Naczelny rabin Ukrainy jest Amerykaninem!

1

8 lipca 2015 - autor: G

To, że Żydzi nie czują żadnego przywiązania do jakiegokolwiek kraju, oprócz Izraela, nawet jeśli nigdy w nim nie żyli, ani go nie widzieli, jest powszechnie zrozumiałe. Sytuacja na Ukrainie dzisiaj dobrze ukazuje ten dziwny stan rzeczy.

kerry_and_bleich

Kiedy Sekretarz Stanu USA, John Kerry, wyruszył na Ukrainę zaraz po przewrocie, spotkał się z naczelnym rabinem Ukrainy.

Naczelnym rabinem Ukrainy jest nie kto inny, jak Yakkov Dov Bleich, Amerykanin. Bleich to główny propagandzista Żydów na Ukrainie, i oczywisty hejter Putina i Rosji.

Jak mówi ten rabin:

Wszystkie ostatnie ataki na synagogi i Żydów miały miejsce na wschodzie, gdzie działają rosyjscy ekstremiści – foreignpolicy.com, 7 maja, 2014 r.

Bleich również ewidentnie wspiera przywództwo prawego sektora na Ukrainie, zgłoszonej grupy neo-nazistowskiej, która pracuje ręka w rękę z ukraińsko-żydowskimi komandosami, wyszkolonymi w Izraelu, i wysłanymi z powrotem, by zabijać i siać zamieszania na Ukrainie.

Bleich urodził się w Chicago. Uczył się na rabina w chasydzkiej (ortodoksyjnej) jesziwie na Brooklynie (Nowy Jork). Nie ma wątpliwości, że żydowskie elity wybrały Bleicha ze względu na wielkie, wielkie rzeczy w przyszłości. Jest również wice-prezydentem Światowego Kongresu Żydów.

Wysoka pozycja Bleicha w światowej hierarchii żydowskiej i fakt, że jest Amerykaninem nadzorującym żydowskie przedsiębiorstwo na Ukrainie, to jeszcze jeden dowód na izraelską decyzję, by zmiażdżyć opozycję na Ukrainie i przemienić ten kraj w żydowskich niewolników.

Źródło: http://www.texemarrs.com/092014/chief_rabbi_ukraine.htm

Tłumaczenie: Girion

Reklamy

One thought on “Naczelny rabin Ukrainy jest Amerykaninem!

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: