7 kluczowych wydarzeń, które będą mieć miejsce do końca września

1

12 czerwca 2015 - autor: G

Czy wydarzy się za niedługo coś wielkiego? Przez wiele miesięcy ludzie wyznaczali drugą połowę tego roku z różnych powodów. Nasz świat zmieni się w diametralny sposób? Tylko czas pokaże. Poniżej siedem kluczowych wydarzeń, które mają mieć miejsce do końca września.

#1. Koniec czerwca/początek lipca – Spodziewa się, że wtedy Sąd Najwyższy USA ujawni swoją decyzję na temat małżeństw homoseksualnych. Większość uważa, że sąd orzeknie, iż małżeństwo homoseksualne to konstytucyjne prawo we wszystkich (50) stanach. Są tacy, którzy uważają, że to będzie punkt zwrotny dla naszego narodu.

#2. 15 lipca do 15 września – „Realistyczne szkolenia wojskowe” znane jako „Jade Helm” będą przeprowadzone przez armię USA. Więcej niż tysiąc żołnierzy weźmie w tym udział. Ćwiczenia odbędą się w stanach: Teksas, Kolorado, Nowy Meksyk, Arizona, Nevada, Utah, Kalifornia, Mississippi i Floryda.

#3. 28 lipca – 28 maja Reuters podał wiadomość, że kraje Unii Europejskiej otrzymały dwumiesięczny termin na wprowadzenie przepisów „bail-in” (Bail-in – termin ten określa wymuszenie na wszystkich wierzycielach, w tym związanych z dłużnikiem przez rynek kapitałowy, uczestnictwa w ratowaniu dłużnika, który popadł w tarapaty finansowe). Każdy kraj Unii, który nie ma wprowadzonych takich przepisów, będzie oczekiwał działań prawnych ze strony Komisji Europejskiej. Dlaczego więc UE tak śpieszy się, by to wprowadzić? Może elity przewidują, że kolejny kryzys zaraz wybuchnie?

#4. 13 września – To 29 Elul w biblijnym kalendarzu – ostatni dzień roku Shemitah. Wielu jest zmartwionych faktem, że pod koniec dwóch ostatnich cyklów widzieliśmy olbrzymie krachy na giełdzie:

  1. 11 września 2001 r. (29 Elul biblijnego kalendarza) widzieliśmy największy w dotychczasowej historii jednodniowy krach na giełdzie w USA. Dow spadł o 684 punkty, a stan taki utrzymywał się przez dokładnie 7 lat, aż do końca kolejnego cyklu.
  2. 29 września 2008 r. (29 Elul biblijnego kalendarza) Dow spadł o oszałamiające 777 punktów, które zostaje do dzisiaj największym krachem giełdowym w historii.

Powoli zbliżamy się do końca kolejnego cyklu Shemitah. Czy kolejny krach nadejdzie 13 września? Cóż, nie, gdyż jest to niedziela. W tym szczególnym dniu krach nie nastąpi. Ale jak napisał Jonathan Cahn w swojej książce na temat cyklu Semitah, czasami krachy giełdowe przypadają na trochę przed końcem cyklu, albo wciągu kilku tygodni po końcu cyklu. Więc nie czekamy na szczególną, konkretną datę.

#5. 15 września – Siedemdziesiąta sesja Zgromadzenia Ogólnego ONZ. Donosi się, że Francja planuje wprowadzenie rozwiązania, które formalnie uzna Państwo Palestyńskie. Dotychczas Stany Zjednoczone blokowały takie wyjście.

#6. 25 do 27 września – ONZ ma zamiar wprowadzić nowy program zrównoważonego rozwoju dla całej planety. Niektórzy nazywają go „Agenda 21 na sterydach”. Program ten nie dotyczy tylko środowiska, zaliczają się do niego przepisy dotyczące ekonomii, rolnictwa, edukacji i równości płci. 25 września papież uda się do Nowego Jorku, gdzie przemówi na rozpoczęcie konferencji, gdzie nowy program zostanie zaprezentowany.

#7. 28 września – To data ostatniego z czterech krwawych księżyców, które przypadają na czas biblijnego święta podczas 2014 i 2015 r. Krwawy księżyc przypada na pierwszy dzień Święta Namiotów, to będzie „superksiężyc”, który będzie widzialny w Jerozolimie. Wielu odrzuca zjawisko krwawego księżyca, ale w przeszłości widzieliśmy podobne zjawisko. Na przykład, zjawisko to wystąpiło przed i po zniszczeniu świątyni jerozolimskiej przez rzymian w 70 roku.

Być może nic z powyższych rzeczy cię nie niepokoi, ale gdy dodasz to wszystko do faktu, że elity gorączkowo przygotowują się do czegoś, to wyłania się bardzo niepokojący obraz.

Na przykład, z powodu obaw przed „klęskami żywiołowymi”, które mogą przerwać operacje w Nowym Jorku, nowojorski FED ciężko pracuje, by wybudować satelitarną kancelarię w Chicago. Co to za „klęska żywiołowa” mogłaby spowodować zamknięcie oddziału FED w Nowym Jorku?

A Dowództwo Obrony Północnoamerykańskiej Przestrzeni Powietrznej i Kosmicznej (NORAD) zdecydowało się wrócić głęboko do bazy na górze Cheyenne po tych wszystkich latach. Groźby impulsem elektromagnetycznym były powodem tej decyzji.

Takie decyzje same w sobie to nic takiego, ale jeśli dodamy do tego dziwne ruchy związane ze pojazdami wojskowymi i sprzętami, których byliśmy świadkami, to wydaje się to podejrzane.

Co to wszystko oznacza? Mamy niepełne informacje, więc trudno dojść do pełnych wniosków. Uważam jednak, że druga połowa tego roku będzie bardzo znacząca.

Na podstawie: http://endoftheamericandream.com/archives/7-key-events-that-are-going-to-happen-by-the-end-of-september

Opr. Girion

 

Reklamy

One thought on “7 kluczowych wydarzeń, które będą mieć miejsce do końca września

  1. […] o tym wcześniej. Jest to jeden z punktów tego, co ma się wydarzyć do końca tego roku. Małżeństwo […]

    Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,119 wyświetleń
%d blogerów lubi to: