Islam – szatańskie nasienie papiestwa

1

9 Maj 2015 - autor: G

Islam to kreacja macierzy nierządnic i obrzydliwości ziemi – rzymskiego papiestwa. Wkrótce potem, jak papież otrzymał uniwersalną duchową władzę dzięki złemu cesarzowi Fokasowi z Konstantynopola w 606 roku, powstał islam. Ale dlaczego? By uczynić ślepymi narody arabskie na ewangelię Chrystusa, a przy wykorzystaniu tych „dzikich ludzi” rozbić czołowych wrogów papieża.

Celami byli nowo-narodzeni, biblijnie wierzący chrześcijanie ze wschodniego imperium rzymskiego, a także rasowi żydzi z Arabii i Północnej Afryki, jeszcze dziedziczący obietnice dane ojcom Abrahama, Jakuba i Izaaka.

Dzisiaj jezuickie papiestwo nie mogłoby być bardziej zadowolone z jego szatańsko zaślepionych i nienawistnie fanatycznych wyznawców proroka Mahometa, który zaprzeczał, że Jezus z Nazaretu jest Synem Bożym.

Islam został użyty w XX wieku do zabicia milionów prawosławnych Rosjan, Ormian, Serbów, Asyryjczyków, rasowych i wyznaniowych żydów, luteran, baptystów, protestanckich misjonarzy, a także muzułmańskich konwertytów w krajach muzułmańskich, jak również muzułmanów nie zgadzających się w pewnych sprawach swojej wiary. W rzeczywistości, głównym zabójcą rasowych arabów był nie rzymski katolicyzm, a islam.

(23) W owym dniu prowadzić będzie droga z Egiptu do Asyrii: Asyryjczyk uda się do Egiptu, a Egipcjanin do Asyrii, i Egipcjanie wraz z Asyryjczykami będą służyć Panu. (24) W owym dniu będzie Izrael jako trzeci razem z Egiptem i Asyrią błogosławieństwem na ziemi, (25) którą pobłogosławi pan Zastępów, mówiąc: Niech będzie błogosławiony mój lud Egipt i dzieło moich rąk Asyria, i moje dziedzictwo Izrael! – Iz 19

Papiestwo wiedziało, że dwie rasy z rasowymi obietnicami, które mają być wypełnione przez Boga, to hebrajczycy/żydzi/izraelici oraz Arabowie!

Źródło: http://vaticanassassins.org/2011/12/23/history-of-islam-identical-doctrines-and-deeds-of-satans-roman-jesuit-papacy/

Tłum. Girion

Suplement:

Zarzuca się, że jedynym źródłem informacji o tym, że Watykan stworzył islam jest były jezuita – Alberto Rivera. Jednak osoba podpisująca się jako Eric powiedział Vatican Assassins, że książę Wenecji, były mason wysokiego stopnia z dostępem do biblioteki Watykańskiej powiedział to samo, co Alberto Rivera. Ale ta informacja nie jest sprawdzona, nie widzę nic na internecie, żadnej wypowiedzi tej osoby, więc nie traktujmy jej na serio.

Reklamy

One thought on “Islam – szatańskie nasienie papiestwa

  1. Magdula pisze:

    ja coraz bardzie wierzę , że Rivera mówił prawdę.. im więcej wgłębiam się w ten temat oczywiście pod kątem PŚ tym bardziej on nabiera sensu..

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

  • 840,478 wyświetleń
%d blogerów lubi to: