Papież kpi z Boga na „Wszystkich Świętych”

3

14 Maj 2015 - autor: G

Papież na homilii powiedział: „Ci, którzy nas poprzedzili i umarli w Panu są tam [w niebie]. Ogłoszono, że nie byli zbawieni nie przez własne uczynki, choć czynili dobro, ale byli zbawieni przez Pana”. Zdemonizowani katoliccy księża konsultują się z duchami zmarłych:

083677aae32557ff4e443ecb455a4042

To grzech i bluźnierstwo, by modlić się za zmarłych, lub konsultować się z odseparowaną duszą. Człowiek nie powinien się konsultować ze zmarłym, tylko zostawić go Bożemu osądowi.

Niech nie znajdzie się u ciebie taki, który przeprowadza swego syna czy swoją córkę przez ogień, ani wróżbita, ani wieszczbiarz, ani guślarz, ani czarodziej, ani zaklinacz, ani wywoływacz duchów, ani znachor, ani wzywający zmarłych; gdyż obrzydliwością dla Pana jest każdy, kto to czyni, i z powodu tych obrzydliwości Pan, Bóg twój, wypędza ich przed tobą. Deu 18:10-12

Każdy katolicki „święty” jest produktem bluźnierstwa i grzechu. By zostać uznanym za „świętego” papież i katolicy muszą konsultować się z duchem zmarłego, modlić się do tego ducha, a potem zbadać, czy doszło do cudu. Tylko wtedy, gdy duch zmarłego dokonał cudu, proces beatyfikacji można kontynuować. Jest to forma aktywności religijnej, która jest prawdziwie demoniczna i przeklęta.

Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia, przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga. 2Tes 2:3-4

Papież kanonizuje „świętych” sto lat po ich śmierci na podstawie konsultacji z duchami zmarłych. To okultyzm i nie ma to nic wspólnego z biblijnym chrześcijaństwem. Papież działa jak Bóg: może oszacować ze 100-procentową dokładnością, kto znajduje się w niebie, a kto nie, pozwala również na modlitwę do ducha tej osoby. Bez wątpliwości, papież zabrał imię Boga – Ojciec Święty. Papież idealnie pasuje do opisu człowieka grzechu, człowieka bezprawia.

Ci ludzie nie mają nic wspólnego z chrześcijaństwem, tylko z pogaństwem prosto ze starożytnego Egiptu i Babilonu.

I upadnie Egipcjanom duch w ich piersi, i ich zamysł unicestwię. Wtedy radzić się będą bałwanów i zaklinaczy, duchów zmarłych i wróżbiarzy. Iz 19:3

Na podstawie: http://ivarfjeld.com/2013/11/04/the-pope-mocks-god-on-all-souls-day/

Opr. Girion

Reklamy

3 thoughts on “Papież kpi z Boga na „Wszystkich Świętych”

 1. katolik.. pisze:

  Dzięki za ten tekst – właśnie dotknąłeś bardzo subtelnej sprawy – świętych. Chyba to niemiecki kard Muller powiedział, że byli oni tworzeni na potrzeby epoki. Ja z nim w tym przypadku zgadzam się absolutnie i dodam od siebie, że w ten sposób stworzono wielu PAPIEROWYCH ŚWIĘTYCH , którzy pozostawili po sobie ogromny ŚWIĄTKOWY ŚMIETNIK. Tomasz z Akwinu – popiera lichwę i złodziejstwo poprzez zabór mienia w swojej ekonomicznej rozprawie to szok nie sposób wyliczyć jak owi doktorowie i ojcowie ,,kościołą,, wykrzywili i odwrócili w wielu miejscach naukę Prawdy Objawionej. Ojcem Kościoła jest Pan Jezus i Duch Święty zstępujący w sakramentach.

  Polubienie

 2. katolik.. pisze:

  Jeszcze a propos kpin Bergoglio z Pana Boga i kościoła katolickiego – powinien ułożyć litanię do ,,wszystkich świętych zwierząt ,, już jednego pieska ,,duszę,, przeniósł do Nieba , dlaczego pozostałe maja być w jakiś sposób dyskryminowane – ułożyć litanię i np ,,święty,, Łatku, Mruczku, Mućko, słoniu, tygrysie itp ,,módl,, lub wstawiaj się za Bergoglio i jego fanami, bo katolicki to nie jest papież z takim nauczaniem. Podobnie z Wojtyłą – powinien dopisać 50 psalmów do Psałterza poprzez analogię do dodanej części różańca – 5 tajemnic x 10 pozdrowień anielskich. Na nic zda się tłumaczenie, że różaniec to nie Brewiarz, owszem Brewiarz Maryi, ponieważ w średniowieczu mnisi nie umieli czytać wiec w to miejsce miast psalmów odmawiali różaniec.
  Demon szaleje, nieuctwo neonów, głupota i bezczelność, brak logiki, emocje zamiast myślenia = efekty jw.

  Polubienie

 3. Angelika pisze:

  Wypowiedz katolika powyżej coś w mój deseń… he he

  Ludzie! Obudźcie się wreszcie!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,110 wyświetleń
%d blogerów lubi to: