Biden, Kerry i ich synowie sporo zarobili na przewrocie na Ukrainie

2

22 czerwca 2015 - autor: G

Ukraina, kraj przejęty przez swoisty coup d état, dokonany przez siły izraelskie i amerykańskie, prowadzony przez brutalnych, żydowskich oligarchów, ma otrzymać miliardy dolarów w celu uzbrojenia od rządu Obamy. Ale Ukraińcy musieli udowodnić swoją lojalność wobec żydów i syjonizmu, aby uzbrojenie doszło do skutku.

Po pierwsze, nowi, skorumpowani władcy Ukrainy, uczynili syna vice-prezydenta USA, Huntera Bidena, członkiem zarządu Burismy – największej firmy gazowej na Ukrainie. Hunter Biden będzie również dyrektorem prawnym firmy.

To jest całkowicie w oparciu o zasługi. – powiedział prezes Burismy – żyd Al Apker.

Kolejny Amerykanin – Devon Archer – również trafił do zarządu. Kim jest Archer? Hunter i Devon to kumple biznesowi. Razem z pasierbem Johna Kerry’ego, Chrisem Heinz’em, posiadają tajemniczą, prywatną firmę o nazwie Rosemart Seneca Partners.

Dwa miesiące przed lutowym przewrotem na Ukrainie, vice-prezydent USA – Joe Biden – przejechał się do tego kraju. Spotkał się tam z naczelnym rabinem i najwyższymi w stanowiskach żydami, oraz dokonywał uzgodnień odnośnie Burismy, zrównując to przedsiębiorstwo gazowe z amerykańskimi przemysłami naftowymi i gazowymi. To oznacza wpuszczenie Rockefellera i Rotszylda.

Oczywiście, jeśli synowie Bidena i Kerry’ego trafiają na Ukrainę, gdzie nawet nie znają języka, i mają „nadzorować” Burismę, to wiesz, że coś się dzieje.

Teraz, gdy pro-rosyjskie władze zostały obalone na Ukrainie, a do rządzenia trafili neonaziści i żydzi, może dziać się nieciekawie.

Na podstawie: http://www.texemarrs.com/082014/biden_kerry_ukrain_gas.htm

Opracowanie: Girion

Reklamy

2 thoughts on “Biden, Kerry i ich synowie sporo zarobili na przewrocie na Ukrainie

 1. adi pisze:

  Pranie mózgów w mediach trwa : „putin taki zły, a euroelita to misjonarze dobrobytu i wolności”

  Polubienie

 2. Hendo pisze:

  Jezeli chodzi o samego Janukowycza to bez watpienia mozna go uznac za wyjatkowo efektywnego agenta FSB. Swoja przygode z rosyjskimi sluzbami specjalnymi rozpoczal w okresie burzliwej kariery kryminalisty, to znaczy: w zamian za darowanie win podjal sie wspolpracy z dobrze wszystkim znanym KGB. Przez kilka lat sprawowania na Ukrainie rzadow o charakterze autorytarnym doprowadzil spoleczenstwo do niesamowitej wrecz nedzy. Skumulowal w reku zaledwie kilkunastu oligarchow okolo 90% majatku narodowego, przedluzyl z Rosja tzw. umowe krymska do bodajze roku 2042-go oraz niezmiernie wyraziscie wzmocnil na terenie calego kraju struktury FSB. W zwiazku z powyzszym absolutnie mnie nie dziwi entuzjazm z jakim zostal przyjety przez Ukraincow sam Majdan – za Janukowicza dzialo sie bardzo zle i taki stan rzeczy nie mogl dluzej trwac.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: