Wyjdźcie z córek Wielkiej Nierządnicy!

3

22 kwietnia 2015 - autor: G

Rozdział 17 Apokalipsy ujawnia, że Babilon Wielki ma „córki”, które także dziedziczą po nim wiele grzechów i plag. Kim są te córki? To upadłe kościoły protestanckie. Dlaczego upadłe? Są upadłe między innymi  z tych powodów:

★ Utrzymują fałszywy „sabat” kościoła rzymskokatolickiego (niedziela – dzień słońca – Sunday).

★ Przyjmują spirytualizm poprzez fałszywe nauczanie „nieśmiertelnej duszy”.

★ Głoszą diabelską naukę, że potępieni będą się palić w piekle na wieki.

★ Głoszą godną potępienia naukę, że nie musimy dotrzymywać Bożych przykazań.

★ Ich kościoły stały się raczej centrami rozrywki aniżeli świętymi miejscami wielbienia Boga.

★ Teraz jednoczą się z Kościołem-Matką w ruchu ekumenicznym!

Kościoły te są upadłe wraz z Nierządnicą, i każdy, kto w nich zostaje będzie winny jej grzechów, otrzyma jej plagi i będzie stracony na wieczność. Zwróć uwagę na ostrzeżenie i szukaj prawdy w Słowie Bożym.

Źródło: http://www.end-times-prophecy.org/come-out-my-people.html

Tłum. Girion

Reklamy

3 thoughts on “Wyjdźcie z córek Wielkiej Nierządnicy!

 1. luc777 pisze:

  Dobre tylko proszę was, nie straszcie ludzi sabatem czy niedzielą (NT wyraźnie nie promuje żadnego dnia jako świętego, a w ST to był element Przymierza z Izraelem) czy doktryną tzw Trójcy (Trójjedynego Boga, w 3 Osobach), to są rzeczy drugorzędne tak naprawdę, do prywatnego przekonania.

  Polubienie

  • Girion pisze:

   Ja piszę swoją opinię, z resztą dałem do zakładek linki do stron antytrynitarnych, jak ktoś chce, to może przeczytać. Ok, nic na siłę. Ale z tych „córek”, to trzeba wyjść, a zwłaszcza ze zboczonych „kościołów” np. luteranie ze Szwecji, oraz tych ekumenizujących się z Rzymem.

   Polubienie

  • Krystian pisze:

   Nie to nie są rzeczy drugorzędne, to są rzeczy pierwszorzędne. Trójca, trójjedyny bóg, to robienie z Ojca i Syna pogańskiego tworu i najwyższa forma obrazy dla Ojca i Syna. Ta rzymskokatolicka „nauka” wywraca do góry nogami cały sens ewangelii, sens śmierci i zmartwychwstania Jezusa.
   Sabat natomiast to nie jest część żydowskiego prawa ceremonialnego i nie żydom został on nadany ale Adamowi po tym jak zgrzeszył, jako pamiątka stworzenia. Ludzie odrzucają Sabat traktując go jak część prawa ceremonialnego żydów, a zapominają że dzień ten znalazł się wśród 10 przykazań których Jezus nie zniósł, czy wolno zabijać, kraść, kłaniać się bałwanom? Czy to również zniósł Jezus i jest to sprawa drugorzędna? Kościół katolicki sam przyznał że znakiem jego władzy i autorytetu jest Niedziela.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,376 wyświetleń
%d blogerów lubi to: