Okultystyczna symbolika dolara – Illuminati

3

24 Maj 2015 - autor: G

Illuminati i USA powstały dwa miesiące po sobie w 1776. Ludzie uważają zwolenników teorii spiskowych za „głupców”, którzy widzą diabła za każdym drzewem. Jednak już teraz masz w kieszeni kabalistyczne symbole illuminati. Zastanawiałeś się, do czego się one odnoszą? Czas na wyjaśnienie!

dolary

Wypiszmy w punktach każdy z symboli Illuminati:

1. Novus Ordo Seclorum – łacińska fraza, która znaczy: „Nowy porządek wieków” się narodził. Dosłownie, jest to wezwanie do NWO.

2. Annuit Coeptis – łacińska fraz, która znaczy: „On aprobuje nasze przedsięwzięcia”.

3. Egipska piramida – Jeden z wielkich symboli illuminati, trójkąt, reprezentujący mądrość starożytną Egiptu. W Biblii Egipt jest zawsze typem niezbawionego świata buntującego się przeciw Bogu.

4. Wszechwidzące oko Horusa – Horus był czczony w starożytnym świecie jako bój ochrony, był często przedstawiany jako sokół chwytający swą zdobycz. Horus był synem Izydy i Ozyrysa, stworzonym w wyniku czarów w mitologii egipskiej. Symbol USA – orzeł bielik – jest wzorowany na sokole Horusie. Wszechwidzące oko jest wzięte z lewego, „księżycowego” oka Horusa. Wiele elementów z mitologii greckiej jest stosowanych u masonów i mormonów. Dlaczego to znalazło się na tym banknocie?

5. 13 poziomów – piramida ma 13 poziomów, w Biblii 13 jest liczbą buntu, rebelii. Ameryka powstała, gdy ojcowie założyciele zbuntowali się przeciwko królowi George’owi.

6. MDCCLXXI – Te rzymskie liczby odnoszą się do daty założenia illuminati jako organizacji – 1 maja 1776. To nie jest nawiązanie do 4 lipca – święto niepodległości.

7. 13 gwiazd – Znowu, biblijny numer rebelii, stanowi podstawę wielkiej pieczęci. Liczba 13 jest na całym dolarze.

Gdy połączy się te gwiazdy, wychodzi heksagram – to najgorszy z symboli w okultystycznym świecie. W okultyzmie i czarnej magii symbolu  heksagramu  używano do wzywania i odpędzania demonów oraz do nakładania  klątw i  zaklęć na określone ofiary. Również w  Kabale sześcioramienna gwiazda  stała się jednym z najważniejszych magicznych symboli.


obras

UWAGA! Nie mylić z Gwiazdą Dawida:

Kolejny heksagram:

Tutaj widzimy kolejny heksagram:

Każdy heksagram, jak nazwa wskazuje ma 6 punktów, znaleźliśmy 3 heksagramy, wychodzi 666.

Kolejność czytania liter jest na obrazku. Zaczynamy od podstawy piramidy, podstawy, bazy, gdzie znajduje się litera M, potem idziemy w kółko non-stop – otrzymujemy „MASON”. Oznacza to, iż masoni są zaangażowani w Illuminati, są ich częścią. Można też w inny sposób:

8. E Pluribus Unum – łacińska fraza, która znaczy: „z wielu, jeden”. Ma 13 liter. Wspaniały przypadek.

9. Sieć pajęcza – Jeśli spojrzysz na wzór tła dolara, to zauważysz, iż jest to pajęczyna. Pająk i pajęczyna w starożytnych kulturach znaczyły śmierć, podboje i zdrady.

10. Liście oliwki i owoce – Orzeł trzyma 13 liści oliwki i 13 owoców na nich. Liść oliwki oznacza pokój, ale szpony orła są zaciśnięte – pokój jest zabrany, nie oferowany.

11. Mała sowa (moloch) – Jest to symbol stowarzyszenia Bohemian. Sowa jest symbolem mądrości, widzi w ciemności – dlatego nazywa się tych ludzi oświeconymi.

owl-dollar-bill

12. 12 linii poziomych powyżej 18 pionowych – 12 to liczba doskonałego rządu, a 18 to liczba niewoli. Jaki doskonały rząd będzie górował nad rządem niewoli? Istnieje 6 zestawów kolumn, z których każda zawiera 3 linie. 6 zestawów umieszczone jest w białym polu. Gdy założymy, że będzie ono podzielone przez te zestawy, to wyjdzie nam 7 białych linii. 6 jest liczbą człowieka, 7 Boga. Tak więc system zamierza umieścić człowieka nad Bogiem (aluzja z kratkami więziennymi? / Girion).

eagle-one-dollar-bill

13. 9 piór w ogonie orła – 9 to liczba ostateczności, w połączeniu ze znaczeniem pióra ogona oznacza to, że nowy rząd dotarł.

14. 32 długie pióra na prawym skrzydle oznaczają 32 stopnie w masonerii.

15. Pieczęć Departamentu Stanu USA.

mason7

Znak zawiera klucz, ekierkę (zielony trójkątny pas pośrodku) i klucz. Jeśli popatrzymy na nią widać 13 białych dziur.

16. Czaszka w lewych i prawych dolnych rogach.

czacha

17. 13 strzał trzymanych przez orła – symbol wojny i siły militarnej.

18. 8 pazurów/szponów orła – 8 to liczba nowej kreacji, pazury są zaciśnięte – nowy rząd nastąpi stary siłą, oczywiście będzie kontrolowany przez Illuminati.

19. 28 świecących linii prowadzących – 28 oznacza życie wieczne.

obras2

Na podstawie:

nowtheendbegins.com/blog/?attachment_id=22186

youtube.com/watch?v=V0ItgaR7Ecg

jesus-is-savior.com/Evils%20in%20Government/Federal%20Reserve%20Scam/satan_on_our_dollar.htm

holywar.org/txt/dollar.html

w.kki.com.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/symbol/symbol.html

Opracował: Girion

Reklamy

3 thoughts on “Okultystyczna symbolika dolara – Illuminati

  1. […] Nawet zwykły jednodolarowy banknot kryje w sobie więcej tajemnic niż byśmy mogli przypuszczać. Na tym niewielkim skrawku papieru umieszczono ogromną liczbę okultystycznych symboli mających rzekomo ostatecznie wyjawić cel jaki stoi przez rządzącymi Stanami Zjednoczonymi elitami. Szczególnie jeden symbol pełni ogromnie ważną funkcję. Jest nim rzecz jasna piramida znajdująca się na rewersie banknotu. Jej czubek jest oddzielony od podstawy, u szczytu promienieje wszechwidzące oko. Dolna część piramidy składa się z 13 poziomów. Dlaczego 13? Między innymi dlatego, że dokładnie tyle głównych rodów wchodzi w skład tajemniczego zakonu Illuminatów. W ich skład wchodzić mają między innymi takie rodziny jak Rockefellerowie, Rotschildowie, DuPontowie, Kennedy czy Onasiss. Ich liczba nie jest przypadkowa, ma ona nawiązywać do wybranych przez Boga 12 plemion Izraela, lecz w szatański sposób wypaczać to przymierze poprzez powołanie do istnienia tych trzynastu wielkich rodów: […]

    Polubienie

  2. Jabłecznik pisze:

    A czy móglby mi ktoś wytłumaczyc co to wystaje z pod okrągłego tła piramidy po lewej stronie ? to jakiś ogon czy co?, wyglada na coś odrażającego, ale no nie wiem co to jest.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: