Rothschild, Rockefeller i Lenin – czyli destrukcja pól naftowych w Baku

23 czerwca 2015 - autor: G

Na przełomie XX wieku, światowym numerem jeden w produkcji ropy było zamożne, portowe miasteczko – Baku – w Azerbejdżanie. Słynni bracia Nobel ze Szwecji rozpoczęli boom naftowy w 1873 r. Wkrótce ogromne tankowce z tego regionu przemierzały świat.

rothschildrockefeller

Następnie, w 1883 roku firmy naftowe należące do rodziny Rothschildów weszły na scenę w Baku, a za nimi gigantyczna firma Rockefellerów – Standard Oil Company. Rozgrzany wyścig toczył się o najlepszy światowy region.

Wówczas Rockefeller i Rothschild rywalizowali jako najwięksi na świecie naftowi i bankowi baronowie. Ale dwaj rywale w końcu zrozumieli, że konkurencja nie była dobrą rzeczą. Im więcej szybów naftowych wywiercili, tym więcej ropy produkowali, tym samym cena za baryłkę ropy spadała. W związku z tym rosło niezadowolenie Johna D. Rockefellera, aż zawołał „Konkurencja jest grzechem!”.

Rozwiązanie wkrótce zostało wdrożone. Zdecydowano, że rynek światowy zostanie geograficznie podzielony pomiędzy dwóch baronów – Rockefellera i Rothschilda, każdy z nich miałby swoje, dobrze zaplanowane działania. Ponadto zostaną nałożone limity na światową produkcję ropy, aby utrzymać tak wysoką cenę rynkową, jak tylko się da. Dzięki tej koncepcji zarówno Rothschild, jak i Rockefeller skorzystają.

Oczywiście, cała konkurencja zastałaby zmiażdżona, wypchnięta z rynku, w tym Nobel Oil Company w Baku.

Kolejnym kierunkiem działań kartelu Rockefeller-Rothschild, oraz ich bankowych współpracowników (Schiff, Warburg, Morgan i inni) było przystąpienie do sponsorowania bolszewickiej rewolucji komunistycznej w 1917 roku, ich kukiełki – Lenin, Trocki i Stalin panowali nad ogromnym Sowiecko-Rosyjskim imperium.

W kwietniu 1920 roku, Lenin podążając za rozkazami płynącymi od kartelu Rockefeller-Rothschild, ruszył do akcji w Baku. Nieregularne wojska bolszewickie zaatakowały i podbiły Azerbejdżan oraz uruchomili atak na Baku. Setki tysięcy mieszkańców zostało zamordowanych, zwłaszcza rodziny inżynierów, głównych pracowników i kierowników firm związanych z ropą. Ich luksusowe rezydencje i domy zostały splądrowane, również gwałcili, torturowali i mordowali żony i dzieci. Następnie zabudowania Baku podpalono.

Woow! W jednej chwili jeden z najlepszych regionów produkujących ropę świata znikł. Bracia Nobel uciekli do swojego życia do Szwecji z ogromnymi stratami finansowymi. Oczywiście aktywa naftowe Baku Rothschilda i Rockefellera zostały utracone, jednak było to zgodne z planem. Według tego planu Rosja w komunistycznch czasach nie będzie liczyć się na ryku naftowym.

Zniszczenie Baku natychmiast spowodowało astronomiczny wzrost ceny ropy na całym świecie. Rockefeller i Rothschild mieli dobrą rekompensatę za czasową utratę aktywów Baku. „Twórcza destrukcja” przyniosła wspaniałe bogactwa tym dwóm skorumpowanym dynastiom Illuminati.

Teraz, w roku 2010: nasza planeta jest ponownie zalana ropą. Cena w 2008 wynosiła 147 USD za baryłkę, dwa lata później spadła do 78 USD, a nawet więcej ropy było codziennie odkrywane. Voila! -tragedia uderzyła w jedną z najważniejszych pod względem produkcji ropy na świecie – amerykańskie Gulf  w Meksyku.

Hej, porażko BP z 2010 r. o nazwie „Deepwater Horizon” – spójrz w lustro. Czy widzisz swój własny obraz patrząc wstecz, około 1920 roku, w „twórczej destrukcji” złóż ropy naftowej Baku?

1. Pola naftowe kiełkujące w całym Baku, Azerbejdżan. Te pola były wówczas największymi na świecie.

baku_nobel_oilwells
2. Kierownictwo oraz inżynierowie firmy naftowej z Baku zostali zamordowani przez Bolszewików. Lenin ogłosił oficjalny „Tydzień grabieży”, w którym setki tysięcy ludzi zostało zamordowanych, pola naftowe zostały podpalone, domy i dwory splądrowane, a kobiety oraz dzieci zgwałcone i zabite. Czerwony terror Lenina w ZSRR ostatecznie pochłonął 66000000 ofiar.

oil_executives_executed
3. Józef Stalin, jako młody rewolucjonista był „organizatorem” pracowników naftowych, podsycał zamieszki i powstania. Po objęciu przez bolszewików władzy w Moskwie, Stalin został wysłany przez Lenina do Baku by grabić miasto i pola naftowe.

young_josef_stalin
4. Komunistyczne potwory Stalin, Lenin i Trocki (1919) zostali wdrożeni przy wsparciu finansowym Rothschilda, Rockefellera i ich żydowskich współpracowników.

stalin_lenin_trotsky_monsters
5. Rothschild i bracia Nobel zbudowali pierwsze na świecie tankowce, które wypływały z Baku.

first_oil_tankers
6. Pola naftowe Baku w płomieniach, powodujące niedobór ropy na skalę globalną oraz wzbogacenie Rothschilda i Rockefellera.

baku_in_flames

7. Lenin pokazujący masoński znak ręką. Stojący i salutujący to współzałożyciel sowieckiego komunizmu, Leon Trocki. Obaj, zarówno Lenin jak i Trocki byli krypto-Żydami.

lenin_trotsky_baku1

Źródło: http://www.texemarrs.com/082010/baku_oil_fields.htm

Tłumaczenie: MM

Reklamy

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: