Stało się, Sąd Najwyższy USA zalegalizował małżeństwa homoseksualne we wszystkich stanach

9

27 czerwca 2015 - autor: G

Pisałem o tym wcześniej. Jest to jeden z punktów tego, co ma się wydarzyć do końca tego roku. Małżeństwo homoseksualne weszło w życie jako konstytucjonalne prawo we wszystkich – 50-ciu stanach.

Sakrament „małżeństwa” u baptystów w USA.

Dzisiejszy panel WordPress-a wygląda tak:

jpg

Biały Dom przybrał kolory tęczy po ogłoszeniu werdyktu:

635709522838365094-AFP-542062575-74107136

Barack Obama powiedział, że taka decyzja, to „zwycięstwo dla Ameryki”.

„Podziwiamy dzisiejsze orzeczenie Sądu Najwyższego USA w sprawie równości małżeńskiej” – oświadczenie Goldman Sachs na temat decyzji Sądu Najwyższego USA.

Oglądamy teraz, co się wydarzy do końca roku…

c.d.n.

Reklamy

9 thoughts on “Stało się, Sąd Najwyższy USA zalegalizował małżeństwa homoseksualne we wszystkich stanach

 1. Magdalena pisze:

  Tęcza używana przez środowiska homoseksualne to czysta kpina z Najwyższego. Bóg znosi to wszystko do czasu. Myślę, że już niedługo ci, którzy nie szanują Jego i Jego prawa poniosą konsekwencje swoich czynów. „Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”.

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągnęli. Kpł 20:13

   Chodzi o to, że jak ktoś OBCUJE z mężczyzną, w sensie uprawia seks homoseksualny, i chodzi tu o CZYN, to jest w grzechu śmiertelnym (mówię po katolickiemu) i jeśli się nie nawróci przed śmiercią, to BĘDZIE UKARANY ŚMIERCIĄ w gehennie, ulegnie spaleniu. Tyle.

   Polubienie

  • Magdalena pisze:

   „Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów” – cytat ten przytoczyłam jako podsumowanie. Chodziło mi o czas Sądu i karę. Tęczy używają /moim zdaniem/ świadomie, aby kpić ze Stwórcy, który po potopie ukazał ją jako znak przymierza między Bogiem i ludźmi.

   Polubienie

  • Magdula pisze:

   no bo to takie oczywiste, ze tu rozchodzi się o czyny.. Ten bój nie toczy się z człowiekiem- ciałem ale z silami duchowymi o nasze zycie. Ale jak to wyjaśnić takim ludziom, my nie czujemy przecież do nich nienawiści? Jak tu wyjaśnić, że Bóg istnieje i naprawdę chce dla nich dobrze i On tylko czeka na to aż się do Niego zwrócą o pomoc?
   Gdy im to powiesz wysmieją Cię w najlepszym wypadku – nazwą famatykiem, nawiedzonym i tak się to skonczy.
   Módlmy się za nich.

   Polubienie

  • Magdula pisze:

   dodam jeszcze – nie dajmy sie sprowokować oglądając takie obrazki, gdyż właśnie o to chodzi złemu.. on się śmieje teraz nam w twarz ale niebawem to się zmieni..

   Polubienie

  • Magdula pisze:

   „Jak tu wyjaśnić, że Bóg istnieje i naprawdę chce dla nich dobrze i On tylko czeka na to aż się do Niego zwrócą o pomoc?”

   oczywiście nie miałam na myśli na przykład babtystów, (nie wszystkich oczywiście a których widzimy na powyższej fotce), których część chyba kompletnie nie rozumie Boga jak widać albo tych którzy świadomie zasłaniają się Imieniem Stwórcy bluźniąc tym samym Jemu aby ludzkość wprowadzić w błąd wprowadzając na swiecie totalny chaos a szczególnie w naszych umysłach i wywracając go do góry nogami, że aż serce boli. Miałam na myśli oczywiście tych którzy odrzucają fakt , że Bóg w ogóle istnieje.

   Polubienie

  • katolik pisze:

   Budowa ciała kobiety i mężczyzny oraz organów płciowych jest zasadniczo różna, wobec tego już samo porównanie obcowania płciowego pomiędzy mężczyznami jest sprzeczne z naturą fizjologiczną – to dewiacje ukazujące choroby psychiczne – taka opcja obcowania płciowego niczemu nie służy, natomiast u normalnych wzbudza odrazę i obrzydzenie – podobnie ma się rzecz w przypadku kobiet – jakieś dzikie, nieopanowanie popędu seksualnego – chora natura. Brak słów na komentarz – chorych się leczy a nie okalecza – w tym przypadku niejednokrotnie zarówno fizycznie jak i duchowo (psychicznie). Masakra moralna.

   Polubienie

  • Girion pisze:

   Mądra to myśl. Oto komentarze na onecie:

   W okresie rozrodczym brak pociągu do płci odmiennej w naturze wśród zwierząt jest…….. UŁOMNOŚCIĄ. Natura dąży zawsze doskonałości ale niekiedy rdza się osobniki z dwoma głowami, bez kończyn, bez oczu czy jak w przypadku homoseksualistów z brakiem pociągu seksualnego do płci przeciwnej. Ta ostatnia ułomność wśród zwierząt w ekstremalnym przypadku musiałaby doprowadzić do……. wyginięcia gatunku. Lewackie filozofie o „wolności” mogą sobie dosłownie i w przenośni w gacie wsadzić. Natura oczekuje prokreacji która jest jedyną formą podtrzymania gatunku. Koniec kropka

   Elton John sam w wywiadze przyznal, ze nie moze sie pogodzic z faktem, iz jego syn NIGDY nie pozna swojej matki. Mysle, ze za 30lat na pierwszych stronach gazet bedzie syn Eltona szukajacy swojej biologicznej matki, pewno zalozy jakas organizacje, ktora bedzie szukala matek( dawcow jajeczek) i ojcow ( dawcow spermy). Czlowiek ma ogromna wewnetrzna potrzebe, zeby wiedziec skad pochodzi, nie da sie tego zagluszyc. Mam tez pewnien problem z kazdirodztwem, w takiej Danii dawcy spermy oddaja nieograniczon ilosc spermy, pewno juz wkrotce okaze sie ze siostry i bracia beda sie w sobie zakochiwac nic o tym nie wiedzac i nagle choroby genetyczne wybuchna. W koncu sperma z Danii trafia wszedzie.

   Polubienie

 2. […] nie będzie też o rewolucyjnej zmianie, która kilka dni temu dokonała się w Stanach Zjednoczonych Ameryki wywołując przy okazji wiele kontrowersji i konfliktów na tle kulturowym i […]

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: