Zjawa (Maryja) z Medziugorie zaprasza do adoracji opłatka

2

3 Maj 2015 - autor: G

Rene Laurentin w jego książce pt. Czy Maryja objawia się w Medjugorje? zgadza się z Pellieter’em na temat Medjugorje i Eucharystii. Laurentin pisze:

MotherOfTheEucharist2

Maryja z Medjugorje prowadzi do Chrystusa. Kiedy została zapytana, jaka modlitwa jest najlepsza, odpowiedziała: ,,Jest to Msza, i wy nigdy nie będziecie zdolni pojąć jej wspaniałości. Dlatego powinniście być pokorni i przygotowani”. W Medjugorje dziewica prowadzi do eucharystii. Różaniec i objawienie wpływają na mszę. ,,Maryja” czasami pojawiała się pokazując Jezusa w Jego dzieciństwie (pierwsze objawienie w święta w 1983 roku) lub w trakcie Jego męki. Pokazując nam Chrystusa kontynuuje mówiąc: ,,Zróbcie, cokolwiek wam powie”( Ew. Jana 2,5). Oczywiście najważniejszą częścią mszy jest ofiarowanie, gdzie Chrystus jest ofiarowany w eucharystii. Ona nie tylko zachęca wiernych do uczestniczenia w mszy i częstego przyjmowania sakramentu, ale również zachęca do adoracji i czczenia opłatka. Wypowiedź zjawy:

Moje drogie dzieci, jestem uradowana, że jesteście tutaj tej nocy adorując opłatek na ołtarzu. Wiedzcie, że jestem zawsze obecna, kiedy wierni adorują. Dzieci, zapraszam was do zakochania się w opłatku z ołtarza. Adorujcie go, małe dzieci, w waszych parafiach, i w ten sposób będziecie złączone z całym światem.

Tłum. Marcin

Reklamy

2 thoughts on “Zjawa (Maryja) z Medziugorie zaprasza do adoracji opłatka

 1. katolik.. pisze:

  Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Niepokalana Niebieska Pani Najświętsza Maria Panna.

  Witaj Girionie – dzięki za kolejny art znaleziony w sieci.
  Tak, masz racje ta zjawa to demon lub inny duch pokutujący potępiony jednak nie Niepokalana Matka Boża Maria – zjawa sama nazywa się Gospą a nie Marią to jedno. Drugim istotnym faktem są jak to zawarłeś w swoim wcześniejszym wpisie
  https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/03/28/szatanskie-objawienia-w-medjugorje/
  -zjawa chce uwielbienia na równi Bogu ( szatan tak zrobił w Niebie i został wyklęty)
  -zjawa głosi że Jezus umarł za wiarę – (herezja – Pan Jezus ustanowił Nowe Przymierze w Prawdzie Objawionej o zbawieniu )
  -zjawa głosi wszechpotęgę szatana (!!!!!!!!!)
  -tylko wizjonerzy znają tajne orędzie – znowu tajemnice demona, bo gdyby cos wyszło nie tak to zasłania to tajemnicą, ta tajemnica to podobnie jak w Fatimie – cel demona – co zamierza zrobić złego – jakie zniszczenie .
  Wszak demon podobnie jak w przypadku Fatimy i Faustyny ukrywa się za Świętymi Sakramentami kościoła katolickiego, jednak w sposób karykaturalny, zniekształcając i zmieniając Ich znaczenie i istotę oraz wyłączność zarezerwowaną dla kapłanów.
  Demon posługując się iluzją używa ,, Świętości ,, i swojej hipnotycznej mocy by prawdziwą ŚWIĘTOŚĆ zniszczyć a ludzi wyprowadzić na manowce.

  Bardzo dziękuje Ci za Twoją pracę na rzecz chwały Pana Boga – dużo sił i ochrony bożej na dalszą pracę.
  Pozdrawiam – szczęść Boże 🙂

  Polubienie

  • katolik.. pisze:

   Dodam jeszcze jedną istotną uwagę, na ołtarzu nie ma opłatka, opłatek jest przed konsekracją – po konsekracji jest to Najświętszy Sakrament Ciała i Krwi Pańskiej – ten Sakrament pozwala nam na jednoczenie się z naszym Stwórcą czego demon znieść nie może – znowu karykaturalnie przedstawia Najświętsze Ciało i Krew Pańską ustanowiony w Wieczerniku Sakrament pod postacią chleba i wina – opłatek to współczesnośc – prawosławie nadal używa chleba w postaci pieczywa – część gałęzi protestanckiej chyba także ?

   demon SZALEJE zbliża się kres jego 100-letniego panowania za przyzwoleniem Pana Boga. – Precz Szatanie do piekieł !!! AMEN

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,375 wyświetleń
%d blogerów lubi to: