Era eucharystyczna i maryjna

3

26 kwietnia 2015 - autor: G

Oczywiście objawienia maryjne zawsze podkreślały wielkie znaczenie eucharystii.  Szczególnie ,,królowa niebios” nieprzerwanie powtarzała, że eucharystia raz za konsekrowana przez księdza, staje się literalną krwią, ciałem, duszą i bóstwem Jezusa i dlatego jest warta czci i adoracji.

Na przykład ,,Maryja” (czytaj: demon, który się za nią podawał) skupiała bardzo uwagę na prawdziwej obecności jej Syna w eucharystii w popularnych teraz objawieniach dla Katarzyny Laboure na Rue du Bac w Paryżu, w 1830 roku. Teolodzy maryjni wspólnie zgodzili się, że objawienia w Paryżu w 1830 roku oficjalnie zaczęły erę Maryjną. Że te pojawienia miały motyw eucharystyczny jest wspólne dla wzrastającej liczby objawień, które miały miejsce w XIX, XX w.,  i teraz mają miejsce.  Istotnie, blisko każde popularne objawienie dzisiaj, podkreśla znaczenie eucharystii. ,,Maryja” z troską, zachęcą wszystkich wierzących do przyjmowania sakramentów tak często jak to możliwe, w celu otrzymania potrzebnych łask do zbawienia. Ona także podkreśla, jak ważną rolę będzie miał ,,Jezus eucharystyczny”(jest to inny Jezus, nie ten sam, co w Biblii) w ostatnich dniach.

 W połączeniu z tymi przesłaniami, zostało odnotowanych  wiele ,,cudów eucharystycznych” (czynionych przez demony, dla zwiedzenia ludzi). Do tych cudów wliczają się krwawienie i tętnienie komunikantu, opłatki które się nie rozkładają, opłatki które mówią, i opłatki które się przekształcają w obrazy przedstawiające mężczyznę – przypuszczalnie Jezusa.  Badania nad kilkoma objawieniami potwierdzają, że krew emanująca z cudownych opłatków jest autentyczna.  Te „cuda”  są przedstawiane jako dowód przy objawieniach, że Chrystus jest prawdziwie obecny pod postacią konsekrowanego wafelka.

Źródło: fragment książki pt. „Queen of All”

Tlum. Marcin

Reklamy

3 thoughts on “Era eucharystyczna i maryjna

 1. KB pisze:

  Skoro to jest tak ważne dla tego demona, to znaczy że ta cała eucharystia bardzo obraża Boga 😦

  Polubienie

 2. luc777 pisze:

  Tak się zastanawiam, spekuluję: może znamię będzie połączone z nową eucharystią…

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,030 wyświetleń
%d blogerów lubi to: