Rotszyldowie – strażnicy papieskiego skarbca. Piątek trzynastego to zły dzień dla banksterów.

25 Maj 2015 - autor: G

Rotszyldowie to strażnicy papieskiego skarbca. W X wieku templariusze zorientowali się w tej niezwykłej strategii i stali się pierwszymi międzynarodowymi bankierami, a te praktyki przyczyniły się do ich zamożności.

knightstemplaer

Piątek trzynastego to zły dzień dla banksterów. U templariuszy możesz wpłacić złote, srebrne monety, otrzymać pokwitowanie i wypłacić w dowolnym miejscu w Europie lub Ziemi Świętej. Nie trzeba dodawać, że ci „ubodzy rycerze” bogacili się jak szaleni. Impreza skończyła się 13 października 1307 r., gdy król francuski Filip IV ogromnie się zadłużył wobec międzynarodowych bankierów, aresztował ich wszystkich. 

FRIDAY 13TH TEMPLARSTo jest powód, dla którego Hitler nigdy nie zaatakował Szwajcarii, która jest domem banku templariuszy.

0824523954.01._SCLZZZZZZZ_

Wyjaśnia to też, dlaczego na fladze Szwajcarii znajduje się krzyż templariuszy, a także dlaczego Gwardia Szwajcarska broni papieża.

SMOM_Rothschild_Nazi

The Jewish Encyclopedia, 1901-1906, tom 2, s. 497:

To dość ciekawa kontynuacja próby ustanowienia katolickiego konkurenta dla Rotszyldów, którzy w obecnym czasie (1905) są ostatnimi strażnikami papieskiego skarbca.

JEWISH VOL 2Oto wycinek z encyklopedii:

ROTHSCHILDS GUARDIANS PAPAL TREASURE 002

Wyznaczenie Rotszyldów dało czarnemu papiestwu absolutną prywatność. Czy ktoś kiedykolwiek by pomyślał, że rodzina żydów jest kluczem do bogactwa kościoła rzymskokatolickiego? – Tupper Saussy, Rulers of Evil, s. 160-161

Na podstawie: http://holyromanempirerules.blogspot.com/2010/05/rothschilds-are-guardians-of-papal.html

O tym, jak Rotszyldowie pilnowali papieskiego skarbca.

Reklamy

  • 840,838 wyświetleń
%d blogerów lubi to: