Hollywoodzki film „Dom Rothschildów” z 1934 roku ujawnia „teorię spiskową”

29 czerwca 2015 - autor: G

W terminologii prawnej istnieje pojęcie zwane “Twierdzenie Przeciw Interesowi”, aka “Zeznaniem Przeciw Interesowi”,  które po prostu oznacza, że każde zeznanie, które oskarżony, bądź pieniacz wypowiada przeciwko swojemu dobru, powinno być uznawane jako prawdziwe, nawet jeśli skłamał na temat innych spraw. Logika “Twierdzenia Przeciw Interesowi” jest prosta.

Poster - House of Rothschild, The_04

Przykład: Winny podejrzane o morderstwo twierdzi, że jest niewinny. Podczas przesłuchania wypowiada kłamstwo za kłamstwem. Jednak, podczas procesu przesłuchania, wyrywa mu się, że rzeczywiście posiada broń tego samego kalibru, jak kule, które zabiły ofiarę. Zatem jest to “Twierdzenie Przeciw Interesowi”; możesz mu więc wierzyć na 100%!

Znając to logiczne pojęcie, twój obecny prawnik gorąco poleciłby tu bardzo odkrywczy film prosto z Hollywood, z 1934 r. pt. “Dom Rothschildów” – reżyserowany przez Żyda Mogula (20th Century Pictures / Joseph Schenck), w którym grało parę wielkich aktorów.

The_House_of_Rothschild_poster

”Twierdzenie Przeciw Interesowi” jest tak naprawdę innym określeniem na “strzelenie sobie w stopę” –   co syjonistyczne studio 20th Century Films dokładnie zrobiło, wypuszczając “Dom Rothschildów”.

W skrócie, film potwierdza “teorię spiskową”, którą studiujący NWO od dawna silnie wiązali z Rothschildami! Wszystko jest tam zawarte, skąpy Patriarcha Mayer Amschel Rothschild ustanawiający Imperium Bankowe, spiskowe interesy, żydowski etnocentryzm, rozgałęzienia od pięciu braci do stolic Europy, zarabianie na wojnie oraz europejscy mężowie stanu literalnie błagający Nathana Rothschilda o pieniądze do walki z Napoleonem (który, swoją drogą, miał surowo ograniczoną żydowską lichwę (tutaj)).

hqdefault

HouseOfRothschild4

Mayer Amschel Rothschild układa swoje złoto i doradza swoim pięciu synom, by rozgałęzili się po Europie i fundowali przyszłe wojny.

hqdefault (1)houseof

32 lata później, pięciu synów Rothschilda stworzyło domy bankowe w pięciu stolicach Europy.

hqdefault (2)House of Rothschild film 12

Europejczycy błagają Nathana Rothschilda o pieniądze do walki z Napoleonem.

Pokazany jest nawet wykup Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych przez Rothschilda po żałośnie niskich cenach, chociaż film przedstawia to jako przypadkowy produkt uboczny starań Rothschildów, by “ocalić” rynek od upadku – a nie przewagę informacji od wtajemniczonych, od których znał ostateczny rezultat bitwy pod Waterloo.

HouseOfRothschild17

images (23)Nathan wykupuje Brytanię po Waterloo.

Chociaż Rothschildowie są ukazani jako ofiary “antysemityzmu”, pozostaje znamiennym, że ten film jest, w większości dokładnym historycznie filmem, wyprodukowanym w Hollywood. Dzisiaj już by się to nie zdarzyło! Widocznie ludzie byli wtedy mniej świadomi rothschildowskiej “teorii spiskowej” niż dziś. Hollywood musiało czuć się bezpiecznie produkując taki film.

Jest pewna interesująca nota na temat filmu. Boris Karloff, legendarny aktor znany głownie z jego przerażającego wcielenia jako potwór Frankenstein’a (1931), gra rolę “antysemickiego”, niemieckiego (pruskiego) hrabiego o imieniu Ledrantz. Jest oczywistym dla każdego, mającego oczy, by widzieć, że normalnie wyglądający Karloff został umyślnie ucharakteryzowany, by przypominać Frankensteina – nuta nieprzyjemnego “anty-germanizmu” od żydowskiego Hollywood, która już wtedy celowała w obalenie rocznych rządów Hitlera.

roth

Karloff – Potwór Frankenstein’a (1931) – Hrabia Ledrantz (1934).

Film ma zaledwie 86 minut. Warto go obejrzeć, powinien stanowić bardzo efektywne, oparte na “Twierdzeniu Wbrew Interesowi”, rzeczowe narzędzie w przekonywaniu innych, że moc rodziny Rothschildów nie jest “teorią spiskową”! Pokaż innym ten film, a następnie wprowadź ich w temat “Złej Wojny”. To powinien być potężny, podwójny cios.

Link do całego filmu znajduje się poniżej. Jeżeli nie masz teraz czasu, by  obejrzeć go całego,  to 3 minuty oszałamiających fragmentów są dla Ciebie – link nad linkiem do pełnego filmu.

Warto zobaczyć!

3-minutowa zapowiedź:

Cały film:

Źródło: http://www.tomatobubble.com/id850.html

Tłumaczenie: TMC

Reklamy

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: