Towarzystwo Jezusowe kontroluje Rotszyldów

1

21 Maj 2015 - autor: G

The Jewish Encyclopedia, część II, strona 497: To dość ciekawa kontynuacja próby ustanowienia katolickiego konkurenta dla Rotszyldów, którzy w obecnym czasie (1905) są ostatnimi strażnikami papieskiego skarbca.

1024px-Rothschild_logo.svg

Prześledźmy historię od czasu, gdy mowa jest o Rotszyldach. Pierwsza informacja o Rotszyldach w książce pt. Synagoga Szatana Hitchcock’a:

23 lutego 1744 roku we Frankfurcie, Niemcy, rodzi się Mayer Amschel Bauer, aszkenazyjski Żyd, syn Mosesa Amschela Bauera, pożyczkodawcy i właściciela kantoru.

Mayer Amschel Bauer dostał się do władzy, gdy Zakon Jezuitów został wygnany z ponad 80 krajów (bullą papieską papieża Klemensa XIV).

Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników Św. Jana, z Jerozolimy, z Rodos i z Malty, w skrócie Rycerze Maltańscy, powstał w 1113 roku.

512px-Cross_Hospitelier.svg

Oto jeden z symboli Rycerzy Maltańskich – krzyż maltański.

515b1b832a3ea_o

Oto Mayer Amschel Bauer:

Amschel_Mayer_Rothschild

Bauer został członkiem Rycerzy Maltańskich. Wg książki H. Russella pt. Robinson’s illustrated Armour of Imperial Rome, cesarscy żołnierze chronili się w walce tarczami malowanymi na czerwono. Ponieważ żołnierze są najcenniejszym zasobem państwa (Sobór Trydencki przyznał to preferując jezuitów, aniżeli inne zakony), łatwo zrozumieć, że czerwona tarcza była utożsamiana z życiem kościoła. Stąd stosowna nazwa – Rothschild – czerwona tarcza po niemiecku.

To fascynujące, że synowie Meyera Rotszylda, gdy dorośli do rodzinnego biznesu, ich firma wzięła nazwę Meyer Amschel Rothschild und Sohne, co dalej skrót MARS. Czy to nie Mars był rzymskim bogiem wojny, którego przejawem niebiańskim jest czerwona planeta? Czynnikiem potężnym jest tu kabała, a nie ma nawet hektara niezamieszkałej ziemii, która by nie była dotknięta przez nią w jakiś sposób. – Tupper Saussy, Rulers of Evil, s. 160-161

Spójrz na te insygnia:

• Królewski Order Wiktorii

RVO-Star

• Order Imperium Brytyjskiego

Ster_Orde_van_het_Britse_Rijk

• Order Zasługi

Order_of_Merit_Dorothy_Hodgkin_(cropped)

• Medal Jerzego

Szacowny Order Szpitala Świętego Jana Jerozolimskiego to XIX-wieczny odstrzał protestancki od Rycerzy Maltańskich. Królowa Elżbieta II jest głową tego Zakonu.

Neck_Badge_-_Venerable_Order_of_St_John

Rycerze Maltańscy są nadrzędni w stosunku do wyżej wymienionych zakonów.

6a0120a7aae27b970b015432f34395970c-320wi

Kluczowy fakt: osoba mianowana na rycerza jest posłuszna osobie/osobom, które dają jej tytuł.

Ciekawostka – w Alex Jones Show wywiadu udzielał David de Rotszyld. Pomyśl, czy Alex Jones mógłby prowadzić wywiady np. z Juanem Carlosem I lub księciem Lorenzo Borghese’m? Nie zrozum mnie źle, Rotszyldowie są bardzo wpływowi, ale nie są na szczycie piramidy. Już fakt, że są znani nie świadczy o tym, że są na szczycie.

Carl Mayer von Rotszyld (1788-1855), założyciel bankowej rodziny Rotszyldów w Neapolu. Ojciec Adolfa i Wilhelma Carla Rotszylda. Członek Świętego Konstantyńskiego Orderu Wojskowego Świętego Jerzego.

Carl_Mayer_Rothschild

Evelyn Robert Adrian de Rotszyld należy do Orderu Imperium Brytyjskiego.

Evelyn-Robert-de-Rothschild

Nathan Rotszyld, pierwszy baron Rotszyldów (1840-1915) należał do Królewskiego Orderu Wiktorii oraz Tajnej Rady Jej Królewskiej Wysokości.

pobrane

 Walter Rotszyld, drugi baron Rotszydlów (1868-1937), brat Charlesa Rotszylda, należał do królewskiego towarzystwa w Londynie.

245px-Walter_Rothschild

Victor Rotszyld, trzeci baron Rotszyldów, syn Charlesa Rotszylda. Członek m.in. Szacownego Orderu Szpitala Świętego Jana Jerozolimskiego, Orderu Imperium Brytyjskiego, posiadacz medalu Jerzego.

vicroth

Jacob Rotszyld, czwarty baron Rotszyldów, aktualna głowa Domu Rotszyldów. Syn Victora Rotszylda. Członek m.in. Orderu Imperium Brytyjskiego,  posiadacz orderu zasługi.

jacob-rothschild

Cofnijmy się jeszcze trochę w historii. Mayer Carl von Rotszyld (1820-1886) był członkiem katolickich Rycerzy Maltańskich:

Mayer_Carl_Freiherr_von_Rothschild

Członkiem Rycerzy Maltańskich, a także Szacownego Orderu Szpitala Świętego Jana Jerozolimskiego był nazista – Herman Goering:

Bild 102-13805

Członkiem Rycerzy Maltański był też Benito Mussolini:

benito

Wice-kanclerz III Rzeszy, Baron Franz von Papen był członkiem Rycerzy Maltańskich.

papen

Zakon [Jezuitów] kontrolował Dom Rotszyldów nie później niż od rewolucji francuskiej i wojen napoleońskich, po których został nazwany Strażnikiem Skarbu Watykanu. – Eric Jon Phelps, Vatican Assassins, 3 edycja, s.90

Traktat Paryski z 1763 roku wyznaczył króla Jerzego III „arcy-skarbnikiem i księciem-elektorem Świętego Cesarstwa Rzymskiego”. I „wg Encyclopedia Judaica [sic] Rotszyldowie noszą tytuł Strażnika Skarbu Watykanu„. Skarbiec Watykanu posiada bogactwo cesarskiego Rzymu. Ilość bogactwa rośnie w stosunku do zwycięstw w wojnach – jak jezucikie upoważnienie Regimini militantis ecclesiae oznacza: kościół w wojnie jest bardziej konieczny niż kościół w pokoju. – Tupper Saussy, Rulers of Evil, s. 160-161

Międzynarodowe finanse i bankowość nie są przede wszystkim „żydowskie”. Wiele z najbardziej wpływowych banków na świecie jest prowadzona przez „gojów”. Jedną z najbardziej wpływowych sił w międzynarodowym bankierstwie są Rycerze Maltańscy, rzymskokatolicki oddział militarny kontrolowany przez Generała Jezuitów. Niestety, nawet część „alternatywnych mediów” pomaga propagować kłamstwo, że „żydzi” kontrolują międzynarodowe banki. Co ciekawe, jednym z tytułów Rotszyldów jest Strażnik Skarbca Watykanu. „Żydzi” jako ludzie, byli używani od wieków jako kozły ofiarne przez tych międzynarodowych bankierów, jak i tajnych stowarzyszeń, takich jak Rycerze Maltańscy. – Darryl Eberhart, Tackling the Tough Topics, styczeń 28, 2006

Generał Jezuitów był najpotężniejszym człowiekiem na świecie odkąd Pius VII przywrócił Zakon w 1814 r. Ze względu na tłumienie Zakonu przez papieża, w 1773 roku Jezuici założyli Zakon Bawarskich Illuminatów z jednym ze swoich żołnierzy – Adamem Weishauptem. Zakon Illuminatów wchłonął żydowski Dom Rotszyldów tworząc kolos bogactwa ogarniający cały świat pod szyldem Generała Jezuitów. – Eric Jon Phelps, Vatican Assassins, 2 edycja, s. 582

Jezuici formalnie tłumieni przez papieża byli sprzymierzeni z Fryderykiem Wielkim z Prus i Katarzyną II z Rosji. Generał Jezuitów kontrolował szkocki ryt masonerii i szukał sojuszu z masońskim Domem Roszyldów. Aby to osiągnąć wybrał jezuitę […] Adama Weishaupta. – Eric Jon Phelps, Vatican Assassins, 3 edycja, s. 401

Te trzy bankierskie rodziny: Rotszyldowie, Morganowie i Rockefellerowie, zrobią wszystko według woli Zakonu Jezuitów z powodu jezuickiej infiltracji w ich organizacje. Zrobią wszystko, co potrzebne, by zniszczyć konstytucjonalną wolność w Ameryce. Gdy spojrzymy na XX wiek, to zobaczymy, jak skutecznie działali jezuici. – Bill Hughes, The Secret Terrorists, s. 16+17

Jezuici zostali zmuszeni do współpracy z innymi dwoma międzynarodowymi bractwami: masonami i żydami [Rotszyldowie-illuminaci] w destrukcji hiszpańskiego imperium. -Salvador de Madariaga, The Jesuits, 1820

Co wiemy o założycielu Zakonu Illuminatów?

Podczas zwalczania Zakonu Jezuitów przez papieża Klemensa XIV (1773-1814), Generał Ricci stworzył Zakon Illuminatów poprzez swojego człowieka – Adama Weishaupta, jednocząc w ten sposób Dom Rotszyldów z Towarzystwem Jezusowym. – G. B. Nicolini, History of the Jesuits: Their Origin, Progress, Doctrines, and Designs, s. 356, 357

Adam Weishaupt, urodzony w sercu katolickiej Bawarii, był niemieckim gojem, szkolonym przez jezuitów. W 1775 r. został znanym profesorem Prawa Kanonicznego Watykanu. W 1776 r. Weishaupt założył Zakon Illuminatów. W 1777 r. dołączył do loży masońskiej Wielki Wschód. Zjednoczył on kabalistyczny Dom Rotszyldów z Towarzystwem Jezusowym. – Nesta H. Webster, Secret Societies and Subversive Movements

Wracając do Mayera Amschela Rotszylda, założyciela bankowej dynastii Rotszyldów – w 1800 roku został on przedstawicielem cesarskiej korony (Świętego Imperium Rzymskiego) do spraw finansów. Widać, że cała rodzina ma w jakiś sposób powiązania z Towarzystwem Jezusowym poprzez Rycerzy Maltańskich, Zakon Szpitala Świętego Jana Jerozolimskiego i Święty Konstantyński Zakon Wojskowy Świętego Jerzego i inne. Przypominam, że jak się wstępuje do zakonu, to składa się przysięgę wierności, jest to ważne.

Przejdźmy teraz do amerykańskiej strony. Amerykański magnat finansowy – JP Morgan, który uniknął śmierci, gdyż miał zarezerwowaną podróż titanicem, ale nie wybrał się na nią. Zmarł on w Rzymie i był rycerzem dynastii sabaudzkiej, lojalnej papieżowi, Zakonu Świętych Maurycego i Łazarza. Oczywiście, pierwszym prezydentem CFR (Rady Stosunków Zagranicznych) w 1921 r. był Elihu Root, wywodzący się z JP Morgan.

Sprawa jest skomplikowana i pewnie nie jest tak, jak się (nawet tym alternatywnym) mediom wydaje.

Żydzi są perfekcyjnymi kozłami ofiarnymi. Odkąd Rotszyldowie są jezuickimi agentami, działającymi pod żydowskim płaszczykiem, używając ich w formowaniu Illuminatów w 1776 r., efektywnie zrzucając całą winę konspiracji na żydów. – Bill Hughes, The Enemy Unmasked

Ultra-prawicowcy fałszywie opisują Rotszyldów jako „żydowskich” bankierów, kiedy w rzeczywistości Rotszyldowie są ściśle zazębieni z kościołem katolickim, wspólnie z tradycyjną mafią i amerykańską CIA, z watykańskim bankiem. – Sherman H. Skolnick, The Rockefellers and the Rothschilds (artykuł)

Podczas wiosny 1772 r. młody profesor jezuicki John Carroll przyprowadził do wpływowego, młodego żydowskiego bankiera (Mayera Amschela Rotszylda) Lorenzo Ricci’ego (ówczesnego Generała Jezuitów), w celu pomocy w wywołaniu zakłóceń finansowych w Anglii i Ameryce. Czyż dumnie John Carroll służył swemu przełożonemu, swemu kościołowi, swemu kraju? I czy Rotszyld robił tak samo swemu klientowi? – F. Tupper Saussy, Rulers of Evil, 2001, s. 161-162

[Mayer] Amschel Rotszyld z jego dostępem do ogromnych bogactw Hesse-Hanover, i prawdopodobnie do tych [bogactw] należących do Jezuitów,  miał moc, by wpływać na redukcję kredytów w brytyjskiej bankowości. – F. Tupper Saussy, Rulers of Evil, 2001, s. 161-162

Widzisz, Rotszyldowie są bankierami Watykanu. – Franklin Minor, After Armageddon

On [kardynał Braschi] był apostolskim skarbnikiem, kiedy Rotszyld zaczynał służyć katolickiemu księstwu Hesse-Hanover w 1769 r. To wywołuje interesującą konkluzję, że kardynał i Rotszyld byli zaangażowani w projekt Ricci’ego [generała Jezuitów] odnośnie Ameryki [stworzenie FED] od lat. – F. Tupper Saussy, Rulers of Evil, 2001, s. 179-180

Rotszyldowie są niczym więcej, jak doradcami finansowymi brytyjskiej korony i Rzymu. To prosty i niezaprzeczalny FAKT.

The Jewish Encyclopedia mówi, że Rotszyldowie zarządzali finansami Watykanu od 1823 r. – Jerry Evans, Fiat Money and the Conspiracy Behind It, s.30

Na koniec pozostaje bardzo dobitny cytat:

Zakon Jezuitów bardzo efektywnie użył tych zdradzieckich żydów [Hofjuden], jako ich agentów do popełniania okropnych zbrodni przeciwko ludzkości. Gdy ktoś się orientuje, że coś jest nie tak, żydzi są winieni, a jezuici odchodzą czyści. Sprawdzało się to przez ostatnie 400 lat. – Bill Hughes, The Enemy Unmasked, 2004, s. 32

Na podstawie:

https://troyspace2.wordpress.com/2008/12/25/rothschilds-papal-royal-knights/

http://vaticannewworldorder.blogspot.com/2012/03/rothschild-dynasty-is-jesuit-created.html

http://israelect.com/reference/WillieMartin/Inter-30.htm

Opracowanie: Girion

Reklamy

One thought on “Towarzystwo Jezusowe kontroluje Rotszyldów

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: