PiS – syjonistyczna partia, cz. I

13

13 Maj 2015 - autor: G

PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO, gdyż o ile drugie z tych stronnictw sejmowych jest całkiem bezideowe, o tyle PiS jest proatlantycki, proamerykański oraz ,,antykomunistyczny” z przekonania. Po dojściu do władzy przeciwatlantystów w Polsce, partia ta musi zostać zdelegalizowana w pierwszym rzucie, gdyż podszywa się pod wartości patriotyczne oraz konserwatywne, myląc tym samym nieuświadomionych politycznie ludzi.

pis_zydzi

#1 Posłowie PiS głosowali za przekazaniem 65 miliardów dolarów żydom w USA.

pis

#2 Klub poselski PiS złożył w Sejmie projekt uchwały, w której obwinia Władimira Putina o „zamach na cywilny samolot”. Projekt dotyczy malezyjskiego Boeinga-777, który rozbił się w Noworosji. „Dotychczasowe ustalenia wskazują, że odpowiedzialność za tę zbrodnię, do której doszło w czasie trwającej od kilku miesięcy agresji zbrojnej przeciwko Ukrainie, ponosi prezydent Rosji Władimir Putin.” – napisano w jego tekście.

Projekt uchwały poparł natomiast klub Sprawiedliwa Polska, złożony z parlamentarzystów Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobro i Polski Razem Jarosława Gowina.

#3 Poseł PiS Stanisław Pięta domaga się zwrotu ok. 500 hełmów z kevlaru i 20 kamizelek kuloodpornych, zatrzymanych na przejściu granicznym w Zosinie wraz z dwoma obywatelami ukraińskimi, i umożliwienia ich dowozu na Ukrainę.

#4 Parlament Europejski przyjął symboliczną rezolucję w sprawie uznania państwa palestyńskiego, popierając co do zasady uznanie państwowości palestyńskiej oraz rozwiązanie dwupaństwowe”. W głosowaniu, które odbyło się w zeszłym miesiącu, 498 posłów PE opowiedziało się za przyjęciem rezolucji, przy jedynie 88 głosach przeciwnych i 111 wstrzymujących się. Jak donosiły we wtorek portale izraelskie i syjonistyczne, wśród nielicznych posłów PE głosujących zgodnie z interesami Tel-Awiwu znaleźli się europarlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości.

Media syjonistyczne przytaczają całą listę zasłużonych w głosowaniu Polaków. Wśród posłów PE głosujących przeciwko rezolucji wymieniani zostali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.

Na liście europarlamentarzystów, którzy wstrzymali się od głosu, znalazły się kolejne nazwiska członków PiS: Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski.

Prof. Kranosdębski w debacie poprzedzającej głosowanie uzasadniał stanowisko PiS „szczególną wrażliwością Polaków na kwestię bezpieczeństwa narodu żydowskiego”.

#5 [Kaczyński] na spotkaniu z pobratymcami powiedział niezwykle istotną rzecz. Otóż stwierdził, że nawet jeśli PiS przegra wybory to polityka (w domyśle „polska”) wobec Izraela się nie zmieni. Powiedział to ponadto z niezwykłą pewnością siebie.

 Po prostu wiedział, że tak będzie. Ale wtedy jedyną „siłą” mogącą pokonać PiS była PO. I Kalkstein o tym wiedział. A jednak  z niezachwianą pewnością siebie stwierdził, że nawet w takim wypadku polityka wobec Izraela (czytaj – służenie interesom Izraela) się nie zmieni. Kalkstein mógł to powiedzieć, bo po prostu doskonale wiedział, że PO ma tych samych mocodawców co PiS. A walkę pomiędzy sobą inscenizują po to, aby podzielić polskie społeczeństwo na zwalczające się obozy popierające rzekomo walczące ze sobą PO i PiS. I po to, aby na zmianę to jedna to druga agentura Izraela w Polsce rządziła. Ale przecież wiemy, że bez względu na to, która z tych agenturalnych partii wygra – polityka wobec Izraela się nie zmieni.

#6 W Instytucie Żydowskim w Warszawie podjęto następującą uchwałę, której przytaczam wybrane fragmenty (cały tekst na stronie Instytutu) bez komentarza:

Zgromadzeni zdecydowanie popierają pana Andrzeja Dudę jako kandydata na Prezydenta RP […] dr Andrzej Duda reprezentuje wartości, które są bliskie całej społeczności żydowskiej w Polsce. Mamy nadzieję, że jako Prezydent będzie realizował politykę, mającą na celu zapewnienie Żydom mieszkającym w Polsce, odpowiednich warunków funkcjonowania i rozwoju we wszystkich dziedzinach życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz wspierania kultury i wielowiekowej tradycji żydowskiej. […] Jest to najlepszy kandydat na Prezydenta dla Polaków i dlatego apelujemy o głosowanie na Andrzeja Dudę w najbliższych wyborach. Ze swej strony podejmiemy wszelkie możliwe działania, by wynik wyborów był zgodny z naszymi oczekiwaniami” (Wirtualna Polonia).

#7 Henryk Pająk o PiS:

#8 Żona kandydata PiS-u na prezydenta, Andrzeja Dudy, Agata Kornhauser-Duda to córka żydowskiego poety Juliana Kornhausera. Oto próbka poezji teścia Dudy:

„A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,
żeby pana swego, Seweryna Kahane,
zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!
[…]
Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku
drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach
dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew.”

Czy w III RP jest możliwe, żeby do najwyższych urzędów państwowych nie kandydował Żyd lub Polak rodzinnie powiązany z żydami?

#10 Politycy PiS na obradach Knessetu w Krakowie:

#11 Lech Kaczyński reaktywuje lożę B’nai B’rith.

Oto posłanie prezydenta Lecha Kaczyńskiego do członków loży masońskiej, niedawno reaktywowanej w Warszawie, loży żydowskiej B’nai B’rith wygłoszone przez minister Ewę Junczyk-Ziomecką – [Warszawa, 9 września 2007 r.]

Panie i Panowie! Blisko 70 lat temu, w 1938 r., dekretem Prezydenta RP, w wyniku absurdalnych obaw, nieporozumień oraz wprowadzenia w błąd, zakazano działalności polskiej sekcji B’nai B’rith. Należy uznać za symboliczny gest, że dziś staję przed Państwem jako przedstawiciel Prezydenta RP, aby powitać Was i Waszą organizację, która po raz drugi rozpoczyna działalność w Polsce. Otwarcie loży B’nai B’rith w Rzeczypospolitej Polskiej, po tylu latach nieobecności, jest szczególnie ważne, również z innego względu. Organizacja ta, utworzona 164 lata temu w małej nowojorskiej kawiarni przez 12 żydowskich imigrantów z Niemiec, stała się dziś jedną z najważniejszych organizacji walczących z rasizmem, antysemityzmem i ksenofobią. Polska jest wdzięczna za działania, jakimi Liga przeciw Zniesławieniom [Anti-Defamation League] założona przez B’nai B’rith, współpracując z Amerykańskim Kongresem Żydowskim, wsparła nasze starania o zmianę nazwy obozu Auschwitz i przeciwstawiła się używaniu określenia „polskie obozy koncentracyjne”. Jestem zadowolona, że tak, jak było w zwyczaju przed wojną, członkami B’nai B’rith są wybitni polscy obywatele: naukowcy, pisarze, osoby zaangażowane w działalność społeczną. W czasie, gdy stosunki między Polską a Izraelem należą do najlepszych w Europie, powinniśmy starać się o stałe polepszanie stosunków polsko-żydowskich. To wymaga stałych wysiłków i gotowości do kompromisu. Nie jest to łatwe, lecz wierzę w Państwa zobowiązanie, które będzie mieć znaczący wpływ na wzajemne zrozumienie Polaków i Żydów. W związku z tym pragnę odwołać się do statutów Waszego stowarzyszenia, które odnoszą się do „ducha tolerancji i harmonii” i utrwalenia „wspomnienia Holokaustu w społeczeństwie”. Mam nadzieję, że częścią wypełnienia tego programu będzie Wasza pomoc w zwalczaniu nieprawdziwych i szkodliwych poglądów, które pojawiają się w świecie, np. w postaci opinii o odpowiedzialności Polski za powstanie obozów koncentracyjnych. Mam również nadzieję, mimo iż statut Waszej organizacji nie przewiduje „utrwalenia pamięci o życiu i osiągnięciach polskich Żydów”, ta wyjątkowa historia obejmująca ponad 800 lat, zostanie uwieczniona przez Was w świadomości polskiego społeczeństwa i w świecie. Proszę pozwolić mi zakończyć cytatem słów Jego Świątobliwości Papieża Benedykta XVI, który w grudniu 2006 r., przyjmując przedstawicieli B’nai B’rith, powiedział: „Nasz niespokojny świat potrzebuje świadectwa ludzi dobrej woli, inspirowanych przeświadczeniem, że wszyscy z nas stworzeni na obraz Boga posiadają niewyobrażalną godność i wartość. Żydzi i chrześcijanie są powołani do współpracy w uzdrawianiu świata przez promowanie duchowych i moralnych wartości opartych na naszej wierze. Powinniśmy coraz bardziej być przekonani do dawania przykładu naszej owocnej współpracy”. Dziękuję, Panie i Panowie.Ewa Junczyk-Ziomecka, Podsekretarz stanu Kancelaria Prezydenta RP. –

Tłum. M. R.

Angielska wersja posłania znajduje się na stronie: http://www.bnaibr-ith.org. W „Wydarzeniach prasowych” zamieszczanych na oficjalnej stronie Prezydenta RP nie znalazła się informacja o spotkaniu minister Ewy Junczyk-Ziomeckiej ani tekst posłania.

#12 Lech Kaczyński wstrzymał ekshumację w Jedwabnem.

Lech Kaczyński swego czasu wstrzymał ekshumację w Jedwabnem, gdy okazało się, iż liczba ofiar będzie znacznie mniejsza, niż podawana przez Grossa, a w ziemi zaczęto znajdywać dowody świadczące o sprawstwie Niemców. Dzięki temu media i politycy całego świata mogli na Polaków wylewać wiadra pomyj i tą niemiecką zbrodnię przypisać Polakom. Jedwabne było potrzebne, bowiem to oskarżenie przyćmiło sprawę miasteczka Naliboki spacyfikowanego przez żydów w czasie wojny, o którym robiło się coraz głośniej w świecie, podobnie jak i o innych żydowskich zbrodniach dokonanych na Polakach. Czy Lech Kaczyński miał prawo wstrzymywać ekshumację w tak ważnej sprawie? Nie wiem, nie znam się na prawie tak dobrze, tutaj jednak jasno widać „polityczne zamówienie”.

#13 Podpisanie traktatu lizbońskiego przez Lecha Kaczyńskiego.

W Polsce pamiętam haniebne podpisanie traktatu lizbońskiego przez Lecha Kaczyńskiego. On sam mówił, iż owy traktat jest czymś złym, czymś dla Polski niedobrym, a jednak mimo to owy traktat podpisał.

#14 Zasługi Lecha Kaczyńskiego dla Muzeum Historii Żydów Polskich.

Na stronach Muzeum dyrektor muzeum Jerzy Halbersztadt wspomina jak pod koniec 2003 roku„ pod wpływem Lecha Kaczyńskiego „prawie cały klub PiS poparł” pomysł Muzeum „razem z SLD, Unią Pracy, Platformą Obywatelską, większością PSL-u i konserwatywnym SKL”. Dwa lata później, w 2005 roku, Lech Kaczyński pełniąc obowiązki prezydenta Warszawy, zaproponował ówczesnemu ministrowi kultury by Muzeum powołało wspólnie Ministerstwo, Żydowski Instytut Historyczny i miasto Warszawa. Lech Kaczyński zdecydował również, że Warszawa pokryje połowę kosztów budowy budynku. Wkład finansowy Warszawy w budowę Muzeum Historii Żydów Polskich wyniósł 40 mln zł w gotówce i działce o powierzchni 12 929 m2 w centrum Warszawy. Wkład finansowy Warszawy, o którym zadecydował Lech Kaczyński zmusił Ministerstwo Kultury do podobnego 40 mln zł wydatku.

#15 Posłowie PiS-u (a także PO) zgodzili się na emerytury dla ocalałych żydów mieszkających za granicami Polski.

Polski Sejm znowelizował w zeszłym roku prawo, które pozwoli ponad 50 tys. ocalałym Żydom, ich małżonkom, a nawet dzieciom zamieszkującym poza naszym krajem, pobierać emerytury z tytułu szkód doznanych ze strony nazistów i bolszewików na ziemiach polskich w czasie wojny i okresu stalinowskiego. O emerytury w wysokości około 100 euro będzie mogło ubiegać się blisko 50 tys. Izraelczyków polskiego pochodzenia: ofiary nazistowskich i sowieckich represji. Pierwsze świadczenia popłyną do Izraela na koszt polskiego podatnika latem tego roku.

Jak głosowali posłowie, oto wyniki:

POSIEDZENIE 59
głosowanie nr 79 (24-01-2014 13:20:58)

PO za 196, przeciw 0
PIS za 126, przeciw 1
TR za 34, przeciw 0
PSL za 32, przeciw 0
SLD za 24, przeciw 0
SP za 15, przeciw 0

#16 Jarosław Kaczyński i inni politycy PiS na Majdanie.

tyyyy

kkk

#17 PiS finansowane przez koncerny farmaceutyczne.

O tym, że partia Donalda Tuska jest proniemiecka opinia publiczna mówi głośnio. O tym, że partia Kaczyńskich jest proamerykańska także zostało przyjęte do wiadomości przez społeczeństwo. Ostatnio jednak Gazeta Polska w swoich wydaniach przedstawia dziwne wypowiedzi i artykuły dotyczące szczepień. Wiadomo, że główne firmy szczepionkarskie takie jak GSK czy Merck  są amerykańskie. I tak: czołowy przedstawiciel PIS dr B.Piechota  – [GBP]  jako przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia przeforsował w ubiegłym roku “nowelizację” ustawy o chorobach zakaźnych. Nowelizacja ta praktycznie zlikwidowała system kontroli powikłań poszczepiennych. Ustawa pozwala bowiem na:
1. Przymusowe szczepienie całego społeczeństwa na wniosek jednego urzędnika.
2. Ukrywanie danych statystycznych o zachorowaniach.
3. Likwiduje system zbierania danych o powikłaniach.
A więc hulaj dusza, diabla nie ma, ale są pieniądze.

#18 Związki Jarosława Kaczyńskiego z żydowskim KOR-em.

KOR  był sterowaną przez zachodnich dziennikarzy (pośredników) agenturą CIA i Mossadu. Był koniem trojańskim światowego syjonizmu. KOR – owcy byli w ogromnej większości Żydami. Ich zadaniem było wyrwać PRL spod dominacji sowieckiej i oddać ją w łapska syjonistów. Osiągnięto to w Magdalence i przy okrągłym stole… 

#19 Nagonka L. Kaczyńskiego na Łukaszenkę.

Brał aktywny udział w nagonce na prezydenta Białorusi – Łukaszenkę. Jedyną winą Łukaszenki było i jest nadal to, że nie chce on, wstępując do Unii i NATO, oddać Białorusi w łapska globalistów. Kaczyński honorował żydowską agentkę Borys, cmokał ją w rączkę w Belwederze. A fakty notorycznego odmawiania wiz wjazdowych do Polski setkom zasłużonych dla Związku Polaków na Białorusi działaczy ignorował. Nie tylko zresztą ignorował. Sam brał aktywny udział w wyciszaniu działalności nie agenturalnej wobec Żydów większości Polaków na Białorusi.

#20 Był pierwszym prezydentem, który zapalił świecę z okazji święta Chanuka w pałacu prezydenckim.

Nawet Kwaśniewski/Stolzman nie okazał takiej gorliwości w promowaniu żydowskich tradycji i świąt w siedzibie Prezydenta RP. W grudniu 2008 r. jako pierwszy polski prezydent odwiedził synagogę Nożyka, centrum życia społeczności żydowskiej w stolicy, aby zapalić pierwszą świecę Chanuka. Brał niezwykle aktywny udział w wielu akcjach promowania żydów i ich kultury w Polsce.

#21 Kaczyński gorąco popierał udział polskich wojsk w brudnych wojnach USA, które prowadziła i prowadzi rządzona przez syjonistów Ameryka na podstawie fabrykowanych przez CIA i Mossad „fałszywek”. Kaczyński jest jednym z głównych współodpowiedzialnych za zhańbienie polskiego munduru udziałem w zbrodniczych okupacjach w napadanych przez USA suwerennych krajach.

#22 Nazywanie z mównicy sejmowej przez Kaczyńskiego wojny z Irakiem „naszą”. Polski żołnierz m.in. dzięki zaangażowaniu Kaczyńskiego uczestniczy w jankeskim ludobójstwie narodów arabskich.

#23 Publiczny podziw Kaczyńskiego dla Ariela Szarona, izraelskiego zbrodniarza – syjonisty i  jednego z konstruktorów światowego „nowego ładu”.

#24 Kontakty Kaczyńskich i większości polskojęzycznych polityków (tzw: „pełniących obowiązki Polaka”) z George Sorosem i Fundacją Batorego.

Reklamy

13 thoughts on “PiS – syjonistyczna partia, cz. I

 1. Magdula pisze:

  dzięki za ten materiał 🙂

  Polubienie

 2. Angelika pisze:

  Podoba mi się więc napiszę po raz kolejny:

  wybór jest między dżumą a cholerą…

  Polubienie

  • zeus pisze:

   a po co wybierać ze sługusów Kiszczaka lub sługusów zachodu z okrągłego stołu, nie ma innych?

   Polubienie

  • Angelika pisze:

   Całe nasze życie to dokonywanie wyborów;
   byle świadomie..

   Jakby się mnie ktoś zapytał co wolę; chorować na dżumę czy cholerę?

   Oczywista oczywistość, że chcę być zdrowa…

   Nie każdy wpadnie jednak na to, że jest coś więcej niż sugerowana odpowiedz 🙂
   Pozdrawiam

   Polubione przez 1 osoba

 3. […] działalności Lecha Kaczyńskiego i PiS-u można poczytać tu. Zwróćmy uwagę na najważniejsze kwestie. Lech […]

  Polubienie

 4. m.k.charzyński pisze:

  Wszyscy zdrowi? Autor tekstu już śpi w łóżeczku napojony herbatką uspokajającą po koszmarnej wojnie z pleniącymi się wszędzie po pokoju Żydami?

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Widzę, że członek Forum Młodych PiS zawędrował przed monitor i wykonuje polecenia partyjne „walki w internecie”.

   Posłuchaj, jak Jarosław Kaczyński mówił, że „wojna w Iraku to także nasza wojna”, to popierał udział polskich wojsk w brudnych wojnach USA, które prowadziła i prowadzi rządzona przez syjonistów Ameryka na podstawie fabrykowanych przez CIA i Mossad „fałszywek”. Rozumiesz, wtedy ginęli niewinni ludzie, a nie takie ignoranckie i wyprane z resztki rozumu młoty jak ty… szkoda, ale zapłata przyjdzie za niedługo.

   A herbatka uspokajająca się tobie przyda, bo jak w końcu się ‚obudzisz’, nie wiem, na jakiejś wojnie, albo podczas krachu ekonomicznego i zdasz sobie sprawę, jakim byłeś ignorantem… herbatka może nie pomóc, trzeba będzie coś mocniejszego.

   Polubienie

  • Anne pisze:

   oj przydał by Ci się pobór do wojska ,jestem ciekawa jak silną masz psychike ,bo większość żołnierzy po tym co przeżyli mają silną traume.

   Polubienie

 5. Anne pisze:

  skierowane-do m,k charzyński.

  Polubienie

 6. patriota pisze:

  Hahahaha ale bzdury. Połowa z tego to Twoje chłopie nadinterpretacje. Druga połowa to kłamstwa i brak wiedzy we wspominanych tematach.

  Zajmij się pisaniem bajek dla dzieci bo świetnie Ci to idzie.

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,375 wyświetleń
%d blogerów lubi to: