Jak naprawdę działa Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF)?

1

26 czerwca 2015 - autor: G

To brzmi jak zły biznes. IMF ogłosił, że jeśli Ukraina wciąż będzie zalegała spłatę należności wierzycielom, wciąż będzie pożyczać jej pieniądze. Pożyczyłbyś pieniądze nierobowi? Tak właśnie działa IMF, pożycza miliardy krajom, choć wie, że nie mają pieniędzy na spłatę. 

imf-headquarters.si

To żydowska ściema, by „zająć” środki danego kraju. Widzisz, głównym udziałowcami IMF jest Departament Skarbu USA (US Treasury) z jedynym prawem veta. Obecnym i poprzednimi głowami tej instytucji są:

  • Jack Lew
  • Larry Summers
  • Robert Rubin

Wszyscy są chłopcami Goldman Sachs.

goldman

Brzmi jak lista gości na Bar micwę, co nie? Goje również… Paulson i Geithner także są wspólnikami w tej imprezie… również w Goldman Sachs. Legarde jest tylko marionetką do mydlenia oczu. Teraz połącz kropki.

Departament Skarbu USA, który prowadzi IMF, działa na zlecenie FED, który jest konsorcjum żydowskich banków, które krążą wokół dynastii Rotszyldów. 

imf

IMF to żydowska operacja, która pożycza nie po to, by „dać kopa” krajowej gospodarce, tylko by opłacić wierzycieli, którzy posiadają tę instytucję.

Jaceniuk mówi:

Jesteś świadomy, że rząd załączył czteroletni program EFF z IMF, razem z IMF. Spodziewamy się dosięgnąć 25 miliardów dolarów w nadchodzących czterech latach, ale przerwa jest o wiele większa. O wiele większa. Jak wiesz, te pieniądze idą bezpośrednio do naszych wierzycieli.

Dwoma ciosami IMF rozwala Ukrainę. Cios jeden – to ograniczenie gospodarki przez „oszczędności”. To jest zrobione przez „warunki”  IMF, które wymagają podniesienia podatków i cięcia państwowych zasiłków.

Jaceniuk kontynuuje:

Pomimo faktu, że rząd zamroził wszystkie socjalne wydatki, zamknęliśmy dużą liczbę programów, zrobiliśmy wszystko, co możemy, by naprawić dziurę w budżecie. Wciąż potrzebujemy ogromną , dodatkową ilość wsparcia finansowego.

To dół bez dna. Odcinanie programów i podnoszenie podatków tylko rozszerza dziurę budżetową poprzez ograniczenie zdolności kupowania przez obywateli. Bez kupców, PKB topnieje. A przez odrzucenie lukratywnego, rosyjskiego rynku, a także Europą, gardzącą wytworzonymi w Ukrainie dobrami, państwo to jest porażką.

Teraz cios drugi – ze zużytym długiem, IMF wymaga, by sprzedano jej majątki wierzycielom. Nawet z prywatyzacją, dług nigdy nie będzie spłacony, a Ukraina stanie się wiecznym wasalem żydowskich bankierów. A Jaceniuk i Sekretarz Handlu USA – Penney Pritzker – planują wyprzedaż Ukrainy.

jace

IMF i jego klient – Monsanto – już oblizują się na widok ukraińskich pól uprawnych. Nie na darmo zainstalowali Saakaszwiliego na miejscu gubernatora Odessy, kluczowej części ukraińskiego spichlerza i morskiego przemysłu.

On przyznał, że rzeczy lepiej się toczyły za rządów Janukowycza, którego obaliła Nudelman z Departamentu Stanu.

Teraz Ukraina jest najbiedniejszym krajem w Europie. Jeśli upadek gospodarki nagle się zatrzyma, a Ukraina będzie się rozwijać w szybkości 4% rocznie, wrócimy do poziomu z 2013 r. za 20 lat. Tylko za 20 lat wrócimy do wskaźników Ukrainy Janukowycza. – Saakaszwili

Nie ma takiej opcji. Kiedy IMF oskubie z zasobów, „Ukraina Janukowycza” będzie posiadanym przez żydów państwem. I tak działa IMF. Drodzy Ukraińcy, możecie się pożegnać ze swoim państwem.

Autor: Brat Nathanael Kapner

Na podstawie: http://www.realjewnews.com/?p=1039

Opracowanie: Girion

Reklamy

One thought on “Jak naprawdę działa Międzynarodowy Fundusz Walutowy (IMF)?

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: