Papież Franciszek pokazuje rogi podczas pielgrzymki do Filipin

2

18 stycznia 2015 - autor: G

Dajcie na 02:30:00, papież Franciszek pokazuje rogi. Wymówka jest taka, że znak ten oznacza na Filipinach i w języku migowym „Kocham Cię”, ale szkoda, że nikt zaprzątnął sobie głowy tym, że do języka migowego znak ten dodała Helen Keller, która była okultystką i teozofką. Sam Lavey (założyciel kościoła szatana) pokazał go w pewnym talk-show jako znak przekleństwa.

Reklamy

2 thoughts on “Papież Franciszek pokazuje rogi podczas pielgrzymki do Filipin

 1. togarma2015 pisze:

  Każdy znak na ziemi symbolizuje szatana w taki,czy inny sposób nawiązując do swojej władzy,czy mocy.On to stoi za polityką,wojnami,religią i sercem człowieka i przez symbolike i znaki kieruje ludzmi nadając im znaczenie według swojej miary.Kto myśli ,że to jest znak miłości jest oszukany i żyje w zwiedzeniu,ponieważ ten człowiek co wyraża miłość nosi ją w czynie,nie na pokaz.

  Polubione przez 1 osoba

 2. DEWDEW pisze:

  Zgadzam się. Jednak bezkrytyczne podejście do rzeczywistości jest zaszczepione w ludziach tak głęboko, przede wszystkim przez programowanie telewizyjne, że jakakolwiek próba pokazania jak jest naprawdę, kończy się w najlepszym wypadku pobłażliwą kiwaniem głową nad zwolennikiem „teorii spiskowych”, nieszkodliwym wariatem…

  Polubione przez 1 osoba

Możliwość komentowania jest wyłączona.

 • 841,375 wyświetleń
%d blogerów lubi to: