Alex Jones i jego żydowskie powiązania

4 czerwca 2015 - autor: G

Globaliści i banksterzy muszą być aresztowani. A co z Alexem Jonesem? On nie jest częścią rozwiązania, tylko częścią problemu. Jones stara się zarobić na strachu, który panuje w Ameryce. Rozważ następujące fakty.

#1. Alex Jones ma żonę pochodzenia żydowskiego, która nazywa się Kelly Rebecca Nichols. Ma z nią troje dzieci, które spełniają w całości prawo żydowskie i nazywani są żydami, bo ich matka jest z pochodzenia żydówką.

#2. Alex Jones, jego żona i dzieci, całkowicie kwalifikują się pod izraelskie obywatelstwo i tzw. „prawo powrotu”.

#3. Alex Jones ma przynajmniej 20-tu żydowskich sponsorów i reklamodawców, którzy finansowo wspierają jego strony internetowe i stację radiową.

#4. Stacja radiowa Alexa Jonesa w Austin, o nazwie KLBJ AM, jest posiadana przez Emmis Communications, konglomerat medialny z Indianapolis. Założycielem, dyrektorem generalnym i prezydentem Emmis Communications jest Jeffrey H. Smulyan – żyd, syjonista i obywatel Izraela.

#5. Radiowy program Alexa Jonesa jest transmitowany na Sirius XM Radio – przewodniczący tego radia: Eddy W. Hartenstein (żyd), dyrektor generalny: Mel Karmazin (żyd), prezydent: Scott Greenstein (żyd). Na sześciu członków ścisłego kierownictwa tego radia – pięć jest żydami.

#6. Alex Jones ma żydowską prawniczkę, która nazywa się Elizabeth M. Schurig, która jest również prawniczką Holly Lev Bronfman – która jest siostrą Edgara Bronfmana, Jr. Stąd tylko dwa stopnie oddzielające Alexa Jonesa od rodziny Bronfmanów – jednej z najbogatszych i najbardziej wpływowych, żydowskich, syjonistycznych rodzin w Ameryce Północnej.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?t=12&v=0LrSg3JIPxw

Opr. Girion.

Reklamy

  • 841,375 wyświetleń
%d blogerów lubi to: