium IBERIUS CHRISTI HORUS ——- REICH

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: