Beata Szydło wytypowana przez USA i przeszkolona na lidera

5

8 lipca 2015 - autor: G

Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera Polski, Beata Szydło, brała udział w programie szkoleniowym organizowanym przez amerykański odpowiednik Ministerstwa Spraw Zagranicznych, który kształci przyszłych liderów politycznych w „zaprzyjaźnionych” krajach.

5663827-beata-szydlo-643-385

Do programu została wytypowana, tak jak inni polscy politycy, którzy później zostali liderami m.in. Bronisław Komorowski, Donald Tusk czy Aleksander Kwaśniewski.

„The International Visitor Leadership” to szkolenia prowadzone przez Departament Stanu USA, do których wybierane są wyłącznie osoby mające szansę w przyszłości zostać liderami w dziedzinach polityki, mediów czy biznesu. Jak czytamy na stronie Ambasady USA, do programu nie można się zgłosić, tylko trzeba być wytypowanym przez stronę amerykańską.

Samo uczestnictwo w szkoleniu nie oznacza nawiązania współpracy z amerykańskimi służbami jednak jak twierdzą przeciwnicy Szydło, wzięcie udziału w podobnym programie szkoleniowym organizowanym np. przez Rosję zdyskwalifikowałoby każdego polityka.

Sama Szydło nie ukrywa tej informacji i chwali się nią na swojej stronie internetowej gdzie informuje, że w roku 2004 była „stypendystką departamentu stanu USA w ramach programu The International Visitor Leadership”.

Innymi znanymi polskimi politykami przeszkolonym przez Amerykanów jest ustępujący prezydent Bronisław Komorowski oraz były prezydent Aleksander Kwaśniewski a także byli premierzy – Donald Tusk, Hanna Suchocka, Kazimierz Marcinkiewicz i Mieczysław Rakowski.

Za: http://pikio.pl/szydlo-wytypowana-przez-usa-i-przeszkolona-na-lidera/

Nie warto zapominać, że syn Beaty Szydło, 23-letni Tymoteusz jest na piątym roku Seminarium Duchownego w Krakowie. A w marcu ks. kardynał Stanisław Dziwisz (77 l.) powierzył mu posługę akolity, co oznacza, że jest klerykiem z nadanym czwartym, ostatnim z niższych święceń kapłańskich.

Może m.in.udzielać komunii świętej w czasie mszy lub poza nią, zanosić ją do chorych lub w wypadku konieczności podać ją umierającemu. Beata Szydło, jak sama się określa, jest żarliwą katoliczką.

Źródło: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/syn-beaty-szydlo-tymoteusz-rozdaje-ciao-chrystusa_634237.html

Gorzej być już nie może. Każde wybory to szopka. Nie warto iść do urn, by uczestniczyć w tym cyrku.

Reklamy

5 thoughts on “Beata Szydło wytypowana przez USA i przeszkolona na lidera

 1. Girion pisze:

  Ciekawy komentarz znalazłem:

  Kondominium Amerykańsko-Izraelskie pod Watykańskim nadzorem powierniczym.

  Polubienie

 2. adi pisze:

  pamiętajcie, oni nawet nie muszą wiedzieć komu to naprawdę służy, piramida jest wielowarstwowa….. ale picu – tzw pisu i tak nie lubie

  Polubienie

 3. adi pisze:

  trenują swoich wasali hahhaha nasza klasa polityczna to bardziej pajacyki zachodnich lóż, nawet nie wiedzą..

  Polubienie

 4. KLM pisze:

  Nie jesteśmy (i wszystko na to wskazuje nigdy nie będziemy) suwerennym, wolnym krajem. Przykre 😦

  Polubienie

 5. no to wyszło Szydło z worka…

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 840,838 wyświetleń
%d blogerów lubi to: